МЕКИЦИ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Типови на погледи

+5
Александра
alisa
the nurse
Кидман
zbunet
9 posters

Страна 1 of 4 1, 2, 3, 4  Next

Go down

Типови на погледи Empty Типови на погледи

Пишување by zbunet Вто Aвг 31 2010, 11:46

Најчест поглед е “ КТЕ “ Типови на погледи Icon_rr
Па има “ СЕ“ Типови на погледи 15785

И “ ДТЕ “ Типови на погледи 601181 Типови на погледи 48158
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Типови на погледи Empty Re: Типови на погледи

Пишување by Кидман Вто Aвг 31 2010, 11:55

Типови на погледи 539282 - ова е погледот кој железни врати отвара
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Типови на погледи Empty Re: Типови на погледи

Пишување by zbunet Вто Aвг 31 2010, 11:58

Оти го предизвикува Типови на погледи 601181 поглед
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Типови на погледи Empty Re: Типови на погледи

Пишување by the nurse Сре Сеп 01 2010, 10:08

Обично според погледот многу добро можам да откријам што мисли некој за мене,дури и кога е прв поглед.Тој кажува најмногу! trepka
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Типови на погледи Empty Re: Типови на погледи

Пишување by alisa Саб Сеп 04 2010, 08:59

Ова баш и не е за тука ама морав некаде да го ставам. Може да се нарече „Исплашен поглед“


alisa
alisa


Вратете се на почетокот Go down

Типови на погледи Empty Re: Типови на погледи

Пишување by Александра Саб Сеп 04 2010, 09:31

lol! alisa, klipot ti e bas horor pale
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Типови на погледи Empty Re: Типови на погледи

Пишување by Александра Саб Сеп 04 2010, 10:33

поради темата ги проучив doktor погледите на аватарите наши и заклучив дека мојот е нај„гаден“ help
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Типови на погледи Empty Re: Типови на погледи

Пишување by Александра Саб Сеп 04 2010, 10:55

Но! ne ...

бидејќи сите други (освен Хоти со милните очиња, чиј поглед вели „Ајде да си играме“

trepka ) гледаат некаде другаде - шест аватари гледат настрана, и тоа нанадвор; еден со спуштен поглед, еден со кренат поглед навнатре (кон коментарите) - не може да се каже со сигурност што би кажале погледите на останатите членови kez

пардон, Кери е исто така опулена како мене - директен обвинувачки ај-контакт, backa
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Типови на погледи Empty Re: Типови на погледи

Пишување by the nurse Саб Сеп 04 2010, 10:57

Зошто,,гаден,, баш е директен,сите други или гледаат на страна(тоа нешто кажува)или кријат поглед.Јас па ,поглед ,,преко рамена,,се нешто ...кој од кој kez
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Типови на погледи Empty Re: Типови на погледи

Пишување by the nurse Саб Сеп 04 2010, 11:00

flowerАјде во исто, време исто мислење(ми се слушна музиката од ,,Зона на самракот,,) ...и тоа нешто кажува flower
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Типови на погледи Empty Re: Типови на погледи

Пишување by Александра Саб Сеп 04 2010, 11:10

kez guska

се`си има значење flower

како и да е, ти си апсолутна Мис Шарм, а и оваа твојата глумица, мислам е ќерка на Голди Хон, ми е една од најсимпатичните на сите времиња
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Типови на погледи Empty Re: Типови на погледи

Пишување by the nurse Саб Сеп 04 2010, 11:48

fala guska Ја стаив затоа што некои ми имаат кажано дека ,,наликувам,, на неа,а иначе ја сакав баш оваа слика поради погледот кој повикува на ,, играње,,како си ме прочитала ! backaИ затоа што овде сме пред се поради забава!
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Типови на погледи Empty Re: Типови на погледи

Пишување by Александра Саб Сеп 04 2010, 11:56

pred se densanje
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Типови на погледи Empty Re: Типови на погледи

Пишување by Кидман Саб Сеп 04 2010, 12:22

цурици... кај ви е кафето Типови на погледи 762431
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Типови на погледи Empty Re: Типови на погледи

Пишување by Кидман Саб Сеп 04 2010, 12:23

Кери има поглед - ,,кад би погледи убијали ми би веч давно били мртви,,
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Типови на погледи Empty Re: Типови на погледи

Пишување by Кидман Саб Сеп 04 2010, 12:24

Хоти има поглед - catch me if you can!
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Типови на погледи Empty Re: Типови на погледи

Пишување by the nurse Саб Сеп 04 2010, 12:28

paga smea Да бидам озбилна,јас сум уствари на работа 12ч. и одвреме-навреме ѕиркам тука... flower
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Типови на погледи Empty Re: Типови на погледи

Пишување by Александра Саб Сеп 04 2010, 12:36

Кидман напиша:цурици... кај ви е кафето Типови на погледи 762431

Типови на погледи Squirrel-with-coffee-cup

види, навистина, дрн-дрн, сме го испиле,

еве и за тебе trepka (поглед: повели кафенце)

Типови на погледи Coffee
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Типови на погледи Empty Re: Типови на погледи

Пишување by Кидман Саб Сеп 04 2010, 12:39

од Далас погледот вели - гггррр... гррр.... шо сум лоша
а не е, и симпатија ми е одувек и мислам дека треба да потпишеме петиција да си го смени аватарот
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Типови на погледи Empty Re: Типови на погледи

Пишување by Кидман Саб Сеп 04 2010, 12:41

од Трпе погледот - јас сум фраер и пол и вртам женски на малото прсте
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Типови на погледи Empty Re: Типови на погледи

Пишување by Кидман Саб Сеп 04 2010, 12:42

од збунет?????????? кој аватар да му го коментираме - ги менува ко чорапите Типови на погледи 762431
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Типови на погледи Empty Re: Типови на погледи

Пишување by Кидман Саб Сеп 04 2010, 12:43

Типови на погледи Three-girl-friends_%7Eu18134555
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Типови на погледи Empty Re: Типови на погледи

Пишување by Кидман Саб Сеп 04 2010, 12:44

овде горе гледате слика? (или само кај мене не се појавува?)
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Типови на погледи Empty Re: Типови на погледи

Пишување by Александра Саб Сеп 04 2010, 12:51

аааа не, ако е аватарот ! знаеш, како оние портите на кои стои плочка „Пас уједа!“ а кучето не само што не „уједа“, туку и го нема kez
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Типови на погледи Empty Re: Типови на погледи

Пишување by Кидман Саб Сеп 04 2010, 12:53

Типови на погледи 301497 е баш ти е таков погледот
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Типови на погледи Empty Re: Типови на погледи

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 1 of 4 1, 2, 3, 4  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот