МЕКИЦИ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Типови на карактери

+4
Кидман
trpe
zbunet
Александра
8 posters

Страна 1 of 6 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

Типови на карактери Empty Вашиот карактер

Пишување by ?????? Пон Окт 12 2009, 22:08

Какви сте на карактер ?
еве да речеме, јас сум толерантна

Ant City

Powered by: MySpace GamesТипови на карактери 14668

??????
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Типови на карактери Empty Re: Типови на карактери

Пишување by ?????? Пон Окт 12 2009, 22:43

јас не сум толерантна,
ама тоа само јас може да си го речам
ако ми каже така некој друг - очи вадам Типови на карактери 441471

??????
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Типови на карактери Empty Re: Типови на карактери

Пишување by Александра Вто Окт 13 2009, 12:07

импулсивна
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Типови на карактери Empty Re: Типови на карактери

Пишување by zbunet Сре Окт 14 2009, 13:00

kompulziven
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Типови на карактери Empty Re: Типови на карактери

Пишување by Александра Сре Окт 28 2009, 01:11

каков што ми е карактерот, оние лекциите на админот за `сензуална`масажа би ги заменила со `финска` масажа - тепање со брезови гранки. е тогаш ќе падне здраво ах-ох-ух :ѓаол:
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Типови на карактери Empty Re: Типови на карактери

Пишување by Александра Пон Ное 09 2009, 23:24

давам предност на послабите
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Типови на карактери Empty Re: Типови на карактери

Пишување by zbunet Вто Ное 10 2009, 00:15

Кога кртот ќе се возбуди срцето му чука 1000 пати во минута, па така и мене
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Типови на карактери Empty Re: Типови на карактери

Пишување by trpe Саб Ное 14 2009, 11:15

Многу јак карактер... секогаш попуштам Типови на карактери Icon_pale
trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Типови на карактери Empty Re: Типови на карактери

Пишување by ?????? Саб Ное 14 2009, 12:16

јака сум професионално
емоциите ми прават многу проблеми во животот

??????
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Типови на карактери Empty Re: Типови на карактери

Пишување by ?????? Вто Ное 17 2009, 00:39

мајка ми ми направила баклава.

мојот карактер е исклучително слаб во присуство на баклавата од мајка ми Типови на карактери Mangespaghettis

??????
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Типови на карактери Empty Re: Типови на карактери

Пишување by ?????? Пет Ное 27 2009, 00:22

Премногу емотивна, по малку љубоморна и многу слаб карактер кога се работи за чоколади и торти.

??????
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Типови на карактери Empty Re: Типови на карактери

Пишување by Александра Саб Дек 19 2009, 00:06

заспана
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Типови на карактери Empty Re: Типови на карактери

Пишување by Кидман Пон Дек 28 2009, 21:44

-постоје у мени неке ствари непреводиве у речи-
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Типови на карактери Empty Re: Типови на карактери

Пишување by Александра Пет Јан 15 2010, 00:44

навидум прилагодлива
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Типови на карактери Empty Re: Типови на карактери

Пишување by Кидман Сре Јан 20 2010, 22:09

Простувам. Порано или покасно, на крајот обавезно простувам.
Некој некогаш ми рече дека тоа можело да се сфати и како недостаток на достоинство.
јбг... простувам.
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Типови на карактери Empty Re: Типови на карактери

Пишување by zbunet Пон Фед 08 2010, 21:33

zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Типови на карактери Empty Re: Типови на карактери

Пишување by Александра Сре Фед 10 2010, 11:22

ваков
Типови на карактери Nicole-katano-explore-child-in-the-rain
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Типови на карактери Empty Re: Типови на карактери

Пишување by zbunet Пон Фед 15 2010, 21:43

Типови на карактери 2305_910
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Типови на карактери Empty Re: Типови на карактери

Пишување by zbunet Саб Апр 10 2010, 11:00

Мојот карактер е ко петарда, колку подолго ме чува, се рони барутот и кога ќе треба да пукне само шишти и дими.
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Типови на карактери Empty Типови на карактери

Пишување by zbunet Вто Мај 18 2010, 22:47

Според Карлитос :

- Мочковци - Тоа се лигави бескичмени дудлачи кои само трчаат наоколу се нудат како тротоарки и веруваат на “ Ќе “ ( идно време од глаголот лажам ). Без разлика на полот тие секогаш се ласкави жени кон својот господар без разлика каков кретен е, т.е. му ги мијат нозете во леѓен и потоа истата вода ја пијат. Ги работат валканите работи и во случај на војна се инвентивни информатори и нормално по војна често ги стрелаат оти се смотани. Во затвори и во војска служат да ги задоволат потребите на доминантните прдежи.
- Прдежи - Смрдат на расипано од километар, кукавички курви у душа, а тоа го прикриваат со подмолност и секогаш се во потрага на мочковци кои како верни слуги би ги извршиле нивните перверзни идеи. Сурови се безгранично кога се сигурни дека ќе нема последици по нив и најчесто така се однесуваат со мочковците. Уживаат да сеат страв каде ќе пронајдат плодно тло или кукаат како светот е неправеден и лош со нив. Најчеста мета и предмет на омраза им се сите тие кои се поспособни од нив, а како ги има многу го мразат цел свет, а попладне самите себе. Најчеста алатка им е трачање како начин да ги омаловажат повеќето во однос на себе измислувајќи приказни за другите кои може да ги смисли само прдешко изопачен ум со сите можни перверзни елементи кои се потребни.
- Повраќаници - Со првата висока температура која ја добиле и оставила трајни последици во која имале бесмислени визии дека некоја виша сила им се обратила како да се предодредени и дека се на земјава заради некоја света мисија оти светот пропаѓа оти не го знае тоа што го знаат тие иако не знаат да објаснат јасно што знаат нафрлајќи зборови без ред и правдајќи ги нивните фрази дека можат да се прочитаат со таен клуч, иначе тоа е клуч од некоја ќелија во лудница каде им е местото. Ако не ги фалат, плачат и лелекаат наоколу со слоганот “ Ќе видите вие кога не ме слушате, тешко си на вас, сите ќе горите во пеколот “, само јас не. Веруваат дека ќе живеат вечно и затоа штедат носејќи алишта од татко им и модата и удобностите ги третират како лудост на современиот свет само да не се фатат за џеб кој им е полн со змии и оси, навечер со бели ракавици си ги брои парите и им се радува како на деца, дури и имиња им доделува како да е крстител и ги осветува со своите лиги кои непречено течат од неговата алчна муцка.Се оградувам од одговорноста на точноста на горе цитираното, само мислев дека треба да се запознаеме и со друг агол на гледање кон луѓето и нивните карактери. Типови на карактери 104553
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Типови на карактери Empty Re: Типови на карактери

Пишување by the nurse Вто Мај 18 2010, 23:01

Типови на карактери 296950
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Типови на карактери Empty Re: Типови на карактери

Пишување by zbunet Вто Мај 18 2010, 23:17

Типови на карактери 685384 ...a ? Nikoj neke da me tepa ?
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Типови на карактери Empty Re: Типови на карактери

Пишување by Александра Сре Мај 19 2010, 01:41

знаев јас дека не е толку лошо да си најдеш партнер „без карактер“ Типови на карактери Lol
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Типови на карактери Empty Re: Типови на карактери

Пишување by ?????? Сре Мај 19 2010, 13:30

за една иста особа еден ќе рече смешна е , друг ќе рече, несериозна е.

исто како и што за една иста особа еден ќе рече стабилна е , друг ќе рече дека е жив давеж

??????
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Типови на карактери Empty Re: Типови на карактери

Пишување by zbunet Сре Мај 19 2010, 23:48

Според Карлитос луѓето се делат на кретенски наметливи имбецили и воини кои се борат против самите себе за да стекнат карта за беспрекорност. Воините немаат сожалување за себе ниту за некого и се подсмеваат себе си на секој знак на лигавост.
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Типови на карактери Empty Re: Типови на карактери

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 1 of 6 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот