МЕКИЦИ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Зошто немате секс

+3
the nurse
keti
zbunet
7 posters

Страна 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Go down

Зошто немате секс - Page 2 Empty Re: Зошто немате секс

Пишување by zbunet Вто Сеп 28 2010, 18:57

Хм, каков живот имаме исполент со трчање, и тоа мора да го стаиме во распоред
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Зошто немате секс - Page 2 Empty Re: Зошто немате секс

Пишување by the nurse Сре Сеп 29 2010, 00:00

Еве ми направија децава распоред и успеав да му се приближам на компјутерот Зошто немате секс - Page 2 104553 Иначе правев распоред за на работа(тоа е сексање у мозок)...Ааа,прашањето беше?Зошто?...Сега има фудбал,утре имаме гости,па не знам што...Ако најдеме празно место во распоредот Зошто немате секс - Page 2 539282
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Зошто немате секс - Page 2 Empty Re: Зошто немате секс

Пишување by Александра Саб Окт 02 2010, 00:51

затоа што имаме конекција flower
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Зошто немате секс - Page 2 Empty Re: Зошто немате секс

Пишување by the nurse Сре Окт 06 2010, 15:54

Došli Mujo i Fata na bračno savetovanje kod psihologa. Buni se Fata kako je Mujo ne voli više k'o pre, ne gleda je, ne dodiruje... Doktor iznenada ustane, strastveno poljubi Fatu u usta, počne da je miluje po celom telu. Fata zanemila i samo gleda.
Doktor se okrene Muji i kaže:
- Vidiš, ovo njoj treba bar tri puta nedeljno.
Kaže Mujo:
- Ma doktore, mogu ja da je dovodim ponedeljkom i sredom, al' bolan petkom ne mogu, igram fudbal sa jaranima.
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Зошто немате секс - Page 2 Empty Re: Зошто немате секс

Пишување by zbunet Саб Ное 06 2010, 01:27

Кој е буден ова време и виси на интернет тој нема намера да има секс
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Зошто немате секс - Page 2 Empty Re: Зошто немате секс

Пишување by Александра Саб Ное 06 2010, 01:50

paga smea paga smea paga smea

добро е, сите други мекичари (ќе) се сексаат.

не мора 100% учинак lol!
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Зошто немате секс - Page 2 Empty Re: Зошто немате секс

Пишување by trpe Вто Ное 16 2010, 16:03

Мила Трпано,
За време на мината година, се обидов да водам љубов со тебе 365 пати. Успеав само 12 пати. Подолу се наведени причините зошто не успевав во тоа почесто...

1. Чисти се чаршавите - 54 пати
2. Премногу е доцна - 17 пати
3. Изморена сум од купување цел ден - 49 пати
4. Премногу е рано - 20 пати
5. Многу е жешко - 15 пати
6. Се преправаше дека спиеш - 15 пати
7. Ќе не слушнат соседите - 3 пати
8. Главоболка - 22 пати
9. Сончаница - 7 пати
10. Ќе не слушне мајка ти - 9 пати
11. Не сум расположена - 43 пати
12. Ќе го разбудиме бебето - 17 пати
13. Ќе гледам филм - 6 пати
14. Бев на фризер, ќе ми се расипе косата - 5 пати
15. Имам температура - 16 пати
16. Погрешно време во месецот - 36 пати
17. Треба да станам рано - 19 пати

Од тие 12 пати кои успеав, активноста не беше задоволителна бидејќи 2 пати ти само лежеше, 4 пати ме потсети дека има дупка на таванот, 3 пати ми рече да побрзам и да завршам со тоа, 2 пати требаше да те разбудам и да ти кажам дека завршив, еднаш се исплашив дека те повредив бидејќи почуствував како се мрдна.

Одговор:

Драг Трпе,

Мислам дека ги збуни малку работите. Еве ги вистинските причини зошто не доби повеќе од 12 пати.

1. Дојде дома пијан и проба да ја е*еш мачката - 15 пати
2. Не дојде дома воопшто - 36 пати
3. Дојде предоцна - 33 пати
4. Ти омекна пред да влезеш во мене - 44 пати
5. Работеше до доцна - 58 пати
6. Требаше да станеш рано за да играш фудбал - 29 пати
7. Си се степал со некого и те удрил по јајца - 2 пати
8. Си го фатил пенисот во патентот од пантолоните - 4 пати
9. Беше настинат и ти течеше носот - 3 пати
10. Го изгоре јазикот од топло кафе - 3 пати
11. Имаше трн во прстот - 2 пати
12. Сврши во пижами додека читаше плејбој - 16 пати
13. Гледаше фудбал на телевизија - 98 пати
14. Те болеше задникот од хемороидите - 10 пати
trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Зошто немате секс - Page 2 Empty Re: Зошто немате секс

Пишување by the nurse Вто Ное 16 2010, 16:26

paga smea
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Зошто немате секс - Page 2 Empty Re: Зошто немате секс

Пишување by Александра Пон Ное 22 2010, 09:49

Трпе, целиот пост ме изнасмеа, ама најмногу средината со дванаесетте нездоволителни paga smea
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Зошто немате секс - Page 2 Empty Re: Зошто немате секс

Пишување by Тото Нед Ное 28 2010, 12:22

Прво да кандиса пољубац у уста, а после ќе види таа perverzen

Зошто немате секс - Page 2 Princessandthefrogconcept1-580x322
Тото
Тото


Вратете се на почетокот Go down

Зошто немате секс - Page 2 Empty Re: Зошто немате секс

Пишување by the nurse Пон Дек 13 2010, 19:57

Кога жената е болна и не може да има секс,покрај за себе се секира и за сопругот(зошто и тој да страда).

Кога мажот е болен и исто не може...се секира само да не има некој друг,а таа мора да страда.

Докажано во пракса со пациенти


Последната промена е направена од hot nurse на Вто Дек 14 2010, 00:10. Мислењето е променето 1 пати
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Зошто немате секс - Page 2 Empty Re: Зошто немате секс

Пишување by zbunet Пон Дек 13 2010, 21:47

Drn, drn jazik
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Зошто немате секс - Page 2 Empty Re: Зошто немате секс

Пишување by the nurse Вто Дек 14 2010, 00:11

Благодарам за коментарот kez
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Зошто немате секс - Page 2 Empty Re: Зошто немате секс

Пишување by Александра Сре Дек 15 2010, 02:30

една третина чоколадо е како пола секс trepka
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Зошто немате секс - Page 2 Empty Re: Зошто немате секс

Пишување by zbunet Чет Дек 23 2010, 13:00

Секси шоповите станаа како аптеки, секакви лекови продаваат. Најчесто против главоболка.
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Зошто немате секс - Page 2 Empty Re: Зошто немате секс

Пишување by trpe Вто Мај 24 2011, 11:14

trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Зошто немате секс - Page 2 Empty Re: Зошто немате секс

Пишување by zbunet Нед Јун 05 2011, 20:51

Често пати се случува горните заради нивни меѓусебни недоразбирања да ги спречуваат долните да се спојат и да бидат заедно kez
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Зошто немате секс - Page 2 Empty Re: Зошто немате секс

Пишување by keti Пон Јун 06 2011, 00:05

kez guska backa
keti
keti


Вратете се на почетокот Go down

Зошто немате секс - Page 2 Empty Re: Зошто немате секс

Пишување by keti Пон Јун 13 2011, 22:49

[quote="zbunet"]Често пати се случува горните заради нивни меѓусебни недоразбирања да ги спречуваат долните да се спојат и да бидат заедно kez [/quote

А кои се тие горните кои што ги спречуваат долните...Ај биди малку поконкретен... kez
keti
keti


Вратете се на почетокот Go down

Зошто немате секс - Page 2 Empty Re: Зошто немате секс

Пишување by keti Вто Јун 14 2011, 08:23

Зошто?... Останав без коментар... kez guska backa
keti
keti


Вратете се на почетокот Go down

Зошто немате секс - Page 2 Empty Re: Зошто немате секс

Пишување by zbunet Вто Јун 14 2011, 16:14

Зошто немате секс - Page 2 104553 Pokonkretno
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Зошто немате секс - Page 2 Empty Re: Зошто немате секс

Пишување by keti Вто Јун 14 2011, 16:39

Ја разгледав темата и видов дека Збунет ја поставил?...Чудно ми е што сите сме коментирале во неа, а некако и не ми одговара со името на форумот Мекици...Објасни ми го тоа Збунет? Јас за себе си знам, ама ми е чудно за вас? kez
keti
keti


Вратете се на почетокот Go down

Зошто немате секс - Page 2 Empty Re: Зошто немате секс

Пишување by the nurse Нед Јун 19 2011, 17:50

Секс со пријател...има само на филм kez
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Зошто немате секс - Page 2 Empty Re: Зошто немате секс

Пишување by zbunet Нед Јун 19 2011, 19:50

Секс со жената на пријател е исто како да си имал секс со пријателот. kez
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Зошто немате секс - Page 2 Empty Re: Зошто немате секс

Пишување by the nurse Нед Јун 19 2011, 20:51

Мислев ... не постои идеално машко-женско пријателство smesko
Често едниот ќе посака нешто повеќе... neumen
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Зошто немате секс - Page 2 Empty Re: Зошто немате секс

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот