МЕКИЦИ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Што е несреќа?

+2
Александра
keti
6 posters

Страна 1 of 2 1, 2  Next

Go down

Што е несреќа? Empty Што е несреќа?

Пишување by keti Нед Окт 10 2010, 23:51

Најголема несреќа е кога среќата ти чука на врата, а ти не си дома...
keti
keti


Вратете се на почетокот Go down

Што е несреќа? Empty Re: Што е несреќа?

Пишување by keti Нед Окт 10 2010, 23:55

Што е несреќа? N273841052726_8767
keti
keti


Вратете се на почетокот Go down

Што е несреќа? Empty Re: Што е несреќа?

Пишување by Александра Пон Окт 11 2010, 19:18

да ја пропуштиш или да се разминеш со среќата е малер.

да имаш па да немаш е најголема несреќа.
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Што е несреќа? Empty Re: Што е несреќа?

Пишување by the nurse Пон Окт 11 2010, 19:38

dalas2no напиша:да ја пропуштиш или да се разминеш со среќата е малер.

да имаш па да немаш е најголема несреќа.
Токму така palce
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Што е несреќа? Empty Re: Што е несреќа?

Пишување by zbunet Чет Ное 25 2010, 11:51

Несреќа е кога не умееш да го препознаеш моментот и да и’ пријдеш кога не е расположена и да ја одминеш кога е расположена.
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Што е несреќа? Empty Re: Што е несреќа?

Пишување by keti Чет Ное 25 2010, 19:11

Мислиш на несреќата или на девојката? Што е несреќа? 104553
keti
keti


Вратете се на почетокот Go down

Што е несреќа? Empty Re: Што е несреќа?

Пишување by zbunet Пет Дек 03 2010, 21:38

Несреќа е ако ти падне уште пред да го покажеш.
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Што е несреќа? Empty Re: Што е несреќа?

Пишување by keti Нед Дек 05 2010, 13:31

А што може да ти падне? misli guska
keti
keti


Вратете се на почетокот Go down

Што е несреќа? Empty Re: Што е несреќа?

Пишување by zbunet Нед Дек 05 2010, 20:43

ЛЦД ТВ kez
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Што е несреќа? Empty Re: Што е несреќа?

Пишување by keti Пон Дек 06 2010, 00:00

Што е несреќа? 301497
keti
keti


Вратете се на почетокот Go down

Што е несреќа? Empty Re: Што е несреќа?

Пишување by Александра Вто Дек 07 2010, 11:23

да ти каже не можам без тебе некој без кој можеш
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Што е несреќа? Empty Re: Што е несреќа?

Пишување by zbunet Вто Дек 07 2010, 13:17

Несреќа е да ја извадиш трската пред да се фати рипката
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Што е несреќа? Empty Re: Што е несреќа?

Пишување by Александра Сре Дек 08 2010, 01:05

zbunet напиша:Несреќа е да ја извадиш трската пред да се фати рипката

ако била ајкула, тогаш е среќа во несреќа trepka
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Што е несреќа? Empty Re: Што е несреќа?

Пишување by the nurse Чет Дек 09 2010, 09:55

Несреќа е кога повеќе ги живееш туѓите животи,а немаш свој kez
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Што е несреќа? Empty Re: Што е несреќа?

Пишување by zbunet Сре Дек 29 2010, 20:14

Кога раскинуваат лути се повеќе на себе затоа што не знаеле дека не се сакале.
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Што е несреќа? Empty Re: Што е несреќа?

Пишување by ?????? Пон Јан 03 2011, 18:26

несреќа е да и си син/ќерка на Цеца а да цицаш од цуцла Што е несреќа? 79941

??????
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Што е несреќа? Empty Re: Што е несреќа?

Пишување by zbunet Пон Јан 03 2011, 20:40

paga smea
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Што е несреќа? Empty Re: Што е несреќа?

Пишување by Александра Чет Јан 06 2011, 12:23

несреќа е кога во главата повеќе место ти фаќа мислата „што лошо може да се случи“ наместо „што убаво може да се случи“
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Што е несреќа? Empty Re: Што е несреќа?

Пишување by the nurse Чет Јан 06 2011, 13:37

dalas2no напиша:несреќа е кога во главата повеќе место ти фаќа мислата „што лошо може да се случи“ наместо „што убаво може да се случи“
se klanja
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Што е несреќа? Empty Re: Што е несреќа?

Пишување by Кидман Чет Јан 06 2011, 13:55

the low of attraction
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Што е несреќа? Empty Re: Што е несреќа?

Пишување by trpe Чет Јан 13 2011, 16:27

Што е несреќа? Bijegizzatvora
trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Што е несреќа? Empty Re: Што е несреќа?

Пишување by zbunet Пет Мар 25 2011, 11:50

Обичниот човек може да направи криминал само кон својот родител. Да му го стави под хипотека тоа што го печалел цел живот.
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Што е несреќа? Empty Re: Што е несреќа?

Пишување by zbunet Сре Мар 30 2011, 15:15

Ако некој е до толку неразбран и глупав мора да потекнува од крвни сродници.
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Што е несреќа? Empty Re: Што е несреќа?

Пишување by trpe Сре Апр 13 2011, 15:02

trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Што е несреќа? Empty Re: Што е несреќа?

Пишување by zbunet Пет Апр 15 2011, 12:28

Параноја е кога сенката ќе ти се претвори во магаре и после бегаш kez
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Што е несреќа? Empty Re: Што е несреќа?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 1 of 2 1, 2  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот