МЕКИЦИ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Љубов и опсесија

+2
the nurse
fragola
6 posters

Страна 1 of 2 1, 2  Next

Go down

Љубов и опсесија Empty Љубов и опсесија

Пишување by fragola Нед Јан 09 2011, 15:06

Која е разликата...дали се нераздвојни едно од друго или...објаснете ми?! Љубов и опсесија 396736
fragola
fragola


Вратете се на почетокот Go down

Љубов и опсесија Empty Re: Љубов и опсесија

Пишување by the nurse Нед Јан 09 2011, 19:10


They always let you down...
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Љубов и опсесија Empty Re: Љубов и опсесија

Пишување by Кидман Нед Јан 09 2011, 19:23

љубов ли е ова или панаѓур - панаѓур Љубов и опсесија 762431
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Љубов и опсесија Empty Re: Љубов и опсесија

Пишување by fragola Нед Јан 09 2011, 20:11

Rasprodazba na golemo... Љубов и опсесија 104553
fragola
fragola


Вратете се на почетокот Go down

Љубов и опсесија Empty Re: Љубов и опсесија

Пишување by the nurse Нед Јан 09 2011, 21:20

Od kad te sretoh,ja nemam mira... kez
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Љубов и опсесија Empty Re: Љубов и опсесија

Пишување by zbunet Чет Јан 27 2011, 22:44

zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Љубов и опсесија Empty Re: Љубов и опсесија

Пишување by zbunet Пон Мај 16 2011, 22:33

Ima pesni koi te potsetuvaat na bivsite...koga nisto ne si razbiral od muzika kez
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Љубов и опсесија Empty Re: Љубов и опсесија

Пишување by the nurse Вто Мај 31 2011, 22:06

the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Љубов и опсесија Empty Re: Љубов и опсесија

Пишување by zbunet Пон Јун 06 2011, 19:56

Koga bi im obrnuvale vnimanie na zenite kolku i na kolite, dosega ke letaa kez
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Љубов и опсесија Empty Re: Љубов и опсесија

Пишување by the nurse Пон Јун 06 2011, 20:54

Dobro e... nekoj prizna smesko
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Љубов и опсесија Empty Re: Љубов и опсесија

Пишување by keti Вто Јун 07 2011, 07:46

keti
keti


Вратете се на почетокот Go down

Љубов и опсесија Empty Re: Љубов и опсесија

Пишување by zbunet Сре Јун 08 2011, 23:16

Ljubov e koga sakas nekoj koj ti vozraka, vo sprotivno e kako da obozavas kamen. "Ama cekaj, ovoj kamen se odnesuva kako covek." Pa sto? Ne si videl dresiran kamen dosega? kez
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Љубов и опсесија Empty Re: Љубов и опсесија

Пишување by keti Пон Јун 13 2011, 22:46

keti
keti


Вратете се на почетокот Go down

Љубов и опсесија Empty Re: Љубов и опсесија

Пишување by zbunet Вто Јун 28 2011, 11:00

Taa e na eden kraj, a ti na drugiot i so netrpenie go ocekuvate momentot koga ke se najdete vo vasata sredina kez
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Љубов и опсесија Empty Re: Љубов и опсесија

Пишување by keti Вто Јун 28 2011, 14:45

Ова е љубов или опсесија?... kez
keti
keti


Вратете се на почетокот Go down

Љубов и опсесија Empty Re: Љубов и опсесија

Пишување by zbunet Саб Jул 02 2011, 10:49

Ја баш и не можам да увидам разлика помеѓу платонска љубов и воајерство zbunet
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Љубов и опсесија Empty Re: Љубов и опсесија

Пишување by keti Саб Jул 02 2011, 15:18

Тоа е љубов или опсесија?.. kez
keti
keti


Вратете се на почетокот Go down

Љубов и опсесија Empty Re: Љубов и опсесија

Пишување by zbunet Сре Jул 13 2011, 08:36

Veterot ti ja busavi kosata, cuvstvata srceto kez
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Љубов и опсесија Empty Re: Љубов и опсесија

Пишување by Александра Сре Jул 13 2011, 13:52

Љубов и опсесија 919578 aj malku da te razbusavime Љубов и опсесија 104553
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Љубов и опсесија Empty Re: Љубов и опсесија

Пишување by zbunet Сре Jул 13 2011, 20:35

peace
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Љубов и опсесија Empty Re: Љубов и опсесија

Пишување by zbunet Вто Aвг 09 2011, 18:32

Не е жена само тие горе и таа доле, тие е само почеток kez
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Љубов и опсесија Empty Re: Љубов и опсесија

Пишување by the nurse Вто Aвг 09 2011, 21:43

Најдобрата дрога на светот е бесплатна и секому достапна... се вика ЉУБОВ. vinozito
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Љубов и опсесија Empty Re: Љубов и опсесија

Пишување by zbunet Вто Aвг 16 2011, 14:24

Кој туѓи жени сака, тој и својата си ја сака оти и таа била туѓинка некогаш kez
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Љубов и опсесија Empty Re: Љубов и опсесија

Пишување by Александра Вто Aвг 16 2011, 15:21

trogatelno Љубов и опсесија 301497
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Љубов и опсесија Empty Re: Љубов и опсесија

Пишување by zbunet Нед Сеп 11 2011, 14:21

Вонземјани се вмешани меѓу нас и тврдат дека заљубувањето е еднаш и засекогаш. Знаев дека нешто не е во ред iznenad
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Љубов и опсесија Empty Re: Љубов и опсесија

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 1 of 2 1, 2  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот