МЕКИЦИ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Смешни изреки :D

+4
keti
trpe
Александра
zbunet
8 posters

Страна 1 of 2 1, 2  Next

Go down

Смешни изреки :D Empty Смешни изреки :D

Пишување by ?????? Сре Сеп 16 2009, 15:10

верувам има многу,дај кажете Смешни изреки :D 280111

??????
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Смешни изреки :D Empty Re: Смешни изреки :D

Пишување by ?????? Сре Сеп 16 2009, 15:11

У фаца изгледаш како да не си стигнал да ја деактивираш бомбата. Смешни изреки :D 357977

??????
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Смешни изреки :D Empty Re: Смешни изреки :D

Пишување by ?????? Сре Сеп 16 2009, 15:12

или

Да беше малку поубав, ќе те викаа Ружни. Смешни изреки :D 357977

??????
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Смешни изреки :D Empty Re: Смешни изреки :D

Пишување by ?????? Чет Сеп 17 2009, 10:08

Ау ама убави заби, што си пушел, петарди? Смешни изреки :D 357977

??????
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Смешни изреки :D Empty Re: Смешни изреки :D

Пишување by ?????? Сре Сеп 23 2009, 09:29

Имаш античка убавина како тројански коњ си.

??????
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Смешни изреки :D Empty Re: Смешни изреки :D

Пишување by zbunet Нед Окт 04 2009, 17:43

Imaa frizura ko da se cesla so petarda
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Смешни изреки :D Empty Re: Смешни изреки :D

Пишување by Александра Саб Окт 31 2009, 19:00

кога ќе пораснам сакам да бидам девојче :пмс:
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Смешни изреки :D Empty Re: Смешни изреки :D

Пишување by trpe Сре Ное 04 2009, 16:00

Кој рано рани или е пекар или е будала..

Чиста совест обично е знак на лоша меморија.

Не сум убав... ама затоа сум... глуп!

Паметот да ти го имам, да одморам малку..

Дечково е многу бистар, дури низ глава му се гледа.


Денес е прмногу тешко да се биде глуп... има голема конкуренција.
trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Смешни изреки :D Empty Re: Смешни изреки :D

Пишување by ?????? Саб Ное 14 2009, 20:35

ZeZnAtA напиша:или

Да беше малку поубав, ќе те викаа Ружни. Смешни изреки :D 357977


Смешни изреки :D 869992

??????
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Смешни изреки :D Empty Re: Смешни изреки :D

Пишување by ?????? Саб Ное 14 2009, 20:37

каде е слепото црево кај жените?
- право па лево

Смешни изреки :D 806431

??????
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Смешни изреки :D Empty Re: Смешни изреки :D

Пишување by ?????? Саб Ное 14 2009, 20:40

Средовечност е кога ширината на умот и на струкот си ги заменуваат местата.

??????
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Смешни изреки :D Empty Re: Смешни изреки :D

Пишување by zbunet Саб Ное 14 2009, 23:34

“ Мила, ти си срце кое лупа“
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Смешни изреки :D Empty Re: Смешни изреки :D

Пишување by ?????? Нед Ное 15 2009, 00:24

Кој работи тој и греши, рече петелот и се симна од патката

Смешни изреки :D 869992

??????
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Смешни изреки :D Empty Re: Смешни изреки :D

Пишување by Александра Чет Ное 19 2009, 17:53

таман помисли дека сите го заборавија, дојде поштарот и му донесе ... сметките за струја
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Смешни изреки :D Empty Re: Смешни изреки :D

Пишување by zbunet Чет Фед 11 2010, 00:07

Кога го гледам небото, те гледам тебе. Кога гледам во морето, те гледам тебе. Кога гледам во ѕвездите, те гледам тебе. Ма дај, потргни се малку !

Дали веруваш во љубов на прв поглед или да прошетам уште еднаш пред тебе ?
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Смешни изреки :D Empty Re: Смешни изреки :D

Пишување by trpe Пон Мај 10 2010, 10:10

Дојди кај мене, играме шах и мене ми фали еден коњ. Смешни изреки :D 547010
trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Смешни изреки :D Empty Re: Смешни изреки :D

Пишување by keti Сре Мај 12 2010, 10:17

Таа: Кажи ми нешто, па макар и лага...
Тој: Еве ќе кажам... Многу ми се допаѓаш, ама тоа не е лага...
keti
keti


Вратете се на почетокот Go down

Смешни изреки :D Empty Re: Смешни изреки :D

Пишување by zbunet Пет Jул 02 2010, 12:52

Lapni urda v petok sekoj
od muda na nekoj
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Смешни изреки :D Empty Re: Смешни изреки :D

Пишување by the nurse Чет Aвг 19 2010, 22:49

Тој:-Ноќеска си ми го спасила животот! Таа:-Како?-се чуди и се топи по малце... Тој:-Па,сакав да се убијам и помислив на тебе! Таа:-И!? Тој:-Си реков,па такви како тебе кога живеат,зарем јас да се убивам!
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Смешни изреки :D Empty Re: Смешни изреки :D

Пишување by Кидман Нед Aвг 22 2010, 18:11

the devil made me do it...really - I`m totally innocent!
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Смешни изреки :D Empty Re: Смешни изреки :D

Пишување by Александра Вто Aвг 24 2010, 14:31

невиноста е како меур од сапуница, едно боцкање и ... отиде јабана
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Смешни изреки :D Empty Re: Смешни изреки :D

Пишување by Александра Вто Aвг 24 2010, 14:36

ако те сакаат, значи си к`сметлија
ако те мразат, значи си посебен jazik
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Смешни изреки :D Empty Re: Смешни изреки :D

Пишување by zbunet Вто Aвг 24 2010, 14:38

Jako e ova Смешни изреки :D 66078
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Смешни изреки :D Empty Re: Смешни изреки :D

Пишување by alisa Сре Сеп 15 2010, 15:42

- Те молам прати ми твоја слика,
во атласот ги внесувам природните катастрофи.
alisa
alisa


Вратете се на почетокот Go down

Смешни изреки :D Empty Re: Смешни изреки :D

Пишување by trpe Пет Сеп 17 2010, 19:11

Толку си дебел што носиш каиш марка Екватор.
trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Смешни изреки :D Empty Re: Смешни изреки :D

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 1 of 2 1, 2  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот