МЕКИЦИ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ОГЛАСИ :D

+5
the nurse
fragola
Кидман
trpe
zbunet
9 posters

Страна 3 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

ОГЛАСИ :D - Page 3 Empty Re: ОГЛАСИ :D

Пишување by trpe Саб Сеп 18 2010, 22:52

Кој сака да ги остави алкохолот и цигарите - нека ги остави кај мене
trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

ОГЛАСИ :D - Page 3 Empty Re: ОГЛАСИ :D

Пишување by trpe Пон Окт 04 2010, 15:07

Го загубив часовнкот. Чесниот пронаоѓач ќе добие 10 минути!
trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

ОГЛАСИ :D - Page 3 Empty Re: ОГЛАСИ :D

Пишување by ?????? Нед Окт 10 2010, 15:06

продавам 3 мачки: 2 различни и 1 исто, мењам собна ламба за двособна.
продавам жена поминати 100км-пали на туркање.

??????
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

ОГЛАСИ :D - Page 3 Empty Re: ОГЛАСИ :D

Пишување by Александра Пон Ное 22 2010, 02:00

менувам 480 г руска салата што остана од гостите за 1 цигара tazen
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

ОГЛАСИ :D - Page 3 Empty Re: ОГЛАСИ :D

Пишување by Тото Вто Јан 04 2011, 22:19

Тото напиша:Мењам бронхит за една цигара grip

Ем да се пожалам, ем да дадам оглас jazik
Тото
Тото


Вратете се на почетокот Go down

ОГЛАСИ :D - Page 3 Empty Re: ОГЛАСИ :D

Пишување by Кидман Чет Јан 06 2011, 12:46

ОГЛАСИ :D - Page 3 155612_477287388969_807243969_5804758_3340625_n
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

ОГЛАСИ :D - Page 3 Empty Re: ОГЛАСИ :D

Пишување by the nurse Чет Јан 06 2011, 13:34

paga smea
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

ОГЛАСИ :D - Page 3 Empty Re: ОГЛАСИ :D

Пишување by keti Чет Јан 06 2011, 16:02

Kidman, na koj jazik e ovoj oglas napisan..me nasmea slatko... ОГЛАСИ :D - Page 3 301497
keti
keti


Вратете се на почетокот Go down

ОГЛАСИ :D - Page 3 Empty Re: ОГЛАСИ :D

Пишување by trpe Чет Јан 13 2011, 12:52

ОГЛАСИ :D - Page 3 Ruzantuzanjpg
trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

ОГЛАСИ :D - Page 3 Empty Re: ОГЛАСИ :D

Пишување by zbunet Чет Јан 27 2011, 21:03

Преведувам кунг фу и порно филмови од сите јазици.
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

ОГЛАСИ :D - Page 3 Empty Re: ОГЛАСИ :D

Пишување by the nurse Пет Јан 28 2011, 00:26

ОГЛАСИ :D - Page 3 Imgres.asp?img=162740988
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

ОГЛАСИ :D - Page 3 Empty Re: ОГЛАСИ :D

Пишување by doc holliday Нед Фед 06 2011, 20:40

ОГЛАСИ :D - Page 3 Vilosiped
doc holliday
doc holliday


Вратете се на почетокот Go down

ОГЛАСИ :D - Page 3 Empty Re: ОГЛАСИ :D

Пишување by the nurse Пон Мар 07 2011, 15:30

ОГЛАСИ :D - Page 3 Image?format=raw&type=img&id=1129
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

ОГЛАСИ :D - Page 3 Empty Re: ОГЛАСИ :D

Пишување by zbunet Нед Мај 01 2011, 17:29

Барам работници/чки за кои ќе има многу работа, а малку пари и нередовно и услови ризични и крајно необезбедени. Со тоа доаѓа бонус од вербални навреди и закани најмалку три пати неделно кои лично ќе им ги давам во зависност од моето расположение. Во слободно време ќе ми чистат по дома и ќе ми го уредуваат дворот. Тие што се згодни ќе мораат да ми даваат, а тие незгодните да си ги цинкаат колегите со поднесување на дневен рапорт.
Шифра “ Не си свесен што се’ можеш да издржиш“ kez
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

ОГЛАСИ :D - Page 3 Empty Re: ОГЛАСИ :D

Пишување by trpe Пон Мај 09 2011, 13:38

trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

ОГЛАСИ :D - Page 3 Empty Re: ОГЛАСИ :D

Пишување by trpe Пет Мај 27 2011, 15:30

trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

ОГЛАСИ :D - Page 3 Empty Re: ОГЛАСИ :D

Пишување by the nurse Чет Јун 02 2011, 16:24

Ako te plašim zovi 92, ako te palim zovi 93, ako te povrijedim zovi 94, ako me želiš samo me nazovi. jazik
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

ОГЛАСИ :D - Page 3 Empty Re: ОГЛАСИ :D

Пишување by zbunet Пон Јун 13 2011, 12:04

Продавам машини за перење пари ОГЛАСИ :D - Page 3 104553

ОГЛАСИ :D - Page 3 One_mi10
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

ОГЛАСИ :D - Page 3 Empty Re: ОГЛАСИ :D

Пишување by the nurse Пон Јун 13 2011, 21:18

Oligarsite odamna imaat takvi masini...samo se vo dimenzija vo koja obicnite smrtnici nemaat pristap,site zboruvaat za niv ...no,nikoj ne gi videl kez
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

ОГЛАСИ :D - Page 3 Empty Re: ОГЛАСИ :D

Пишување by trpe Вто Јун 14 2011, 00:01

Е шо па вие сеа ОГЛАСИ :D - Page 3 497844 Па и јас си имам дома машина за перење ОГЛАСИ :D - Page 3 762431
Само што ние во неа си переме валкани алишта. Инаку машината ми е „Горење“, а името навистина и добро и прилега. Испадна дека навистина е ГОРЕЊЕ ОГЛАСИ :D - Page 3 15785
trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

ОГЛАСИ :D - Page 3 Empty Re: ОГЛАСИ :D

Пишување by zbunet Чет Jул 07 2011, 19:48

Најбарана професија кај нас е криминалец kez
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

ОГЛАСИ :D - Page 3 Empty Re: ОГЛАСИ :D

Пишување by the nurse Сре Окт 19 2011, 18:02

the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

ОГЛАСИ :D - Page 3 Empty Re: ОГЛАСИ :D

Пишување by trpe Сре Дек 07 2011, 13:14

trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

ОГЛАСИ :D - Page 3 Empty Re: ОГЛАСИ :D

Пишување by trpe Пет Јан 20 2012, 16:10

Лајкувам ваши статуси на ФБ !
trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

ОГЛАСИ :D - Page 3 Empty Re: ОГЛАСИ :D

Пишување by trpe Пон Јан 30 2012, 17:18

Продавам чајник многу поволно ОГЛАСИ :D - Page 3 151405

trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

ОГЛАСИ :D - Page 3 Empty Re: ОГЛАСИ :D

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 3 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот