МЕКИЦИ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

НЕШТО ИНТЕРЕСНО

+4
keti
Кидман
trpe
zbunet
8 posters

Страна 1 of 4 1, 2, 3, 4  Next

Go down

НЕШТО ИНТЕРЕСНО Empty НЕШТО ИНТЕРЕСНО

Пишување by ?????? Пет Сеп 18 2009, 13:57

Сите досега барем еднаш сме го виделе и пробале Google Earth и сме добиле добар впечаток бидејќи тој одличен софтвер ни понуди досега невидени можности.
Меѓутоа она што може да го видите во приложеното видео ни приближно не може да се споредува со спектакуларните глетки снимени во центарот на Google во Калифорнија.

Креаторите на овој холодек наведуваат дека ова е само забавен приказ на она што може да се направи со Google Earth, софтверот на неколку екрани.


??????
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

НЕШТО ИНТЕРЕСНО Empty Re: НЕШТО ИНТЕРЕСНО

Пишување by zbunet Пет Сеп 18 2009, 19:05

Uste koga kvalitetot na satelitskite snimki ke bude uste poprecizen so tekot na vremeto ke bide uzivanje vo zapoznavanje na svetot :браво:
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

НЕШТО ИНТЕРЕСНО Empty Re: НЕШТО ИНТЕРЕСНО

Пишување by trpe Нед Ное 15 2009, 18:15

НЕШТО ИНТЕРЕСНО Babki
trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

НЕШТО ИНТЕРЕСНО Empty Re: НЕШТО ИНТЕРЕСНО

Пишување by trpe Нед Јан 31 2010, 03:06

НЕШТО ИНТЕРЕСНО 20964704
trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

НЕШТО ИНТЕРЕСНО Empty Re: НЕШТО ИНТЕРЕСНО

Пишување by trpe Пет Фед 05 2010, 17:05

НЕШТО ИНТЕРЕСНО Africanwebpage

Што има ново на интернет?
trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

НЕШТО ИНТЕРЕСНО Empty Re: НЕШТО ИНТЕРЕСНО

Пишување by Кидман Пет Фед 05 2010, 19:36

замисли тек како им е кога прават муабет на скајп НЕШТО ИНТЕРЕСНО 869992
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

НЕШТО ИНТЕРЕСНО Empty Re: НЕШТО ИНТЕРЕСНО

Пишување by zbunet Чет Апр 01 2010, 22:47

zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

НЕШТО ИНТЕРЕСНО Empty Програм

Пишување by trpe Вто Мај 11 2010, 15:16

trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

НЕШТО ИНТЕРЕСНО Empty Re: НЕШТО ИНТЕРЕСНО

Пишување by trpe Сре Мај 12 2010, 10:53

Српски „Google“НЕШТО ИНТЕРЕСНО Srpskigoogle
trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

НЕШТО ИНТЕРЕСНО Empty Re: НЕШТО ИНТЕРЕСНО

Пишување by trpe Пет Мај 21 2010, 15:18

Технолошкиот институт во Џорџија демонстрирал една од најимпресивните но
и најзастрашувачките технологии, со која може да се следат автомобили и
луѓе со помош на Google Earth.

trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

НЕШТО ИНТЕРЕСНО Empty Re: НЕШТО ИНТЕРЕСНО

Пишување by trpe Чет Jул 22 2010, 11:50

Количка - ладилник за лубеници

Ја измислиле и направиле во Јапонија.
Си одиш на пазар, си купуваш лубеница, за полесно да ја носиш ја ставаш во количкава и додека си одиш на кај дома - лубеницата се лади. И, така слатка и изладена, прво во уста! Цената на оваа количка-ладилник е 185 евра.НЕШТО ИНТЕРЕСНО Watermeloncooler
trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

НЕШТО ИНТЕРЕСНО Empty ЈАПОНСКИ ФЕШН РОБОТ

Пишување by keti Пет Jул 30 2010, 11:21

keti
keti


Вратете се на почетокот Go down

НЕШТО ИНТЕРЕСНО Empty Re: НЕШТО ИНТЕРЕСНО

Пишување by trpe Чет Aвг 26 2010, 16:04

Оди девојка во тоалет, го вади мобилниот и размислува . Да се сликам за „Фејсбук“ или да одам по нужда НЕШТО ИНТЕРЕСНО 639990
trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

НЕШТО ИНТЕРЕСНО Empty Re: НЕШТО ИНТЕРЕСНО

Пишување by trpe Вто Сеп 28 2010, 14:20

НЕШТО ИНТЕРЕСНО 88758241
trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

НЕШТО ИНТЕРЕСНО Empty Re: НЕШТО ИНТЕРЕСНО

Пишување by trpe Чет Сеп 30 2010, 16:30

Зошто слоновите не работат со компјутери?

- Затоа што се плашат од глувчиња
trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

НЕШТО ИНТЕРЕСНО Empty Re: НЕШТО ИНТЕРЕСНО

Пишување by trpe Пон Окт 04 2010, 20:16

Да видам што има ново на Мекици

НЕШТО ИНТЕРЕСНО Rszwallpaper7
trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

НЕШТО ИНТЕРЕСНО Empty USB за жени

Пишување by alisa Пет Окт 22 2010, 00:56

НЕШТО ИНТЕРЕСНО Beautifulusbjewelry07
alisa
alisa


Вратете се на почетокот Go down

НЕШТО ИНТЕРЕСНО Empty Re: НЕШТО ИНТЕРЕСНО

Пишување by trpe Пет Окт 29 2010, 14:58

НЕШТО ИНТЕРЕСНО 89647216
trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

НЕШТО ИНТЕРЕСНО Empty Re: НЕШТО ИНТЕРЕСНО

Пишување by trpe Чет Ное 04 2010, 11:36

trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

НЕШТО ИНТЕРЕСНО Empty Re: НЕШТО ИНТЕРЕСНО

Пишување by alisa Пон Ное 08 2010, 15:38

alisa
alisa


Вратете се на почетокот Go down

НЕШТО ИНТЕРЕСНО Empty Превод

Пишување by trpe Пон Ное 08 2010, 16:43

НЕШТО ИНТЕРЕСНО Googlefarmerki
trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

НЕШТО ИНТЕРЕСНО Empty Re: НЕШТО ИНТЕРЕСНО

Пишување by Александра Пон Ное 08 2010, 22:56

paga smea

навистина така вели „транслејтерот“. проверив, оти од трпе се` може да се очекува ceska
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

НЕШТО ИНТЕРЕСНО Empty Re: НЕШТО ИНТЕРЕСНО

Пишување by trpe Пон Ное 15 2010, 15:29

Хатсуне Мику е продукт на дигиталната технологија, виртуелна поп ѕвезда која настапува во живо на концерти во Јапонија, во форма на динамичен 3Д холограм. Холограмот е придружуван од бенд и ги полни концертните сали со рекордна продажба на карти.
Ова е продукт на јапонската компанија Crypton Future Media и софтверот Vocaloid од Yamaha.trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

НЕШТО ИНТЕРЕСНО Empty СЛЕДЕТЕ ГО ДЕДО МРАЗ

Пишување by trpe Пет Дек 31 2010, 12:45

trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

НЕШТО ИНТЕРЕСНО Empty Re: НЕШТО ИНТЕРЕСНО

Пишување by trpe Чет Јан 13 2011, 02:48

НЕШТО ИНТЕРЕСНО Gubisseee1525
trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

НЕШТО ИНТЕРЕСНО Empty Re: НЕШТО ИНТЕРЕСНО

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 1 of 4 1, 2, 3, 4  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот