МЕКИЦИ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

МАШАЛА!

+4
fragola
trpe
zbunet
Александра
8 posters

Страна 1 of 3 1, 2, 3  Next

Go down

МАШАЛА! Empty МАШАЛА!

Пишување by Александра Пон Окт 05 2009, 11:14

Што е најдоброто што го поседува или најуспешно знае да го направи вашиот партнер? МАШАЛА! 562235

Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

МАШАЛА! Empty Re: МАШАЛА!

Пишување by zbunet Пон Окт 05 2009, 11:22

Од МАШАЛА! 833750 ме направи човек
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

МАШАЛА! Empty Re: МАШАЛА!

Пишување by ?????? Пон Окт 05 2009, 16:45

да се вкрстат Казавона и Минхаузен, пак ќе му нема рамен
у ствари... МАШАЛА! 593372
Минхаузен и Казанова баш и не можат да се вкрстат...
хммм....
па да!!!
затоа му нема рамен
еххх.... судбина ми била МАШАЛА! 326135

??????
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

МАШАЛА! Empty Re: МАШАЛА!

Пишување by Александра Саб Окт 10 2009, 23:01

знае најстручно да ми го измасира грбот кога сум здрвена
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

МАШАЛА! Empty Re: МАШАЛА!

Пишување by zbunet Нед Окт 25 2009, 00:02

Секогаш ми приоѓа со разбирање и никогаш не ми се дере
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

МАШАЛА! Empty Re: МАШАЛА!

Пишување by Александра Пет Ное 13 2009, 22:59

може да прочита цел весник во вецето и после да ми даде краток извештај во траење од едно турско кафе
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

МАШАЛА! Empty Re: МАШАЛА!

Пишување by trpe Сре Ное 18 2009, 01:19

МАШАЛА! Batailleoreillers
trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

МАШАЛА! Empty Re: МАШАЛА!

Пишување by zbunet Сре Ное 18 2009, 16:21

МАШАЛА! Funny-pictures-girl-lion-yells-at-boy-lion
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

МАШАЛА! Empty Re: МАШАЛА!

Пишување by fragola Нед Ное 22 2009, 12:59

Magionicar e i sekogas me pravi vakva

МАШАЛА! Sadcat
fragola
fragola


Вратете се на почетокот Go down

МАШАЛА! Empty Re: МАШАЛА!

Пишување by zbunet Нед Ное 22 2009, 20:25


Matrix Text Generator at WishAFriend.com
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

МАШАЛА! Empty Re: МАШАЛА!

Пишување by Александра Вто Фед 23 2010, 18:17

тој може за а ла минут да ме претвори од ова МАШАЛА! Chocolate

во ова

МАШАЛА! Chocolate_swirl
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

МАШАЛА! Empty Re: МАШАЛА!

Пишување by alisa Вто Мар 23 2010, 19:41

Денес ми купи две кутии крем бананици МАШАЛА! 965725
alisa
alisa


Вратете се на почетокот Go down

МАШАЛА! Empty Re: МАШАЛА!

Пишување by Кидман Вто Мар 23 2010, 22:28

klementina напиша:Денес ми купи две кутии крем бананици МАШАЛА! 965725

МАШАЛА! 919578
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

МАШАЛА! Empty Re: МАШАЛА!

Пишување by zbunet Нед Апр 25 2010, 22:46

Мојата партнерка знае да ме пофали дека сум умен кога сум умен, додуше ретко се случува, ама знае.
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

МАШАЛА! Empty Re: МАШАЛА!

Пишување by Александра Сре Апр 28 2010, 21:46

Знае да исчезне како Давид Коперфилд!

Пуф! Аш!

МАШАЛА! Affraid

Нема го.
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

МАШАЛА! Empty Re: МАШАЛА!

Пишување by zbunet Вто Јун 08 2010, 16:43

Мојот партнер нема нешто што не знае за мене, а убедена е дека кријам нешто.
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

МАШАЛА! Empty Re: МАШАЛА!

Пишување by Александра Вто Jул 20 2010, 01:19

мојот ми купи влошки fala
додуша беа сосема поинакви од оние што требаше,
но важно е што јуначки го издржа испитот на машкоста smeenje
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

МАШАЛА! Empty Re: МАШАЛА!

Пишување by trpe Вто Jул 20 2010, 02:43

Е ова било навистина тежок тест. Можам само да замислам како чудно го гледале МАШАЛА! Secret10 и какви погледи требал да издржи!МАШАЛА! Rirede10 Мораш да го наградиш за тоа! Ова е вистинска храброст! Браво мајсторе!МАШАЛА! Bonsmi11
trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

МАШАЛА! Empty Re: МАШАЛА!

Пишување by Александра Вто Aвг 24 2010, 13:55

знае да ме засрами ... од мене usramen
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

МАШАЛА! Empty Re: МАШАЛА!

Пишување by zbunet Пон Aвг 30 2010, 21:44

Се’ што трпам од неа кога сум здрав и’ враќам кога сум болен
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

МАШАЛА! Empty Re: МАШАЛА!

Пишување by Александра Вто Сеп 07 2010, 14:43

знае да масира скоро професионално МАШАЛА! Massage
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

МАШАЛА! Empty Re: МАШАЛА!

Пишување by the nurse Вто Сеп 07 2010, 21:41

За тоа можам и јас да се пофалам.Добра масажа не ми недостига flower
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

МАШАЛА! Empty Re: МАШАЛА!

Пишување by zbunet Саб Окт 09 2010, 22:16

Има дарба да ме натера да го кажам тоа што не го мислам и со тоа после да ме лупа по нос долго време „ А ти тогаш кога ми рече така...“ А нема везе што сум бил испровоциран МАШАЛА! 15785
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

МАШАЛА! Empty Re: МАШАЛА!

Пишување by Кидман Саб Окт 09 2010, 22:25

oф топик, оф топик, не се важи, пу пу не се важи
ова е за во ПРОВОКАЦИЈА, а не за во МАШАЛА
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

МАШАЛА! Empty Re: МАШАЛА!

Пишување by zbunet Саб Окт 09 2010, 22:30

Кажи му тоа на модераторот или ...овде некој води ли сметка што се дешава ? affraid

М..кај застанав...е да, башка кога ќе науми нешто абе нема шанси да се спротиставиш. Ќе тера со добро, па ќе заврти на лошо, па ќе се заканува, па ќе ветува...и ќе си даеш !
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

МАШАЛА! Empty Re: МАШАЛА!

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 1 of 3 1, 2, 3  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот