МЕКИЦИ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

МАШАЛА!

+4
fragola
trpe
zbunet
Александра
8 posters

Страна 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Go down

МАШАЛА! - Page 2 Empty Re: МАШАЛА!

Пишување by Кидман Саб Окт 09 2010, 22:32

МАШАЛА! - Page 2 301497 на маки си бил
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

МАШАЛА! - Page 2 Empty Re: МАШАЛА!

Пишување by zbunet Саб Окт 09 2010, 22:39

МАШАЛА! - Page 2 113736 остај се, душа напатена ко мене нема
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

МАШАЛА! - Page 2 Empty Re: МАШАЛА!

Пишување by Александра Пон Окт 25 2010, 00:28

му дава ново значење на мускетарското мото „Еден за сите - сите за еден“

МАШАЛА! - Page 2 57669546
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

МАШАЛА! - Page 2 Empty Re: МАШАЛА!

Пишување by zbunet Чет Ное 25 2010, 13:29

Ако имаш некој на страна, тоа значи дека сте настрани.
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

МАШАЛА! - Page 2 Empty Re: МАШАЛА!

Пишување by Кидман Чет Ное 25 2010, 14:35

zbunet напиша:Ако имаш некој на страна, тоа значи дека сте настрани.


Ами пак тебе шо те асоцираше на Машала? МАШАЛА! - Page 2 762431
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

МАШАЛА! - Page 2 Empty Re: МАШАЛА!

Пишување by zbunet Чет Ное 25 2010, 18:39

Epa masala kez
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

МАШАЛА! - Page 2 Empty Re: МАШАЛА!

Пишување by the nurse Чет Ное 25 2010, 22:40

Obicno, za masala se zastranuva kez
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

МАШАЛА! - Page 2 Empty Re: МАШАЛА!

Пишување by zbunet Чет Ное 25 2010, 23:10

Машала ! Јак мотор!

МАШАЛА! - Page 2 Davidp10 kez
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

МАШАЛА! - Page 2 Empty Re: МАШАЛА!

Пишување by zbunet Вто Мај 03 2011, 16:27

Колку повеќе се милувате, толку повеќе сапун и топла вода ќе трошитеМАШАЛА! - Page 2 104553
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

МАШАЛА! - Page 2 Empty Re: МАШАЛА!

Пишување by Кидман Вто Мај 03 2011, 16:31

nedomakjini МАШАЛА! - Page 2 104553
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

МАШАЛА! - Page 2 Empty Re: МАШАЛА!

Пишување by zbunet Вто Мај 03 2011, 18:18

j'zk smesko
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

МАШАЛА! - Page 2 Empty Re: МАШАЛА!

Пишување by zbunet Нед Јун 19 2011, 12:34

Женското е црвенкапа, а машкото волк кој ја начекал кај баба и’ оти не е така строга како мајка и’ smesko
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

МАШАЛА! - Page 2 Empty Re: МАШАЛА!

Пишување by the nurse Нед Јун 19 2011, 12:54

Е да, има нешто во волкот...што ја шармира и бабата и Црвенкапа smesko
П.С.Само што го гледав...
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

МАШАЛА! - Page 2 Empty Re: МАШАЛА!

Пишување by zbunet Сре Jул 06 2011, 08:39

Vistina e deka site zeni go sakaat supermen, no sepak e toj eden, a tie se mnogu kez
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

МАШАЛА! - Page 2 Empty Re: МАШАЛА!

Пишување by keti Сре Jул 06 2011, 12:08

А јас мислев дека си ти некој друг...спајдермен ли беше?... smeenje
keti
keti


Вратете се на почетокот Go down

МАШАЛА! - Page 2 Empty Re: МАШАЛА!

Пишување by zbunet Вто Jул 26 2011, 09:12

Ako te saka uste rano posabajle znaci si zaspala so kvalitetna sminka kez
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

МАШАЛА! - Page 2 Empty Re: МАШАЛА!

Пишување by the nurse Вто Jул 26 2011, 15:37

Ako zaspala so sminka...nesto mnogu vazno ja sprecilo da ja izvadi kez
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

МАШАЛА! - Page 2 Empty Re: МАШАЛА!

Пишување by zbunet Пет Aвг 05 2011, 10:27

Ako nekoja te privlekuva bidi spremen deka moze da ti gn svrti pametot i na druga strana od koja si naumil i potoa ti da bides stranata koja si mislel deka e nejzina kez
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

МАШАЛА! - Page 2 Empty Re: МАШАЛА!

Пишување by keti Пет Aвг 05 2011, 15:43

Па ако е паметот свртен на добрата страна, нема ништо лошо во тоа... kez
keti
keti


Вратете се на почетокот Go down

МАШАЛА! - Page 2 Empty Re: МАШАЛА!

Пишување by zbunet Саб Окт 01 2011, 19:30

Во непослушноста се наоѓа шармот и храброста, ќе се нервира, ама никогаш нема да престане да те сака kez
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

МАШАЛА! - Page 2 Empty Re: МАШАЛА!

Пишување by Александра Саб Окт 01 2011, 22:51

flower Само непослушната женска може пријатно да те изненади affraid
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

МАШАЛА! - Page 2 Empty Re: МАШАЛА!

Пишување by zbunet Нед Окт 02 2011, 11:56

Da bide poslusna bar ze moment kez
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

МАШАЛА! - Page 2 Empty Re: МАШАЛА!

Пишување by Александра Нед Окт 02 2011, 13:00

МАШАЛА! - Page 2 Images?q=tbn:ANd9GcR2aN3YuqtV5yZ-NkQJ3pQuXnwlBxpBmpcpK3XQ3GzSYURTAJp65eMqlFQ
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

МАШАЛА! - Page 2 Empty Re: МАШАЛА!

Пишување by zbunet Нед Окт 02 2011, 13:09

gal kez
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

МАШАЛА! - Page 2 Empty Re: МАШАЛА!

Пишување by zbunet Саб Јун 02 2012, 11:16

Ако те пречека насмевка додека влегуваш, значи дека си влегол на вистинското место, макар и дупка била kez
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

МАШАЛА! - Page 2 Empty Re: МАШАЛА!

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот