МЕКИЦИ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SEKS # SEKSI

+3
the nurse
fragola
zbunet
7 posters

Страна 2 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

SEKS # SEKSI - Page 2 Empty Re: SEKS # SEKSI

Пишување by zbunet Сре Јун 30 2010, 01:08

Секси е сегашност, секс е неизвесна иднина.
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

SEKS # SEKSI - Page 2 Empty Re: SEKS # SEKSI

Пишување by the nurse Сре Јун 30 2010, 01:39

Obicno e izvesna idnina.Pointeresno im e na onie sto gi ceka neizvesnosta... kez
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

SEKS # SEKSI - Page 2 Empty Re: SEKS # SEKSI

Пишување by zbunet Сре Јун 30 2010, 01:46

Неизвесноста е без стабилно подржување
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

SEKS # SEKSI - Page 2 Empty Re: SEKS # SEKSI

Пишување by the nurse Сре Јун 30 2010, 01:52

Stabilno,nestabilno,pointeresno e... kuti
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

SEKS # SEKSI - Page 2 Empty Re: SEKS # SEKSI

Пишување by zbunet Сре Јун 30 2010, 01:57

Лабилно мечтае за стабилно, стабилно мечтае за лабилно.
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

SEKS # SEKSI - Page 2 Empty Re: SEKS # SEKSI

Пишување by the nurse Сре Јун 30 2010, 11:47

Како и секогаш,во право си. SEKS # SEKSI - Page 2 Icon_flower
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

SEKS # SEKSI - Page 2 Empty Re: SEKS # SEKSI

Пишување by zbunet Сре Јун 30 2010, 12:15

Да, ми се приметува на плата SEKS # SEKSI - Page 2 991183
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

SEKS # SEKSI - Page 2 Empty Re: SEKS # SEKSI

Пишување by the nurse Сре Јун 30 2010, 12:17

Аааа,затоа мене мала ми е платата! SEKS # SEKSI - Page 2 396736
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

SEKS # SEKSI - Page 2 Empty Re: SEKS # SEKSI

Пишување by zbunet Сре Јун 30 2010, 12:22

SEKS # SEKSI - Page 2 396736 така си праам кога си одат од работа и со поглед ги испраќам многумина од тие кои маат помала плата и од мене. Кога си заминуваме се гледа кој колку навистина печали
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

SEKS # SEKSI - Page 2 Empty Re: SEKS # SEKSI

Пишување by the nurse Вто Jул 06 2010, 11:18

Mu vika edna pacientka(mladicka taka, 70-80g.) na D-r Haus vo istoimenata serija:-Doktore,imate ,,bedroom eyes,,!I bese smesno kako Haus sto e stalno kul,go zezaat kolegite... kez O.K.Ama navistina ima luge so takvi,,bedroom eyes,, perverzen perverzna
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

SEKS # SEKSI - Page 2 Empty Re: SEKS # SEKSI

Пишување by zbunet Саб Jул 17 2010, 16:11

Често ни’ се чини дека сексот е целта, но тоа било само почеток.
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

SEKS # SEKSI - Page 2 Empty Re: SEKS # SEKSI

Пишување by Кидман Саб Jул 17 2010, 16:23

zbunet напиша:Често ни’ се чини дека сексот е целта, но тоа било само почеток.


мммммммм..... браво за ова
петка на рачето SEKS # SEKSI - Page 2 125943
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

SEKS # SEKSI - Page 2 Empty Re: SEKS # SEKSI

Пишување by the nurse Саб Jул 17 2010, 19:34

Почеток на што?На проблеми? kez
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

SEKS # SEKSI - Page 2 Empty Re: SEKS # SEKSI

Пишување by zbunet Нед Aвг 01 2010, 12:46

Секси е само реклама за филм со секс содржина. Во што е Кока Колата посебна ? Во ништо, но чувствуваш посебен вкус заради добрата реклама.
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

SEKS # SEKSI - Page 2 Empty Re: SEKS # SEKSI

Пишување by the nurse Сре Aвг 04 2010, 11:12

...Како и да е, на крај е кожа во слузокожа,некогаш со пластика помеѓу... mastika
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

SEKS # SEKSI - Page 2 Empty Re: SEKS # SEKSI

Пишување by Тото Сре Aвг 04 2010, 12:16

hot nurse напиша:...Како и да е, на крај е кожа во слузокожа,некогаш со пластика помеѓу... mastika

Медицински објаснетиот секс mastika воопшто не звучи секси obesen
Тото
Тото


Вратете се на почетокот Go down

SEKS # SEKSI - Page 2 Empty Re: SEKS # SEKSI

Пишување by the nurse Сре Aвг 04 2010, 13:07

kez Така е,затоа од наједноставните клетки(кожа и другото) информацијата која се спроведува преку најсофистицираните клетки(нервите) до големиот газда мозокот ја доживуваме секси!
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

SEKS # SEKSI - Page 2 Empty Re: SEKS # SEKSI

Пишување by zbunet Вто Aвг 10 2010, 15:00

За да имаш добар секс треба да си сакан, да бидеш сакан треба да бидеш секси.
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

SEKS # SEKSI - Page 2 Empty Re: SEKS # SEKSI

Пишување by the nurse Вто Aвг 10 2010, 16:28

На оној што те сака секако си му секси,оној што го сакаш секогаш ти е секси,а најубавото е што не знаете да објасните зошто е тоа така!Само е важно дека ја чувствувате магијата! zaljub
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

SEKS # SEKSI - Page 2 Empty Re: SEKS # SEKSI

Пишување by zbunet Вто Aвг 10 2010, 17:02

SEKS # SEKSI - Page 2 476228
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

SEKS # SEKSI - Page 2 Empty Re: SEKS # SEKSI

Пишување by the nurse Вто Aвг 10 2010, 19:22

,,Кај мажите со прекумерна телесна тежина,тестостеронот се претвора во естроген,што значи лоши вести за еректилната функција,,-се вели во едно истражување спроведено во еден Германски институт.


Последната промена е направена од hot nurse на Вто Aвг 10 2010, 20:23. Мислењето е променето 1 пати
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

SEKS # SEKSI - Page 2 Empty Re: SEKS # SEKSI

Пишување by zbunet Вто Aвг 10 2010, 20:22

Ups ! SEKS # SEKSI - Page 2 Affraid SEKS # SEKSI - Page 2 344908
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

SEKS # SEKSI - Page 2 Empty Re: SEKS # SEKSI

Пишување by the nurse Чет Aвг 12 2010, 15:55

zbunet напиша:За да имаш добар секс треба да си сакан, да бидеш сакан треба да бидеш секси.
Навистина кога знаеш дека си сакан/а,им изгледаш поубаво и посекси дури и на оние што не те сакаат.Те прашуваат:-Што се случува со тебе,изгледаш подобро од порано?Времето работи за тебе?А ти си знаеш дека е тоа така затоа сакаш и си сакан/а. ognomet
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

SEKS # SEKSI - Page 2 Empty Re: SEKS # SEKSI

Пишување by zbunet Пет Aвг 13 2010, 20:07

zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

SEKS # SEKSI - Page 2 Empty Re: SEKS # SEKSI

Пишување by zbunet Пет Aвг 13 2010, 20:11

zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

SEKS # SEKSI - Page 2 Empty Re: SEKS # SEKSI

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 2 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот