МЕКИЦИ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ЖЕНИ vs МАЖИ

+5
the nurse
Тото
Александра
zbunet
Кидман
9 posters

Страна 2 of 17 Previous  1, 2, 3 ... 9 ... 17  Next

Go down

ЖЕНИ vs МАЖИ - Page 2 Empty Re: ЖЕНИ vs МАЖИ

Пишување by the nurse Нед Мај 16 2010, 16:35

Si zborime so sestra mi sto bi bilo koga namesto ona sado-mazo sou ,,Menjam zenu'',bi imalo ,,Menjam muza''.Zaklucivme deka nikoj ne bi go gledal,poradi:-I drugiot isto ce sedi pred Tv da gleda sport i pie pivo,isto ce se nagnete i ce zaspie,isto ce zdriga i prdi,ce napravi lom vo banjata i ce rasfrla obleka...se isto.Moze posle tie nekolku dena zenata i da ne primeti deka nekoj drug sedi na kaucot i pie pivo,gleda sport...
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

ЖЕНИ vs МАЖИ - Page 2 Empty Re: ЖЕНИ vs МАЖИ

Пишување by the nurse Нед Мај 16 2010, 19:20

Imas pravo mozebi toj drugiot ce saka tigar i nesto drugo se slucuva tigar
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

ЖЕНИ vs МАЖИ - Page 2 Empty Re: ЖЕНИ vs МАЖИ

Пишување by the nurse Пон Мај 17 2010, 22:46

Почнав да ги почитувам мажите,откако ми се родија синовите.
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

ЖЕНИ vs МАЖИ - Page 2 Empty Re: ЖЕНИ vs МАЖИ

Пишување by zbunet Вто Мај 18 2010, 01:39

Значи храбриот пионер ти дал голем мотив да почнеш да ги почитуваш
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

ЖЕНИ vs МАЖИ - Page 2 Empty Re: ЖЕНИ vs МАЖИ

Пишување by the nurse Вто Мај 18 2010, 09:19

Така е,затоа сега се плашам од сите лоши женски што може да ги повредат моите момчиња.
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

ЖЕНИ vs МАЖИ - Page 2 Empty Re: ЖЕНИ vs МАЖИ

Пишување by zbunet Вто Мај 18 2010, 20:47

Нема лоши женски, само лошо информирани како треба да ги користат своите предности ЖЕНИ vs МАЖИ - Page 2 662332
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

ЖЕНИ vs МАЖИ - Page 2 Empty Re: ЖЕНИ vs МАЖИ

Пишување by the nurse Вто Мај 18 2010, 21:32

Абе,знаеш како викаат,не го прави она што не сакаш да ти го прават.Ама коа бев девојче ми беше интересно да ги повредувам машките,а сега за син на мајка се борам како лавица!
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

ЖЕНИ vs МАЖИ - Page 2 Empty Re: ЖЕНИ vs МАЖИ

Пишување by zbunet Вто Мај 18 2010, 21:39

Сите машки имаме длабоки лузни и така се челичиме и нормално ќе и’ вратиме на таа што не заслужила да плати за сите ЖЕНИ vs МАЖИ - Page 2 262767
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

ЖЕНИ vs МАЖИ - Page 2 Empty Re: ЖЕНИ vs МАЖИ

Пишување by the nurse Сре Мај 26 2010, 19:07

Најважно е да ги убедиш,дека за она што ти веќе си го смислила или направила е нивна идеја.Многу се среќни ако мислат дека се држат под контрола,убедете ги во тоа.(ова важи не само во брак,туку и на работа,и секаде).А ПОТОА Е ЛЕСНО!
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

ЖЕНИ vs МАЖИ - Page 2 Empty Re: ЖЕНИ vs МАЖИ

Пишување by zbunet Сре Мај 26 2010, 20:00

Ќе зготвам ручек, ќе исчистам со правосмукалка, ќе ова, ќе она и после сум уморен и не ми е до секс
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

ЖЕНИ vs МАЖИ - Page 2 Empty Re: ЖЕНИ vs МАЖИ

Пишување by the nurse Сре Мај 26 2010, 22:03

E pa tolku ako prais doma,dosta e!
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

ЖЕНИ vs МАЖИ - Page 2 Empty Re: ЖЕНИ vs МАЖИ

Пишување by zbunet Сре Мај 26 2010, 23:02

Znaci ako raboti po doma ili seksa, isto e ? ЖЕНИ vs МАЖИ - Page 2 Affraid
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

ЖЕНИ vs МАЖИ - Page 2 Empty Re: ЖЕНИ vs МАЖИ

Пишување by the nurse Сре Мај 26 2010, 23:09

Pa,ne znam ti sto poise sakas da pravis?
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

ЖЕНИ vs МАЖИ - Page 2 Empty Re: ЖЕНИ vs МАЖИ

Пишување by zbunet Сре Мај 26 2010, 23:12

Kud ona okom, ja tamo skokom
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

ЖЕНИ vs МАЖИ - Page 2 Empty Re: ЖЕНИ vs МАЖИ

Пишување by the nurse Сре Мај 26 2010, 23:19

A be koj go biva,za sve go biva.
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

ЖЕНИ vs МАЖИ - Page 2 Empty Re: ЖЕНИ vs МАЖИ

Пишување by zbunet Сре Мај 26 2010, 23:29

ЖЕНИ vs МАЖИ - Page 2 1111
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

ЖЕНИ vs МАЖИ - Page 2 Empty Re: ЖЕНИ vs МАЖИ

Пишување by the nurse Сре Мај 26 2010, 23:35

ЖЕНИ vs МАЖИ - Page 2 151154 Come on!
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

ЖЕНИ vs МАЖИ - Page 2 Empty Re: ЖЕНИ vs МАЖИ

Пишување by zbunet Сре Мај 26 2010, 23:44

ЖЕНИ vs МАЖИ - Page 2 962821
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

ЖЕНИ vs МАЖИ - Page 2 Empty Re: ЖЕНИ vs МАЖИ

Пишување by the nurse Чет Мај 27 2010, 00:49

ЖЕНИ vs МАЖИ - Page 2 84441 edno!
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

ЖЕНИ vs МАЖИ - Page 2 Empty Re: ЖЕНИ vs МАЖИ

Пишување by zbunet Сре Јун 09 2010, 10:30

Отровот се чува во помали флаши и затоа е нормално жената да биде пониска од мажот со кого е во врска.
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

ЖЕНИ vs МАЖИ - Page 2 Empty Re: ЖЕНИ vs МАЖИ

Пишување by keti Сре Јун 09 2010, 13:37

Tesko na mazzite so nas zzenite...sto li se' treba da trpat... zakacko smesko
keti
keti


Вратете се на почетокот Go down

ЖЕНИ vs МАЖИ - Page 2 Empty Re: ЖЕНИ vs МАЖИ

Пишување by Александра Сре Јун 09 2010, 14:00

keti напиша:Tesko na mazzite so nas zzenite...sto li se' treba da trpat... zakacko smesko

така е, ова се тортури, не е шала. :sipka: ona trca ripka kapenje
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

ЖЕНИ vs МАЖИ - Page 2 Empty Re: ЖЕНИ vs МАЖИ

Пишување by the nurse Вто Јун 15 2010, 00:42

Razlikata e vo toa sto zenata se zaljubuva vo licnosta ,pa potoa saka da go oseti toa telo do sebe i vo sebe.Mazite pa,sakaat da go osetat toa telo do,pod i nad sebe,pa potoa ce primetat:-Ej,pa ti pametna si bila!SEKOJA CEST NA ISKLUCOCITE! backa
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

ЖЕНИ vs МАЖИ - Page 2 Empty Re: ЖЕНИ vs МАЖИ

Пишување by Тото Вто Јун 15 2010, 11:17

Точно, имам приметено дека преку онаа работа можеш да дознаеш многу за интелектот на женската, а преку муабетот не можеш да научиш каква е во онаа работа. Во првиот случај, делата зборуваат, а во вториот не се знае, може да јака само на зборови perverzen perverzna
Тото
Тото


Вратете се на почетокот Go down

ЖЕНИ vs МАЖИ - Page 2 Empty Re: ЖЕНИ vs МАЖИ

Пишување by zbunet Вто Јун 15 2010, 11:23

Ако е паметна значи и да не знае, бргу ќе научи ЖЕНИ vs МАЖИ - Page 2 601181 ЖЕНИ vs МАЖИ - Page 2 48158
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

ЖЕНИ vs МАЖИ - Page 2 Empty Re: ЖЕНИ vs МАЖИ

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 2 of 17 Previous  1, 2, 3 ... 9 ... 17  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот