МЕКИЦИ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ШО ЌЕ СЕ ПОЖАЛИТЕ?

+4
trpe
the nurse
zbunet
Кидман
8 posters

Страна 1 of 3 1, 2, 3  Next

Go down

ШО ЌЕ СЕ ПОЖАЛИТЕ? Empty ШО ЌЕ СЕ ПОЖАЛИТЕ?

Пишување by Кидман Вто Сеп 14 2010, 10:38

Хотииииииииии................ три анестезии ми ставија и ниедна не фати, умрев од болки ШО ЌЕ СЕ ПОЖАЛИТЕ? 16089

и цело време си се тешев, Трпи бабо за убост!!!, Трпи бабо за убост!!!!
бббуууаааа.......
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

ШО ЌЕ СЕ ПОЖАЛИТЕ? Empty Re: ШО ЌЕ СЕ ПОЖАЛИТЕ?

Пишување by zbunet Вто Сеп 14 2010, 10:45

ШО ЌЕ СЕ ПОЖАЛИТЕ? 125943 ШО ЌЕ СЕ ПОЖАЛИТЕ? 396122
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

ШО ЌЕ СЕ ПОЖАЛИТЕ? Empty Re: ШО ЌЕ СЕ ПОЖАЛИТЕ?

Пишување by Кидман Вто Сеп 14 2010, 10:47

Уште теши ме, уште... уште... ШО ЌЕ СЕ ПОЖАЛИТЕ? 16089
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

ШО ЌЕ СЕ ПОЖАЛИТЕ? Empty Re: ШО ЌЕ СЕ ПОЖАЛИТЕ?

Пишување by zbunet Вто Сеп 14 2010, 10:49

ШО ЌЕ СЕ ПОЖАЛИТЕ? 396122 ШО ЌЕ СЕ ПОЖАЛИТЕ? 396122 ШО ЌЕ СЕ ПОЖАЛИТЕ? 396122 ШО ЌЕ СЕ ПОЖАЛИТЕ? 396122 ШО ЌЕ СЕ ПОЖАЛИТЕ? 396122

ШО ЌЕ СЕ ПОЖАЛИТЕ? 125943 ШО ЌЕ СЕ ПОЖАЛИТЕ? 125943 ШО ЌЕ СЕ ПОЖАЛИТЕ? 125943
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

ШО ЌЕ СЕ ПОЖАЛИТЕ? Empty Re: ШО ЌЕ СЕ ПОЖАЛИТЕ?

Пишување by Кидман Вто Сеп 14 2010, 10:51

ех... сега ми е полесно ШО ЌЕ СЕ ПОЖАЛИТЕ? Icon_flower

ШО ЌЕ СЕ ПОЖАЛИТЕ? 762431
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

ШО ЌЕ СЕ ПОЖАЛИТЕ? Empty Re: ШО ЌЕ СЕ ПОЖАЛИТЕ?

Пишување by zbunet Вто Сеп 14 2010, 10:55

Eve ti udarna doza za smiruvanje

ШО ЌЕ СЕ ПОЖАЛИТЕ? Images12
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

ШО ЌЕ СЕ ПОЖАЛИТЕ? Empty Re: ШО ЌЕ СЕ ПОЖАЛИТЕ?

Пишување by Кидман Вто Сеп 14 2010, 10:57

неќам депилирани. Дај друго дете!
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

ШО ЌЕ СЕ ПОЖАЛИТЕ? Empty Re: ШО ЌЕ СЕ ПОЖАЛИТЕ?

Пишување by the nurse Вто Сеп 14 2010, 11:08

Многу ме интересира каде те работеа?Толку што болело,што не фатиле три анестезии... iznenad
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

ШО ЌЕ СЕ ПОЖАЛИТЕ? Empty Re: ШО ЌЕ СЕ ПОЖАЛИТЕ?

Пишување by zbunet Вто Сеп 14 2010, 11:10

ШО ЌЕ СЕ ПОЖАЛИТЕ? Marysi10
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

ШО ЌЕ СЕ ПОЖАЛИТЕ? Empty Re: ШО ЌЕ СЕ ПОЖАЛИТЕ?

Пишување by Кидман Вто Сеп 14 2010, 11:24

hot nurse напиша:Многу ме интересира каде те работеа?Толку што болело,што не фатиле три анестезии... iznenad

а јас поверење во тебе Хоти....
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

ШО ЌЕ СЕ ПОЖАЛИТЕ? Empty Re: ШО ЌЕ СЕ ПОЖАЛИТЕ?

Пишување by the nurse Вто Сеп 14 2010, 11:35

Ако ме прашаше,ќе ти го препорачав најдобриот стоматолог.Таму нема да те боли ништо,освен новчаникот.Но, вреди! flower
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

ШО ЌЕ СЕ ПОЖАЛИТЕ? Empty Re: ШО ЌЕ СЕ ПОЖАЛИТЕ?

Пишување by the nurse Сре Сеп 15 2010, 23:38

Скоро на една службена вечера,седевме ние ,,младите,, и убави женски и само директорот кој е навистина постар доста од нас.И додека ко жени со жени се меркаме околу која како е облечена,не прашува шеф сале, дали може да ни седне тројца машки.Нормално,громогласно одобруваме.И кога ни ги донесе едни дечиња-инженерчиња што може синови или зетовци да ни бидат. Германци,воспитани,културни,но зборот ми е...Се чувствувавме толку ,,стари,, во моментот! obesen kez
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

ШО ЌЕ СЕ ПОЖАЛИТЕ? Empty Re: ШО ЌЕ СЕ ПОЖАЛИТЕ?

Пишување by zbunet Сре Сеп 15 2010, 23:49

ШО ЌЕ СЕ ПОЖАЛИТЕ? 205714 ШО ЌЕ СЕ ПОЖАЛИТЕ? 79941
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

ШО ЌЕ СЕ ПОЖАЛИТЕ? Empty Re: ШО ЌЕ СЕ ПОЖАЛИТЕ?

Пишување by the nurse Сре Сеп 15 2010, 23:53

,,Фала,,ти многу,смеј се!Ти поасален да не си! mumija
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

ШО ЌЕ СЕ ПОЖАЛИТЕ? Empty Re: ШО ЌЕ СЕ ПОЖАЛИТЕ?

Пишување by zbunet Сре Сеп 15 2010, 23:57

ШО ЌЕ СЕ ПОЖАЛИТЕ? 534210 ШО ЌЕ СЕ ПОЖАЛИТЕ? 344908 ШО ЌЕ СЕ ПОЖАЛИТЕ? Chutfa10
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

ШО ЌЕ СЕ ПОЖАЛИТЕ? Empty Re: ШО ЌЕ СЕ ПОЖАЛИТЕ?

Пишување by the nurse Чет Сеп 16 2010, 00:05

Море,батали смешки.Денес имавме ВАЖЕН состанок на работа.Нешто ни се спрема многу сериозно и ново affraid Изгледа поминаа веселите денови!
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

ШО ЌЕ СЕ ПОЖАЛИТЕ? Empty Re: ШО ЌЕ СЕ ПОЖАЛИТЕ?

Пишување by zbunet Чет Сеп 16 2010, 00:11

Како не, тоа секој септември се случува ШО ЌЕ СЕ ПОЖАЛИТЕ? 104553
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

ШО ЌЕ СЕ ПОЖАЛИТЕ? Empty Re: ШО ЌЕ СЕ ПОЖАЛИТЕ?

Пишување by the nurse Чет Сеп 16 2010, 18:01

Za zal ovoj e tokmu toj septemvri. pale
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

ШО ЌЕ СЕ ПОЖАЛИТЕ? Empty Re: ШО ЌЕ СЕ ПОЖАЛИТЕ?

Пишување by zbunet Пет Сеп 17 2010, 14:59

Ke idam da me strelaat, kolat i besat ШО ЌЕ СЕ ПОЖАЛИТЕ? 770493
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

ШО ЌЕ СЕ ПОЖАЛИТЕ? Empty Re: ШО ЌЕ СЕ ПОЖАЛИТЕ?

Пишување by trpe Пет Сеп 17 2010, 15:27

А кога се враќаш ШО ЌЕ СЕ ПОЖАЛИТЕ? 497844 од ШО ЌЕ СЕ ПОЖАЛИТЕ? 770493 ШО ЌЕ СЕ ПОЖАЛИТЕ? 262767 ШО ЌЕ СЕ ПОЖАЛИТЕ? 14226
trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

ШО ЌЕ СЕ ПОЖАЛИТЕ? Empty Re: ШО ЌЕ СЕ ПОЖАЛИТЕ?

Пишување by the nurse Вто Сеп 21 2010, 00:12

Не се чувствувам баш добро,но сестрата не смееда се жали pale (така не учеа)
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

ШО ЌЕ СЕ ПОЖАЛИТЕ? Empty Re: ШО ЌЕ СЕ ПОЖАЛИТЕ?

Пишување by Александра Вто Сеп 21 2010, 22:39

еден збор може да ми го позлати или посере денот.
. . . па си велам,
добро, мајка му стара, . . . толку ли сум лесна женска seti se
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

ШО ЌЕ СЕ ПОЖАЛИТЕ? Empty Re: ШО ЌЕ СЕ ПОЖАЛИТЕ?

Пишување by Кидман Вто Сеп 21 2010, 23:02

ШО ЌЕ СЕ ПОЖАЛИТЕ? Lol ШО ЌЕ СЕ ПОЖАЛИТЕ? 301497
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

ШО ЌЕ СЕ ПОЖАЛИТЕ? Empty Re: ШО ЌЕ СЕ ПОЖАЛИТЕ?

Пишување by Тото Сре Сеп 22 2010, 01:51

Мојата цура се исфарбала црвено affraid
И шо да и правам сега? pile

Тото
Тото


Вратете се на почетокот Go down

ШО ЌЕ СЕ ПОЖАЛИТЕ? Empty Re: ШО ЌЕ СЕ ПОЖАЛИТЕ?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 1 of 3 1, 2, 3  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот