МЕКИЦИ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ajde da se pozdravime

+7
the nurse
Кидман
Тото
fragola
trpe
Александра
zbunet
11 posters

Страна 1 of 15 1, 2, 3 ... 8 ... 15  Next

Go down

ajde da se pozdravime Empty ajde da se pozdravime

Пишување by ?????? Пет Сеп 04 2009, 16:50

eve ovde da se pozdravuvame kako luge ili neluge.......koj kako saka


??????
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

ajde da se pozdravime Empty Re: ajde da se pozdravime

Пишување by zbunet Саб Сеп 05 2009, 13:08

ajde da se pozdravime Funny-pictures-kitten-hug
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

ajde da se pozdravime Empty Re: ajde da se pozdravime

Пишување by Александра Пон Сеп 07 2009, 19:58

пис он ју ту flower


Последната промена е направена од dalas2no на Пон Сеп 07 2009, 19:59. Мислењето е променето 1 пати (Reason for editing : х)
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

ajde da se pozdravime Empty Re: ajde da se pozdravime

Пишување by zbunet Пон Сеп 07 2009, 20:04

ajde da se pozdravime Calvin%20hug
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

ajde da se pozdravime Empty Re: ajde da se pozdravime

Пишување by Александра Вто Сеп 08 2009, 11:41

ajde da se pozdravime Goodbyekiss
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

ajde da se pozdravime Empty Re: ajde da se pozdravime

Пишување by ?????? Сре Сеп 09 2009, 21:10

Сакам да ги поздравам баба ми и дедо ми со песната Балкан,а воедно ги поздравувам чичко ми и стрина ми. Кон поздравите се придружува и мојата сестра!

??????
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

ajde da se pozdravime Empty Re: ajde da se pozdravime

Пишување by ?????? Чет Сеп 10 2009, 08:48

е ај честито форум ajde da se pozdravime Icon_cheers

??????
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

ajde da se pozdravime Empty Re: ajde da se pozdravime

Пишување by ?????? Чет Сеп 10 2009, 11:13

леле колкав ми испаднал аватарооооооооооооооввв.....
ај бе админ намали ми го

??????
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

ajde da se pozdravime Empty Re: ajde da se pozdravime

Пишување by ?????? Чет Сеп 10 2009, 11:21

ajde da se pozdravime Funny,photoart,photography,women,make,up-a6d9a2bca145f93f68064854ac826f85_h
поздрав до сите ajde da se pozdravime Icon_exclaim ajde da se pozdravime Icon_exclaim ajde da se pozdravime Icon_exclaim

ajde da se pozdravime 3049746673_c3bfcd0c83
ај честито за новото скришно местенце ajde da se pozdravime Icon_cheers

??????
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

ajde da se pozdravime Empty Re: ajde da se pozdravime

Пишување by Александра Нед Сеп 13 2009, 13:50

поздрав и добро утро и добар ден, секој ден ajde da se pozdravime 194153
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

ajde da se pozdravime Empty Re: ajde da se pozdravime

Пишување by zbunet Пон Сеп 14 2009, 01:34

ajde da se pozdravime 20050922fiesta
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

ajde da se pozdravime Empty Re: ajde da se pozdravime

Пишување by zbunet Пон Сеп 14 2009, 01:39

ajde da se pozdravime Alice_in_Wonderland_Tea_Party_5814880
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

ajde da se pozdravime Empty Re: ajde da se pozdravime

Пишување by Александра Пон Сеп 21 2009, 11:16

ZeZnAtA напиша:ajde da se pozdravime GoodMorningCoffee

еее, еве каде било кафето. а јас си велам, што домаќини ќе беа овие бе...

ама овде не ти носеле, туку требало сам да си земеш.

сепак, фала :намигнува:
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

ajde da se pozdravime Empty Re: ajde da se pozdravime

Пишување by zbunet Пон Сеп 21 2009, 11:22

Eve kafee, malku srknav, ne smeta, neli ?

ajde da se pozdravime Funny-pictures-squirrels-have-discovered-coffee
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

ajde da se pozdravime Empty Re: ajde da se pozdravime

Пишување by Александра Пон Сеп 21 2009, 11:36

ова ... :evil: малку тенкичко ми изгледа, разводенето ... сигурем си дека сркна а не обратно :?:
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

ajde da se pozdravime Empty Re: ajde da se pozdravime

Пишување by zbunet Пон Сеп 21 2009, 11:37

:црвенко: pa pravev malku baloncinja so cevce, mnogu e smesno
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

ajde da se pozdravime Empty Re: ajde da se pozdravime

Пишување by Александра Пон Сеп 21 2009, 11:46

zbunet напиша::црвенко: pa pravev malku baloncinja so cevce, mnogu e smesno

хмммм, цевче ... купечко или домашно :ептен хаха:
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

ajde da se pozdravime Empty Re: ajde da se pozdravime

Пишување by zbunet Пон Сеп 21 2009, 11:51

kupecko, mi go prodade eden mustaklija
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

ajde da se pozdravime Empty Re: ajde da se pozdravime

Пишување by trpe Чет Сеп 24 2009, 09:28

ajde da se pozdravime 0031
trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

ajde da se pozdravime Empty Re: ajde da se pozdravime

Пишување by fragola Сре Сеп 30 2009, 21:43

Konecno i Zbunetland e osnovan ajde da se pozdravime 472128 ajde da se pozdravime 20371
Nego zasto ne gi gledam gushite,da ve gushnam?
fragola
fragola


Вратете се на почетокот Go down

ajde da se pozdravime Empty Re: ajde da se pozdravime

Пишување by Александра Чет Окт 01 2009, 00:57

kako bese onaa od naftalinot?
ne kazuvaj libe dobra nOokj

bez gajle, samo se seguvav

aj cao
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

ajde da se pozdravime Empty Re: ajde da se pozdravime

Пишување by zbunet Пет Окт 02 2009, 02:34

мислам дека е време за нанањеajde da se pozdravime 660430


Последната промена е направена од zbunet на Нед Окт 04 2009, 18:07. Мислењето е променето 1 пати
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

ajde da se pozdravime Empty Re: ajde da se pozdravime

Пишување by zbunet Вто Окт 06 2009, 00:40

ajde da se pozdravime 567749 ...ja cekam da mi spremi vecera i ke si legnuvam
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

ajde da se pozdravime Empty Re: ajde da se pozdravime

Пишување by ?????? Вто Окт 06 2009, 00:41

ја поздравувам другарката мона со песната, а код тебе су још увек моје гачице ajde da se pozdravime 688801

??????
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

ajde da se pozdravime Empty Re: ajde da se pozdravime

Пишување by ?????? Вто Окт 06 2009, 00:42

на другарот збунет му порачувам да не биде педерче

??????
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

ajde da se pozdravime Empty Re: ajde da se pozdravime

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 1 of 15 1, 2, 3 ... 8 ... 15  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот