МЕКИЦИ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ajde da se pozdravime

+7
the nurse
Кидман
Тото
fragola
trpe
Александра
zbunet
11 posters

Страна 2 of 15 Previous  1, 2, 3 ... 8 ... 15  Next

Go down

ajde da se pozdravime - Page 2 Empty Re: ajde da se pozdravime

Пишување by ?????? Вто Окт 06 2009, 00:52

другарката мона е право педерче

??????
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

ajde da se pozdravime - Page 2 Empty Re: ajde da se pozdravime

Пишување by zbunet Вто Окт 06 2009, 12:40

So vreme si pocna Mona ajde da se pozdravime - Page 2 825276
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

ajde da se pozdravime - Page 2 Empty Re: ajde da se pozdravime

Пишување by Александра Саб Окт 10 2009, 15:48

здраво.
здраво.
како оди?
онака.
каде?
еве, ваму таму.
еми, ај чао.
чао
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

ajde da se pozdravime - Page 2 Empty Re: ajde da se pozdravime

Пишување by Александра Вто Окт 13 2009, 12:32

zbunet напиша:ajde da se pozdravime - Page 2 779155

:хаха: Пази!! Иде штркот!
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

ajde da se pozdravime - Page 2 Empty Re: ajde da se pozdravime

Пишување by zbunet Вто Окт 13 2009, 15:29

Зафатен е ajde da se pozdravime - Page 2 487771
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

ajde da se pozdravime - Page 2 Empty Re: ajde da se pozdravime

Пишување by zbunet Пон Окт 19 2009, 15:15

zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

ajde da se pozdravime - Page 2 Empty Re: ajde da se pozdravime

Пишување by Тото Вто Окт 20 2009, 00:42

Лека ноќ, спанковци
ви пожелува Тото
- решив да го користам името шо ми го закачи тоа џивџанот на сестра ми

посебно поздрав за онаа далас... шо ме критикува дека зборувам со јазик на провинцијалец (да не кажам сељак по наше) :)))
Тото
Тото


Вратете се на почетокот Go down

ajde da se pozdravime - Page 2 Empty Re: ajde da se pozdravime

Пишување by zbunet Вто Окт 20 2009, 00:54

pozdrav i ne daj se, mi kemo te podrzavati
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

ajde da se pozdravime - Page 2 Empty Re: ajde da se pozdravime

Пишување by ?????? Пон Ное 16 2009, 19:19

овде мекици имало бесплатно??? ajde da se pozdravime - Page 2 186335

??????
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

ajde da se pozdravime - Page 2 Empty Re: ajde da se pozdravime

Пишување by trpe Пет Ное 20 2009, 01:18

ajde da se pozdravime - Page 2 Good_night_5
trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

ajde da se pozdravime - Page 2 Empty Re: ajde da se pozdravime

Пишување by zbunet Пет Ное 20 2009, 01:42

Neka cica koj sto ima da cica i leka nok ajde da se pozdravime - Page 2 Allaitement
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

ajde da se pozdravime - Page 2 Empty Re: ajde da se pozdravime

Пишување by Александра Пет Ное 20 2009, 01:47

ajde da se pozdravime - Page 2 TuckedJane
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

ajde da se pozdravime - Page 2 Empty Re: ajde da se pozdravime

Пишување by Александра Чет Дек 03 2009, 01:34

ajde da se pozdravime - Page 2 Good_night_003
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

ajde da se pozdravime - Page 2 Empty Re: ajde da se pozdravime

Пишување by Александра Чет Дек 10 2009, 10:20

Го поздравувам збунет со песната „Оу хепи деј“ :огномет: :шампањ:

:гушка:


Последната промена е направена од dalas2no на Чет Дек 10 2009, 10:21. Мислењето е променето 1 пати (Reason for editing : Среќен роденден :))
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

ajde da se pozdravime - Page 2 Empty Re: ajde da se pozdravime

Пишување by Александра Нед Дек 20 2009, 23:22

trpeeeee!!!! ajde da se pozdravime - Page 2 594801 ajde da se pozdravime - Page 2 594801 ajde da se pozdravime - Page 2 594801
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

ajde da se pozdravime - Page 2 Empty Re: ajde da se pozdravime

Пишување by Кидман Нед Дек 27 2009, 12:14

имајте убав неделен ден

(мојот веќе тргна наопаку)
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

ajde da se pozdravime - Page 2 Empty Re: ajde da se pozdravime

Пишување by Александра Чет Дек 31 2009, 02:48

поздрав за сите мекичари, ноќни птици, оправдано присутни и отсутни.

нека ви е Новата година посреќна од старата.

бидете поубави, поздрави и позадоволни.

нека ви бидат полни срцата, фрижидерите и џебовите.

ajde da se pozdravime - Page 2 594801
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

ajde da se pozdravime - Page 2 Empty Re: ajde da se pozdravime

Пишување by zbunet Чет Дек 31 2009, 21:36

Чук ! Чук ! ( на врата )
- Децаа, ајде станувајте да јадете !

ajde da se pozdravime - Page 2 New_year_2005_reu

- Ма какво јадење !

ajde da se pozdravime - Page 2 3394913234_9883da6de3
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

ajde da se pozdravime - Page 2 Empty Re: ajde da se pozdravime

Пишување by trpe Вто Јан 12 2010, 02:10

Лека ноќ на сите, јас отидов да спијам ajde da se pozdravime - Page 2 476577

ajde da se pozdravime - Page 2 Creativethings64
trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

ajde da se pozdravime - Page 2 Empty Re: ajde da se pozdravime

Пишување by Александра Пет Јан 15 2010, 00:13

Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

ajde da se pozdravime - Page 2 Empty Re: ajde da se pozdravime

Пишување by Кидман Пон Јан 18 2010, 23:17

Поздрав до Strowberry и лепо друштво ajde da se pozdravime - Page 2 72818
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

ajde da se pozdravime - Page 2 Empty Re: ajde da se pozdravime

Пишување by trpe Нед Јан 24 2010, 10:04

trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

ajde da se pozdravime - Page 2 Empty Re: ajde da se pozdravime

Пишување by fragola Нед Јан 24 2010, 13:42

ajde da se pozdravime - Page 2 SalutationsurnuageroseTopol pozdrav do moite mili i slavni:Nikol K. ,Z.Z., Mr.Trpe, Dalas....................itn itn itn.... ajde da se pozdravime - Page 2 594801
fragola
fragola


Вратете се на почетокот Go down

ajde da se pozdravime - Page 2 Empty Re: ajde da se pozdravime

Пишување by Александра Нед Јан 31 2010, 01:51

ajde da se pozdravime - Page 2 Emot107a Добра ноќ ajde da se pozdravime - Page 2 375123
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

ajde da se pozdravime - Page 2 Empty Re: ajde da se pozdravime

Пишување by zbunet Чет Фед 11 2010, 00:03

Така убаво лице, вајани раце, таинствени очи, заносен поглед, секси
глас, бакнеж како во бајка...ма доста за мене, вие како сте ?
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

ajde da se pozdravime - Page 2 Empty Re: ajde da se pozdravime

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 2 of 15 Previous  1, 2, 3 ... 8 ... 15  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот