МЕКИЦИ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

сличности :D

+3
Александра
Кидман
zbunet
7 posters

Страна 1 of 3 1, 2, 3  Next

Go down

сличности :D Empty сличности :D

Пишување by ?????? Сре Сеп 16 2009, 15:18

Сличност помеѓу мажите и делфините:
за делфините само СЕ МИСЛИ дека се интелигентни но не е докажано. сличности :D 825276

??????
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

сличности :D Empty Re: сличности :D

Пишување by zbunet Нед Окт 04 2009, 17:41

...ill slicnosta pomegu mazite i inteligencijata ? сличности :D 825276
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

сличности :D Empty Re: сличности :D

Пишување by zbunet Нед Окт 04 2009, 21:55

Zosto supermen moze da ima mnogu zeni, a toj saka samo edna ?

Oti e supermen.

Zosto Lois Lejn go saka supermen, a ne go saka Klark Kent ?

Oti obicen covek postoi, a supermen ne.
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

сличности :D Empty Re: сличности :D

Пишување by ?????? Вто Дек 15 2009, 01:27

Воздухот и сексот се толку слични...Се е супер додека не ги снема

??????
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

сличности :D Empty Re: сличности :D

Пишување by zbunet Вто Дек 22 2009, 00:06

Mazot e star kolku se cuvstvuva, a zenata e stara kolku sto izgleda.
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

сличности :D Empty Re: сличности :D

Пишување by Кидман Вто Дек 22 2009, 00:46

zbunet напиша:Mazot e star kolku se cuvstvuva, a zenata e stara kolku sto izgleda.

ако мислиш дека е смешно - не е ! сличности :D 826931
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

сличности :D Empty Re: сличности :D

Пишување by ?????? Вто Дек 22 2009, 17:59

Ако судиме по паметот, мажите изгледа долго, долго остануваат млади, не стареат

??????
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

сличности :D Empty Re: сличности :D

Пишување by zbunet Чет Јан 07 2010, 12:51

Samo onoj koj go neguva deteto vo sebe moze da napravi dete i posle lesno da se razbiraat
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

сличности :D Empty Re: сличности :D

Пишување by Кидман Пет Јан 08 2010, 22:13

јас на пример многу сум слична на Никол Кидман
и дури и послична сум од неа сличности :D 735730
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

сличности :D Empty Re: сличности :D

Пишување by Александра Чет Јан 14 2010, 22:48

Кога маж ми ми забележа дека стареам, му реков да, ама јас стареам како виното сличности :D 650319 - со време станувам подобра. сличности :D 951938

Следниот ден, ме затвори во визбата.
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

сличности :D Empty Re: сличности :D

Пишување by zbunet Чет Фед 11 2010, 01:07

Како ја викаат жената која работи како машко ? Мрзлива кучка.

Што имаат заедничко електрично вовче и цицките ? И двете се наменети за бебиња, ама на крајот испаѓа дека највеќе со нив мажот си игра.
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

сличности :D Empty Re: сличности :D

Пишување by trpe Вто Фед 16 2010, 00:35

Меѓу човек и робот баш и нема некоја разлика. И двајцата подобро работат ако се подмачкаат, роботот со масло, а човекот со пари
trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

сличности :D Empty Re: сличности :D

Пишување by trpe Пон Фед 22 2010, 17:22

сличности :D Penguinz
trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

сличности :D Empty Re: сличности :D

Пишување by trpe Пет Апр 30 2010, 15:45

Која е сличноста помеѓу жена и торнадо?
- Врискаат кога доаѓаат и земаат се кога си одат.
trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

сличности :D Empty Re: сличности :D

Пишување by trpe Чет Мај 20 2010, 17:16

Што е разликата помеѓу Градскиот трговски центар и Светскиот трговски центар во Њујорк.
- Нашиот има 3 ката повеќе.
trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

сличности :D Empty Re: сличности :D

Пишување by the nurse Чет Мај 20 2010, 18:57

BRAVO,Kidman,da ne bese ti Kidman ce sakav jas da bidam.Vaka ce se obidam da bidam Misel Fajfer.
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

сличности :D Empty Re: сличности :D

Пишување by trpe Чет Мај 27 2010, 16:26

Што е сличноста помеѓу жена и ролетна?
- И од двете бел ден нема да видиш.
trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

сличности :D Empty Re: сличности :D

Пишување by trpe Пон Мај 31 2010, 12:33

Каква е разликата меѓу комарците и Грците?

- Комарците ве нервираат само на лето а Грците цела година...
trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

сличности :D Empty Re: сличности :D

Пишување by zbunet Пет Jул 02 2010, 14:49

Зошто комарец и мушкарец се слични ? И двајцата ќе боцнат и ќе си заминат
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

сличности :D Empty Re: сличности :D

Пишување by zbunet Саб Jул 17 2010, 14:33

zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

сличности :D Empty Re: сличности :D

Пишување by trpe Чет Jул 22 2010, 10:25

Која е разликата меѓу убавина и рецисија?
- Убавината е пролазна.
trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

сличности :D Empty Re: сличности :D

Пишување by Кидман Пон Сеп 06 2010, 12:22

сличности :D 25146_386855924431_287258184431_3764469_815447_n
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

сличности :D Empty Re: сличности :D

Пишување by the nurse Пон Сеп 06 2010, 12:28

Е сиротињо,и богу си тешка kez Вчера гледавме една комедија и имаше еден чиче(нешто као од Пакистан да беше)и тоа често кажуваше ,,go and f..ck a goat,,.Кога му кажаа да престане така да колне,он кажа дека тоа е,,благослов,,! kez
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

сличности :D Empty Re: сличности :D

Пишување by trpe Вто Сеп 07 2010, 18:07

- Што е сличноста помеѓу пиле и поштенско сандаче?
- Ни едното ни другото не знае да вози трактор.
trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

сличности :D Empty Re: сличности :D

Пишување by Александра Пет Сеп 10 2010, 02:18

не е исто ама врши работа сличности :D Hug-me-pillow-1
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

сличности :D Empty Re: сличности :D

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 1 of 3 1, 2, 3  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот