МЕКИЦИ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

сличности :D

+3
Александра
Кидман
zbunet
7 posters

Страна 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Go down

сличности :D - Page 2 Empty Разлика

Пишување by trpe Пет Сеп 17 2010, 19:13

Што е разликата помеѓу мечка и жена?
- Мечката одма те јаде, а жената цел живот.
trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

сличности :D - Page 2 Empty Re: сличности :D

Пишување by trpe Пет Сеп 17 2010, 19:15

Трпе, знаеш која е разликата помеѓу WC и Туш кабина:
- Не знам!
- Аха, значи ти си тој! сличности :D - Page 2 639990
trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

сличности :D - Page 2 Empty Re: сличности :D

Пишување by the nurse Пет Сеп 17 2010, 19:17

Гледам,се изедени мажи... kez Од што ве јадат жените пуштате стомаци? :striptiz:
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

сличности :D - Page 2 Empty Re: сличности :D

Пишување by trpe Пет Сеп 17 2010, 19:22

Не ни ги јадат стомаците, туку душата, па затоа сме бездушни сличности :D - Page 2 104553Која е разликата помеѓу македонска плата и сида?
- Со сида подолго се живее.
trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

сличности :D - Page 2 Empty Разлика

Пишување by trpe Чет Сеп 30 2010, 16:27

Која е разликата меѓу Грците и Кејти Пери?

- Кејти ја призна Македонија и бакнала девојка
trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

сличности :D - Page 2 Empty Разлика

Пишување by trpe Чет Сеп 30 2010, 19:25

Каквае разликата меѓу падобран и кондом?

- Кога ќе пукне падобранот, еден живот помалку, а кога ќе пукне кондомот, еден живот повеќе сличности :D - Page 2 870270
trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

сличности :D - Page 2 Empty Џеки морнарот

Пишување by trpe Пон Окт 04 2010, 19:47

сличности :D - Page 2 Animal12
trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

сличности :D - Page 2 Empty Re: сличности :D

Пишување by zbunet Пет Окт 29 2010, 09:53

сличности :D - Page 2 Awkwar13

сличности :D - Page 2 Awkwar14
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

сличности :D - Page 2 Empty Re: сличности :D

Пишување by trpe Пет Ное 12 2010, 21:44

Која е сличноста меѓу свекрва и Сонцето?
trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

сличности :D - Page 2 Empty Re: сличности :D

Пишување by the nurse Пет Ное 12 2010, 21:49

Ќе те изгорат ако си им блиску kez
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

сличности :D - Page 2 Empty Re: сличности :D

Пишување by trpe Пет Ное 12 2010, 21:54

А јас знам малку поинаку: И во едното и другото не можеш долго да гледаш сличности :D - Page 2 151405
trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

сличности :D - Page 2 Empty Re: сличности :D

Пишување by the nurse Пет Ное 12 2010, 21:57

kez Да бе ,така беше.Ова го измислив.
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

сличности :D - Page 2 Empty Re: сличности :D

Пишување by trpe Пет Ное 12 2010, 21:58

Е ако де, и тоа е добро сличности :D - Page 2 602480
trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

сличности :D - Page 2 Empty Re: сличности :D

Пишување by the nurse Вто Ное 16 2010, 15:28

сличности :D - Page 2 Manetсличности :D - Page 2 29295206сличности :D - Page 2 Vanityfair_comedians_detail_image
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

сличности :D - Page 2 Empty Re: сличности :D

Пишување by zbunet Нед Јан 30 2011, 20:25

сличности :D - Page 2 30godi10
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

сличности :D - Page 2 Empty Re: сличности :D

Пишување by the nurse Пет Фед 04 2011, 00:24

сличности :D - Page 2 Isla-fisher-totally-looks-like-amy-adams


Последната промена е направена од hot nurse на Сре Фед 23 2011, 13:27. Мислењето е променето 1 пати
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

сличности :D - Page 2 Empty Re: сличности :D

Пишување by zbunet Вто Фед 22 2011, 23:14

сличности :D - Page 2 Bikini10
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

сличности :D - Page 2 Empty Re: сличности :D

Пишување by the nurse Вто Мај 03 2011, 18:18

Обама=Осама

the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

сличности :D - Page 2 Empty Re: сличности :D

Пишување by trpe Чет Мај 05 2011, 09:01

trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

сличности :D - Page 2 Empty Re: сличности :D

Пишување by trpe Пет Мај 27 2011, 15:14trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

сличности :D - Page 2 Empty Re: сличности :D

Пишување by zbunet Сре Јун 22 2011, 16:13

Me prasuva edna dali mi e strav od zmii. A ja: " Ja od zena ne se plasam, a ne pa od zmija " kez
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

сличности :D - Page 2 Empty Re: сличности :D

Пишување by keti Сре Јун 22 2011, 18:00

ХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХ... kez
keti
keti


Вратете се на почетокот Go down

сличности :D - Page 2 Empty Re: сличности :D

Пишување by zbunet Сре Jул 06 2011, 16:48

Кој лета со авион горе, потоа убаво се чувствува и доле kez
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

сличности :D - Page 2 Empty Re: сличности :D

Пишување by keti Сре Jул 06 2011, 23:35

А ако авионот се замени со крилја...е тогаш впечатокот е уште поубав...и тогаш ќе си гледа само горе и горе и горе... kez backa
keti
keti


Вратете се на почетокот Go down

сличности :D - Page 2 Empty Re: сличности :D

Пишување by zbunet Пет Jул 08 2011, 19:33

Koga te stega ne znaci deka treba da se opustis kez
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

сличности :D - Page 2 Empty Re: сличности :D

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот