МЕКИЦИ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Анатомија

+3
the nurse
Александра
zbunet
7 posters

Страна 1 of 4 1, 2, 3, 4  Next

Go down

Анатомија Empty Анатомија

Пишување by zbunet Саб Окт 03 2009, 13:28

Zapoznavanje na coveckoto telo
Анатомија Craniumfront_Full
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Анатомија Empty Re: Анатомија

Пишување by zbunet Саб Окт 03 2009, 13:30

Вратни пршлени
Анатомија Cervicalneck_Full
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Анатомија Empty Re: Анатомија

Пишување by zbunet Саб Окт 03 2009, 13:32

Анатомија Skelemap
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Анатомија Empty Re: Анатомија

Пишување by zbunet Саб Окт 03 2009, 13:36

Анатомија Dennis_anatomy_chart
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Анатомија Empty Re: Анатомија

Пишување by zbunet Саб Окт 03 2009, 13:44

Анатомија Human_body_muscle_diagram
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Анатомија Empty Re: Анатомија

Пишување by zbunet Саб Окт 03 2009, 13:54

Анатомија Human_organs
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Анатомија Empty Re: Анатомија

Пишување by zbunet Саб Окт 03 2009, 13:58

Анатомија Brain
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Анатомија Empty Re: Анатомија

Пишување by Александра Саб Окт 10 2009, 22:00

сега ми е јасно зошто е физичката убавина површна работа :кез:
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Анатомија Empty Re: Анатомија

Пишување by zbunet Нед Окт 11 2009, 02:35

уште нема слики од душа
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Анатомија Empty Re: Анатомија

Пишување by ?????? Пон Окт 12 2009, 00:15

dalas2no напиша:сега ми е јасно зошто е физичката убавина површна работа Анатомија 357977


да да


за жалење се надворешно убавите жени


господ нека им е на помош Анатомија 829724

??????
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Анатомија Empty Re: Анатомија

Пишување by zbunet Пон Окт 12 2009, 13:15

Tesko si na niv Анатомија 825276
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Анатомија Empty Re: Анатомија

Пишување by zbunet Пет Окт 30 2009, 01:03

Па у “ Вовед на анатомија“ поише други работи правеа од ошто лечеа
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Анатомија Empty Re: Анатомија

Пишување by Александра Саб Окт 31 2009, 01:16

pa nekoj mora da pokaze za sto sluzat site ovie delovi od kompletot :ептен хаха:
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Анатомија Empty Re: Анатомија

Пишување by zbunet Саб Окт 31 2009, 02:08

i posle najcesto se kaea
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Анатомија Empty Re: Анатомија

Пишување by Александра Чет Ное 12 2009, 18:09

Ева го скинала јаболкото, а на Адам му застанало во грлото
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Анатомија Empty Re: Анатомија

Пишување by ?????? Пет Ное 27 2009, 14:53

да, и кога ми вика мојон, ти си ми у крви,
јас ќе го прашав, е ај покажи кај сум, де
и опссссс... ќе го фатев во лага

??????
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Анатомија Empty Re: Анатомија

Пишување by ?????? Пет Ное 27 2009, 14:54

збунет, дали овие двајца погоре се студенти по анатомија?

??????
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Анатомија Empty Re: Анатомија

Пишување by zbunet Пет Ное 27 2009, 14:55

Da, ama honorarno raznesuvaat pici
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Анатомија Empty Re: Анатомија

Пишување by ?????? Пет Ное 27 2009, 14:57

изгледа
па дури ги чекаат пиците за се испечат,
си играат лази-бубе

??????
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Анатомија Empty Re: Анатомија

Пишување by the nurse Сре Мај 19 2010, 22:40

Naucnicite otkrile deka mazite vo prisustvo na ubavi zeni lacat hormon na stres vo pogolemi kolicestva i poradi toa se podlozni na diabet, srcevi i mozocni udari.Za podobro zdravje zenete se so nepretstavitelni edinki. Анатомија 651932
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Анатомија Empty Re: Анатомија

Пишување by zbunet Сре Мај 19 2010, 22:47

Значи мажите што трчаат по згодни жени у ствари се суицидни.
Ако некој сака да си го одземе животот нека биде со згодна жена, у ствари она ќе му го одземе
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Анатомија Empty Re: Анатомија

Пишување by the nurse Чет Мај 20 2010, 01:03

Jas ne znam sto e postrasno,da umiraat rano dobri maski primeroci ili da ,, evoluiraat,, vo zeni.
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Анатомија Empty Re: Анатомија

Пишување by zbunet Чет Мај 20 2010, 01:12

Анатомија 301497 Анатомија 79941
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Анатомија Empty Re: Анатомија

Пишување by Тото Чет Мај 20 2010, 02:10

hot nurse напиша:Naucnicite otkrile deka mazite vo prisustvo na ubavi zeni lacat hormon na stres vo pogolemi kolicestva i poradi toa se podlozni na diabet, srcevi i mozocni udari.Za podobro zdravje zenete se so nepretstavitelni edinki. Анатомија 651932

Е па ти, госпоѓице Хоти, баш си ја одбрала професијата. Поарно ич не си го арчи тоа сирупчето, и онака ќе го стрефи нешто ако му се шеткаш пред нос. Анатомија 1605
Тото
Тото


Вратете се на почетокот Go down

Анатомија Empty Re: Анатомија

Пишување by the nurse Чет Мај 20 2010, 18:44

Фала, за тоа ѓ-ца што не сум и од кај знаеш дали сум убава?Додуша маж ми има диабет,па ако е тоа доказ...
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Анатомија Empty Re: Анатомија

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 1 of 4 1, 2, 3, 4  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот