МЕКИЦИ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Анатомија

+3
the nurse
Александра
zbunet
7 posters

Страна 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Go down

Анатомија - Page 4 Empty Re: Анатомија

Пишување by zbunet Сре Ное 28 2012, 17:39

Od nea ima poveke fajde, za nekoj sovet ke se najde. So fajde od takvi ko mene? So lopata da gi rines kez
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Анатомија - Page 4 Empty Re: Анатомија

Пишување by keti Чет Дек 06 2012, 08:58

keti напиша:
zbunet напиша:Imam poveke doverba vo apotekar od kolku vo lekar kez

Слушај си ја ти the nurse, сигурно знае подобро од мене... kez
keti
keti


Вратете се на почетокот Go down

Страна 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот