МЕКИЦИ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Завист

+2
Александра
zbunet
6 posters

Страна 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Go down

Завист - Page 4 Empty Re: Завист

Пишување by zbunet Нед Jул 03 2011, 11:21

Педери kez
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Завист - Page 4 Empty Re: Завист

Пишување by Тото Нед Jул 03 2011, 11:31

... и передки smeenje
Тото
Тото


Вратете се на почетокот Go down

Завист - Page 4 Empty Re: Завист

Пишување by zbunet Сре Jул 06 2011, 08:43

Tvojot uspeh e kako prasina od koja bi mozele mnogu oci da zasolzat kez
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Завист - Page 4 Empty Re: Завист

Пишување by the nurse Сре Jул 06 2011, 12:39

palce
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Завист - Page 4 Empty Re: Завист

Пишување by zbunet Вто Jул 12 2011, 17:21

Кога си подобар од најдобриот, тој ќе гледа да ги сврти другите против тебе smesko
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Завист - Page 4 Empty Re: Завист

Пишување by the nurse Пон Jул 18 2011, 01:25

zbunet напиша:Кога си подобар од најдобриот, тој ќе гледа да ги сврти другите против тебе smesko
Неспособните најлесно се здружуваат...против секој подобар од нив
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Завист - Page 4 Empty Re: Завист

Пишување by zbunet Пет Aвг 19 2011, 13:32

Оние кои се склони на оговарање во минатиот живот најверојатно биле кучиња kez
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Завист - Page 4 Empty Re: Завист

Пишување by the nurse Пет Aвг 19 2011, 20:43

,,Вистината се танчит,ама не се кинит,,-народна поговорка
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Завист - Page 4 Empty Re: Завист

Пишување by zbunet Нед Окт 16 2011, 09:45

Predavnik e vsusnost fin covek koj saka da te izvlece od anonimnost i da te napravi poznat kez
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Завист - Page 4 Empty Re: Завист

Пишување by the nurse Сре Окт 19 2011, 19:07

the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Завист - Page 4 Empty Re: Завист

Пишување by zbunet Сре Јан 11 2012, 14:31

Иако пробуваат да ја закопаат твојата светлина, ти сепак светиш kez
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Завист - Page 4 Empty Re: Завист

Пишување by Тото Пон Фед 13 2012, 15:37

Б!


Последната промена е направена од Тото на Вто Jул 30 2013, 12:28. Мислењето е променето 2 пати. (Reason for editing : x)
Тото
Тото


Вратете се на почетокот Go down

Завист - Page 4 Empty Re: Завист

Пишување by zbunet Саб Јун 02 2012, 11:21

Баш ми е гајле ако знаеш или имаш повеќе од мене, ќе ти се восхитувам само ако си подобар човек од мене smesko
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Завист - Page 4 Empty Re: Завист

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот