МЕКИЦИ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Моќност

+5
the nurse
alisa
trpe
Александра
zbunet
9 posters

Страна 1 of 5 1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Моќност Empty Моќност

Пишување by ?????? Сре Окт 07 2009, 21:29

Кога би биле моќни , со сите потребни ресурси и се да ви биде достапно , што би направиле ?
Дали можеш да станеш доволно моќен преку ноќ ?

Black Knight

Powered by: MySpace Games

??????
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Моќност Empty Re: Моќност

Пишување by ?????? Сре Окт 07 2009, 22:39

ЈАС ИМАМ МОЌ, ДА НЕ СПИЈАМ ЦЕЛА НОЌ

??????
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Моќност Empty Re: Моќност

Пишување by zbunet Сре Окт 07 2009, 23:29

Па по шприцер кога ќе си легнам, често ме тера на мочање преку ноќ.
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Моќност Empty Re: Моќност

Пишување by Александра Вто Окт 13 2009, 12:11

Самата помисла да поседувам апсолутна моќ ми е страшна. Ако се изнервирам, ќе направам лом и после ќе ми биде жал, ама предоцна и за мене и за вас :тајфун:
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Моќност Empty Re: Моќност

Пишување by zbunet Вто Окт 13 2009, 14:19

Koga bi bil moken ke im pomagam na zivotnite protiv lugeto
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Моќност Empty Re: Моќност

Пишување by trpe Пон Јан 18 2010, 22:25

Сега сум моќен, сега сум Супермен Моќност 4

Моќност Picture1in
trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Моќност Empty Re: Моќност

Пишување by zbunet Сре Фед 03 2010, 13:13

Bi im dal kamsik na zenite i zakon slobodno da tepaat po mazite i da vidiime dali ke bidat poarni sto tolku se falat.
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Моќност Empty Re: Моќност

Пишување by trpe Пет Мар 26 2010, 20:23

Едно е сигурно! Кога би имал некоја посебна моќ, многу работи би сменил. На подобдо се разбира Моќност 151405
trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Моќност Empty Re: Моќност

Пишување by zbunet Чет Апр 01 2010, 09:35

не би дозволил ниедна чешма на светот да капе
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Моќност Empty Re: Моќност

Пишување by alisa Пет Апр 02 2010, 18:37

Човекот никогаш не треба да ја потценува својата моќ ако сака да се промени.
alisa
alisa


Вратете се на почетокот Go down

Моќност Empty Re: Моќност

Пишување by zbunet Вто Јун 01 2010, 20:11

Site ke gi napraam gresnicki Моќност 601181 i nema da ima vise posteni
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Моќност Empty Re: Моќност

Пишување by the nurse Вто Јун 01 2010, 23:44

Posle nema da ti bide interesno,nema da ti se saka...
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Моќност Empty Re: Моќност

Пишување by zbunet Сре Јун 02 2010, 00:12

A vaka ne znam koja kakva e oti site isto zborat deka ne se takvi
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Моќност Empty Re: Моќност

Пишување by the nurse Сре Јун 02 2010, 00:17

Ne slusaj sto zborat,gledaj sto praat
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Моќност Empty Re: Моќност

Пишување by zbunet Пон Јун 07 2010, 12:11

Кога би имал моќ би направил секој втор да го утепа гром за да не можат да викаат „ Втор си ми “.
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Моќност Empty Re: Моќност

Пишување by the nurse Пон Јун 07 2010, 12:16

Моќност 301497
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Моќност Empty Re: Моќност

Пишување by zbunet Нед Јун 13 2010, 01:40

Кога би бил моќен какви се сегашните моќници сета моја моќ би ја употребил да ги направам немоќни како што и тие ја употребувааат својата моќ да ме направат немоќен.
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Моќност Empty Re: Моќност

Пишување by the nurse Нед Јун 13 2010, 01:50

guska palce
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Моќност Empty Re: Моќност

Пишување by zbunet Вто Aвг 03 2010, 17:41

Цитирано од една феминистка „ Кога би била моќна, секое глупо женско би го претворила во машко “

Моќност Lol Моќност 301497 Моќност 497844
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Моќност Empty Re: Моќност

Пишување by the nurse Вто Aвг 03 2010, 17:46

paga smea Ма немој , па да не се мачи како нас,а?
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Моќност Empty Re: Моќност

Пишување by zbunet Вто Aвг 03 2010, 17:49

Ма дај, заинат да се зборело така. А она се зачуди оти долго се смеев, а таа беше сериозна
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Моќност Empty Re: Моќност

Пишување by the nurse Вто Aвг 03 2010, 18:01

Ова нема врска со темава,но ме потсети кога на една родителска мал дел од родителите не можеа да сфатат што треба да направат,и упорно прашуваа глупости!!!???Наставничката на крај рече:-Сите го гледаме истиот филм,но некои се смеат, а некои плачат!Не можев да не се изнасмеам.После ме искараа, зошто сум и дала поддршка на таа ,,цинична кучка,,!!!???А нејзе и ќутеа!!!??? zbunet
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Моќност Empty Re: Моќност

Пишување by zbunet Вто Aвг 03 2010, 18:14

Моќност 262767 Моќност 269679
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Моќност Empty Re: Моќност

Пишување by the nurse Вто Aвг 03 2010, 18:30

Еј,ова као вицот со мајмунот.Сакам,ама многу тепаш! affraid
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Моќност Empty Re: Моќност

Пишување by zbunet Вто Aвг 10 2010, 14:36

Секоја будала смета дека моќ значи пари и контрола, секој паметен се чувствува како будала затоа што на време не го сватил тоа.
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Моќност Empty Re: Моќност

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 1 of 5 1, 2, 3, 4, 5  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот