МЕКИЦИ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Важно да не е досадно

+3
Александра
Кидман
zbunet
7 posters

Страна 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Go down

Важно да не е досадно - Page 2 Empty Re: Важно да не е досадно

Пишување by the nurse Саб Jул 17 2010, 13:45

Na nastavnickata na sin mi cesto vaka znae da i se gleda tangata kez
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Важно да не е досадно - Page 2 Empty Re: Важно да не е досадно

Пишување by the nurse Пон Jул 19 2010, 00:29

Предмалку на ,,Милионер,, една теткица нема поим кој е Караваџо,и публиката со добар процент и ,,помогна,, дека е италијански комичар!!!???Тоа ме потсети, кога на хрватски квиз една жена одговори дека Ван Гог си го отсекол тестисот!!!???Или на косовскиот ,,Милионер,,една за кратенката BMW,одговори дека значи ,,black magic woman,, kez
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Важно да не е досадно - Page 2 Empty Re: Важно да не е досадно

Пишување by trpe Чет Jул 22 2010, 10:54

Важно да не е досадно - Page 2 81586250
trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Важно да не е досадно - Page 2 Empty Re: Важно да не е досадно

Пишување by trpe Нед Окт 03 2010, 17:01

Важно да не е досадно - Page 2 Funnycats040
trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Важно да не е досадно - Page 2 Empty Re: Важно да не е досадно

Пишување by the nurse Сре Окт 27 2010, 23:13

Не знаев, ова кај да го напишам.Еден наш комшија со години меѓу 60-70,има чудно црна коса без ниедно бело влакно.После некоја ракија,еден друг со бела глава го прашува како тоа го постигнал.И овој фраер:-Си стаил ли ти глава меѓу женски нозе?Па,кај една ми беше толку жешко што ми ја исчади косата! perverzen Абе,вампирска работа!
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Важно да не е досадно - Page 2 Empty Re: Важно да не е досадно

Пишување by zbunet Сре Окт 27 2010, 23:22

Значи така ќе ми зацрни и мене косата ? Важно да не е досадно - Page 2 151405
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Важно да не е досадно - Page 2 Empty Re: Важно да не е досадно

Пишување by the nurse Сре Окт 27 2010, 23:25

paga smea Не знам,стар чоек треба да се слуша.Ако те зачади многу...
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Важно да не е досадно - Page 2 Empty Re: Важно да не е досадно

Пишување by the nurse Нед Окт 31 2010, 13:19

Важно да не е досадно - Page 2 Alg_ama_kate-hudson
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Важно да не е досадно - Page 2 Empty Re: Важно да не е досадно

Пишување by Кидман Нед Окт 31 2010, 13:46

хехехе другарице Важно да не е досадно - Page 2 762431
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Важно да не е досадно - Page 2 Empty Чоколадна мода

Пишување by alisa Пон Ное 01 2010, 12:16

Модното шоу „Чоколадни трендови“ се одржало во рамките на меѓународнатаизложба на чоколадната индустрија Salon du Chocolat во Париз.

Сите креации презентирани на чоколадната парада биле органски, изработени од природни материјали и рециклирани продукти.

Важно да не е досадно - Page 2 30503616

Важно да не е досадно - Page 2 26249903

Важно да не е досадно - Page 2 40695544

Важно да не е досадно - Page 2 26431428

Важно да не е досадно - Page 2 73607921

alisa
alisa


Вратете се на почетокот Go down

Важно да не е досадно - Page 2 Empty Re: Важно да не е досадно

Пишување by Тото Вто Ное 30 2010, 10:43

Важно да не е досадно - Page 2 Tattoo-Pinocchio
Тото
Тото


Вратете се на почетокот Go down

Важно да не е досадно - Page 2 Empty Re: Важно да не е досадно

Пишување by trpe Чет Дек 16 2010, 14:27

Нас тајните агенти не опремија со зимска опрема Важно да не е досадно - Page 2 151405

Важно да не е досадно - Page 2 20101208zimo
trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Важно да не е досадно - Page 2 Empty Re: Важно да не е досадно

Пишување by Кидман Чет Дек 16 2010, 14:36

леле Тото, леле Трпе.... Важно да не е досадно - Page 2 301497
оф мори мајко....
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Важно да не е досадно - Page 2 Empty Ако ви е ладно на ушите, ставете си капа

Пишување by trpe Чет Дек 30 2010, 11:33

trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Важно да не е досадно - Page 2 Empty Долна облека...

Пишување by the nurse Нед Јан 23 2011, 16:18

Важно да не е досадно - Page 2 Images?q=tbn:ANd9GcST00Th6smzddk3KKpgAKwoIinbDiW_CGrSd_4lZFWR5CxJ8CLXrgВажно да не е досадно - Page 2 Images?q=tbn:ANd9GcTlJ9t4-MR_YQfz76G46I7Q0pNWKWL4qqKxwQ2a_47TJRHjJqWivAВажно да не е досадно - Page 2 Images?q=tbn:ANd9GcS8FuE-ZcSGisyD76fPL8y230s8dbqhCObbesXvvQq2tvgFOnnQRgВажно да не е досадно - Page 2 1267683880_most-creative-and-sexy-underwear-for-men-men-must-seeВажно да не е досадно - Page 2 UnderwearВажно да не е досадно - Page 2 0
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Важно да не е досадно - Page 2 Empty Re: Важно да не е досадно

Пишување by trpe Саб Фед 26 2011, 11:17

На жените им е лесно да менуваат фризури ако им е досадно, кај нас тоа оди малку потешко Важно да не е досадно - Page 2 634807
trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Важно да не е досадно - Page 2 Empty Re: Важно да не е досадно

Пишување by the nurse Саб Јун 11 2011, 12:09

Важно да не е досадно - Page 2 Svet-019-320
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Важно да не е досадно - Page 2 Empty Re: Важно да не е досадно

Пишување by zbunet Чет Сеп 15 2011, 12:03

Елеганција во движење е кога дури и се занесува се чувствува природност. И да падне изгледа симпатично kez
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Важно да не е досадно - Page 2 Empty Re: Важно да не е досадно

Пишување by alisa Саб Сеп 24 2011, 10:22

alisa
alisa


Вратете се на почетокот Go down

Важно да не е досадно - Page 2 Empty Re: Важно да не е досадно

Пишување by the nurse Нед Окт 16 2011, 17:31

the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Важно да не е досадно - Page 2 Empty Re: Важно да не е досадно

Пишување by zbunet Нед Окт 30 2011, 11:15

Плава, а се’ е бела - интересна комбинација kez
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Важно да не е досадно - Page 2 Empty Re: Важно да не е досадно

Пишување by the nurse Нед Окт 30 2011, 12:00

Важно да не е досадно - Page 2 Kendra_wilkinson1

Dosega se slakav so sin kamen,pravejki kristali po hemija za sin mi...a eve kakov sin kamen nasol na internet.
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Важно да не е досадно - Page 2 Empty Re: Важно да не е досадно

Пишување by zbunet Нед Окт 30 2011, 12:21

jazik perverzen
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Важно да не е досадно - Page 2 Empty Re: Важно да не е досадно

Пишување by the nurse Сре Ное 02 2011, 19:26

the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Важно да не е досадно - Page 2 Empty Re: Важно да не е досадно

Пишување by zbunet Пет Ное 18 2011, 13:53

Мудра е таа која знае како да се облече, но поинтересна е таа која сака да ти се соблече kez
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Важно да не е досадно - Page 2 Empty Re: Важно да не е досадно

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот