МЕКИЦИ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Досадно ........

+5
alisa
Кидман
trpe
Александра
zbunet
9 posters

Страна 1 of 7 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

Досадно ........ Empty Re: Досадно ........

Пишување by ?????? Нед Сеп 06 2009, 20:14

цел ден во јадење... пеглата ја затурив негде и одбивам да ја барам :evil:

??????
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Досадно ........ Empty Re: Досадно ........

Пишување by zbunet Пон Сеп 07 2009, 19:37

Досадно ........ Butterfly,child,funny,sad,scary-b5387c51d6ec6391f38919c4f3b086ca_m
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Досадно ........ Empty Re: Досадно ........

Пишување by ?????? Пон Сеп 07 2009, 23:17

:пмс: -ално Досадно ........ 14

??????
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Досадно ........ Empty Re: Досадно ........

Пишување by ?????? Вто Сеп 08 2009, 13:00

cel den mesenje Досадно ........ Icon_lol

??????
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Досадно ........ Empty Re: Досадно ........

Пишување by zbunet Вто Сеп 08 2009, 21:33

Си купив ова она од продавница и си одев кон дом така. По пат ми текна да ги прегледам повторно кесите дали сум купил се што треба. „Оп ! Нема салама...да де, купив, е па каде е ?!“. По некои 50м се завртев назад и ја видов кесата во која беше саламата, но и две кучиња кои меѓусебно се бореа за неа. „ Чибу, гадови шугави ! “, но уште на вториот чекор кон нив, едното ја спрашти со кесата во муцка во непознат правец...
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Досадно ........ Empty Re: Досадно ........

Пишување by ?????? Вто Сеп 08 2009, 23:06

Досадно ........ Odie-coup%20de%20pied%20au%20cul

??????
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Досадно ........ Empty Re: Досадно ........

Пишување by ?????? Сре Сеп 09 2009, 03:08

:ептен хаха: ... :гушка: ...koj razbere razbere... :ептен хаха:

...kako?...faremrski, kako mozhe :трепкање: ...kopaj, sej, znej...molzi, sadi...uuh...

??????
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Досадно ........ Empty Re: Досадно ........

Пишување by ?????? Сре Сеп 09 2009, 11:47

Gracia напиша:Досадно ........ Odie-coup%20de%20pied%20au%20cul
ali sibila jaka st da ne te izgeba macorot Досадно ........ Icon_lol

??????
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Досадно ........ Empty Re: Досадно ........

Пишување by Александра Сре Сеп 09 2009, 18:29

Уф, има уште ихаааа дур да го поминам денот. Знам дека тој ќе ме помине мене - како булдожер Досадно ........ Icon_cry
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Досадно ........ Empty Re: Досадно ........

Пишување by ?????? Сре Сеп 09 2009, 23:30

Досадно ........ Shopping1

??????
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Досадно ........ Empty Re: Досадно ........

Пишување by zbunet Чет Сеп 10 2009, 23:26

Досадно ........ 14668 Досадно ........ 269350 Досадно ........ 691106 Досадно ........ 357977 Досадно ........ 89437 Досадно ........ 194153 Досадно ........ 152749 Досадно ........ 638372 Досадно ........ 992358 Досадно ........ 713609 Досадно ........ 472128 Досадно ........ 99271 Досадно ........ 825276 Досадно ........ 764768 Досадно ........ 562235
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Досадно ........ Empty Re: Досадно ........

Пишување by ?????? Пон Сеп 14 2009, 10:06

Досадно ........ 14668

??????
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Досадно ........ Empty Re: Досадно ........

Пишување by ?????? Вто Сеп 15 2009, 00:22

Досадно ........ 33570155_fa856e2578

??????
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Досадно ........ Empty Re: Досадно ........

Пишување by zbunet Сре Сеп 16 2009, 19:27

Досадно ........ Housework_lead_narrowweb__300x335,0
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Досадно ........ Empty Re: Досадно ........

Пишување by Александра Пон Сеп 21 2009, 10:24

kako sto ocekuvav
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Досадно ........ Empty Re: Досадно ........

Пишување by ?????? Сре Сеп 23 2009, 16:30

Досадно ........ Istockphoto_8689321-woman-in-a-pig-mask-holding-cash

??????
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Досадно ........ Empty Re: Досадно ........

Пишување by zbunet Вто Сеп 29 2009, 22:29

Досадно ........ 473864 Досадно ........ 521851
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Досадно ........ Empty Re: Досадно ........

Пишување by ?????? Сре Сеп 30 2009, 13:16

Досадно ........ Maladevaka mi pocna denot ,a neznam kako ke zavrsi Досадно ........ 269350

??????
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Досадно ........ Empty Re: Досадно ........

Пишување by ?????? Пет Окт 02 2009, 02:22

Досадно ........ Bien-dormir-joue-sur-la-sante-3031548zyweb_1350denot denes ....naporen.....ama znam deka za skoro vreme ke zavrsi vaka

??????
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Досадно ........ Empty Re: Досадно ........

Пишување by Александра Пет Окт 02 2009, 12:02

prvata polovina bese super, no nesto mi kazuva deka toa super ke bide so kratok rok na traenje
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Досадно ........ Empty Re: Досадно ........

Пишување by ?????? Саб Окт 03 2009, 02:04

malku setanje ,malku shoping.......+ se farbav......mmmm......super den Досадно ........ 89437

??????
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Досадно ........ Empty Re: Досадно ........

Пишување by zbunet Нед Окт 04 2009, 22:56

zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Досадно ........ Empty Re: Досадно ........

Пишување by ?????? Нед Окт 04 2009, 23:24

vo shmrkanje so toalet u raka

??????
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Досадно ........ Empty Re: Досадно ........

Пишување by zbunet Пон Окт 05 2009, 00:23

Досадно ........ 932205 malku e
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Досадно ........ Empty Re: Досадно ........

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 1 of 7 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот