МЕКИЦИ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

А вие згодни сте???

+5
fragola
Александра
zbunet
trpe
Кидман
9 posters

Страна 1 of 5 1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

А вие згодни сте??? Empty А вие згодни сте???

Пишување by Кидман Пон Дек 21 2009, 18:15

... А што е у свари (и у спржи) тоа ЗГОДНОСТ?
А?
А? А вие згодни сте??? 620584
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

А вие згодни сте??? Empty Re: А вие згодни сте???

Пишување by Кидман Пон Дек 21 2009, 18:23

Јас имам некои 5кг вишок и со тоа ја побивам теоријата дека од вишак глава не боли!
И шо ми беше муабетот,
треба да се измисли компас за вишок килограми
моите на пр, зашо го немаат, се таложат јужно од папокот, до кај колената, место северно на кај рамената
и автоматски со тоа ми прават проблеми во животот
мис'м свааарно......
А вие згодни сте??? Defoncetrempoline
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

А вие згодни сте??? Empty Re: А вие згодни сте???

Пишување by trpe Пон Дек 21 2009, 23:04

Кој сака коска без кременадла?
trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

А вие згодни сте??? Empty Re: А вие згодни сте???

Пишување by Кидман Пон Дек 21 2009, 23:05

trpe напиша:Кој сака коска без кременадла?

А вие згодни сте??? 139635
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

А вие згодни сте??? Empty Re: А вие згодни сте???

Пишување by zbunet Пон Дек 21 2009, 23:10

Па кога ќе пројде крај мене и не заталаса ко никој да не прошол
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

А вие згодни сте??? Empty Re: А вие згодни сте???

Пишување by Кидман Пон Дек 21 2009, 23:12

А вие у ствари таласате?????? А вие згодни сте??? 186335
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

А вие згодни сте??? Empty Re: А вие згодни сте???

Пишување by trpe Пон Дек 21 2009, 23:18

Па обично жена ми вика ,кога ќе затресам со куковите само еднаш е доволно, пет минути се таласа, а не како онаа Шакира се испокрши од играње, може вода да ми носи
trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

А вие згодни сте??? Empty Re: А вие згодни сте???

Пишување by Кидман Пон Дек 21 2009, 23:26

А море доста за жените зборувате
ова темава е Вие дали сте згодни
што е ова офф топици????
ех што не бев еден модератор - сите ќе ве банирав!!! А вие згодни сте??? 394389
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

А вие згодни сте??? Empty Re: А вие згодни сте???

Пишување by trpe Пон Дек 21 2009, 23:31

Кидман напиша:А море доста за жените зборувате
ова темава е Вие дали сте згодни
што е ова офф топици????
ех што не бев еден модератор - сите ќе ве банирав!!! А вие згодни сте??? 394389

Ама не си, и може да си пишуваме што сакаме, а ако ме прашуваш мене, искрено многу сум згоден, како на огласот: Згоден, не пијам, не пушам, имам стан, кола, работа, дрн, дрн ,дрн, и не барам ништо, само да се пофалам
trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

А вие згодни сте??? Empty Re: А вие згодни сте???

Пишување by Кидман Пон Дек 21 2009, 23:36

и ништо не бараш за возврат????????????????
е па ваква скромност до сега не сум видела
ц..ц..ц..... А вие згодни сте??? 951938
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

А вие згодни сте??? Empty Re: А вие згодни сте???

Пишување by Александра Пет Дек 25 2009, 01:28

згодна сум

А вие згодни сте??? 806431

како разгазени чизми кои држат топло и не пропуштаат вода
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

А вие згодни сте??? Empty Re: А вие згодни сте???

Пишување by zbunet Чет Јан 07 2010, 12:36

Obicno gazat po mene

А вие згодни сте??? Blondes
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

А вие згодни сте??? Empty Re: А вие згодни сте???

Пишување by trpe Нед Јан 10 2010, 19:41

Свечено ветувам пред сите дека од утре ќе јадам помалку, и ќе почнам да вежбам, ПА ЌЕ ВИДИТЕ ВИЕ!!! А вие згодни сте??? 651155
trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

А вие згодни сте??? Empty Re: А вие згодни сте???

Пишување by ?????? Сре Јан 20 2010, 10:37

oд кое утре мислиш.

??????
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

А вие згодни сте??? Empty Re: А вие згодни сте???

Пишување by zbunet Сре Јан 20 2010, 11:29

А вие згодни сте??? Matrix_29 ...ne moze da mu se procita od ocite na koe utre misli, nosi temni naocari
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

А вие згодни сте??? Empty Re: А вие згодни сте???

Пишување by fragola Сре Јан 20 2010, 11:49

Koga kako-nekogas zgodna...no znam da bidam i mnogu nezgodna А вие згодни сте??? 979703
fragola
fragola


Вратете се на почетокот Go down

А вие згодни сте??? Empty Re: А вие згодни сте???

Пишување by trpe Сре Јан 20 2010, 13:11

Мислам дека е јасно дека утре значи утре А вие згодни сте??? 806431
trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

А вие згодни сте??? Empty Re: А вие згодни сте???

Пишување by Кидман Пет Фед 12 2010, 23:53

- Зошто гледаш по други жени? Што имаат тие повеќе од мене???
- Душо, немаат ништо повеќе - помалку имаат!
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

А вие згодни сте??? Empty Re: А вие згодни сте???

Пишување by Кидман Сре Мај 05 2010, 00:18

KOJ? ЈАС????? АХАМ....


А вие згодни сте??? Woman-eating-chocolate
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

А вие згодни сте??? Empty Re: А вие згодни сте???

Пишување by zbunet Сре Мај 05 2010, 00:47

Човек со убав карактер не може да биде грд. Само грдите се намќорасти и се‘ нешто им смета
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

А вие згодни сте??? Empty Re: А вие згодни сте???

Пишување by trpe Чет Мај 06 2010, 12:34

Искрено да ви кажам, многу сум згоден, особено кога ќе видам некоја згодна цура А вие згодни сте??? 693179


А вие згодни сте??? 204466jpg

trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

А вие згодни сте??? Empty Re: А вие згодни сте???

Пишување by the nurse Чет Мај 13 2010, 12:14

Pa na 168cm imam 58 kg,Sto znam vikaat deka sum zgodna.


Последната промена е направена од hot nurse на Сре Мај 26 2010, 22:33. Мислењето е променето 1 пати
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

А вие згодни сте??? Empty Re: А вие згодни сте???

Пишување by Александра Чет Мај 13 2010, 12:20

А вие згодни сте??? 311244ma ti si bila riba i pol А вие згодни сте??? 802968
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

А вие згодни сте??? Empty Re: А вие згодни сте???

Пишување by trpe Сре Мај 26 2010, 22:13

Дали ви спомнав колку сум згоден? Кога одам по улица сите ме загледуваат, се дошепкуваат нешто, тоа оти не можат да ми се изнагледаат колку сум згоден! А незгодно им е да ми речат!
trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

А вие згодни сте??? Empty Re: А вие згодни сте???

Пишување by zbunet Сре Мај 26 2010, 23:01

I mene ednas taka mi se sluci, ama poslem otkriv deka mi bil otkopcan dukanot
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

А вие згодни сте??? Empty Re: А вие згодни сте???

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 1 of 5 1, 2, 3, 4, 5  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот