МЕКИЦИ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

А вие згодни сте???

+5
fragola
Александра
zbunet
trpe
Кидман
9 posters

Страна 2 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

А вие згодни сте??? - Page 2 Empty Re: А вие згодни сте???

Пишување by the nurse Сре Мај 26 2010, 23:13

Eee,mene na edna svadba suknjata mi se zakaci pozadi na hulahopkite,sreca ne me vide mnogu narod...brzo mi kazaa.
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

А вие згодни сте??? - Page 2 Empty Re: А вие згодни сте???

Пишување by zbunet Сре Мај 26 2010, 23:16

I proveruvam da ne mi visi nesto od nosot koa ke primetam deka me zjapaat
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

А вие згодни сте??? - Page 2 Empty Re: А вие згодни сте???

Пишување by the nurse Чет Мај 27 2010, 00:53

A letovo u Ohrid mi se skina dolniot del od kupacite.Taka i mi treba koga ripav so decata od pedalina.
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

А вие згодни сте??? - Page 2 Empty Re: А вие згодни сте???

Пишување by zbunet Сре Јун 02 2010, 12:56

Се мислам кај тргна светов кога се’ повеќе машки се замараат со мојот изглед, а наводно не се педери.
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

А вие згодни сте??? - Page 2 Empty Re: А вие згодни сте???

Пишување by Александра Сре Јун 02 2010, 21:29

мачорот ужива да ми скокне во скут и да преде. мора да сум му многу згодна А вие згодни сте??? - Page 2 539282
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

А вие згодни сте??? - Page 2 Empty Re: А вие згодни сте???

Пишување by Кидман Сре Јун 02 2010, 21:35

еден чичко на работа барал една од нас и рекол, една привлечна госпоѓа. Првин мислевме дека мисли на мајка ми, пошо чоеков има 60 години, после испадна дека на мене мислел. Не сум баш сигурна дека треба да го сфатам како комплимент А вие згодни сте??? - Page 2 770493
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

А вие згодни сте??? - Page 2 Empty Re: А вие згодни сте???

Пишување by zbunet Сре Јун 02 2010, 21:39

Pa izbegavaj postari od tebe za da primis nesto mladalacko
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

А вие згодни сте??? - Page 2 Empty Re: А вие згодни сте???

Пишување by Кидман Сре Јун 02 2010, 21:55

не збунко, туку шом ме бендисал дедо, треба сериозно нешто да сторам со својот изглед А вие згодни сте??? - Page 2 770493
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

А вие згодни сте??? - Page 2 Empty Re: А вие згодни сте???

Пишување by zbunet Сре Јун 02 2010, 21:57

Ja sum postar od tebe, sto znaci komplimenti od mene moze da gi svatis kako navreda
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

А вие згодни сте??? - Page 2 Empty Re: А вие згодни сте???

Пишување by Кидман Сре Јун 02 2010, 22:00

некој овде шега бие со мене А вие згодни сте??? - Page 2 24135
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

А вие згодни сте??? - Page 2 Empty Re: А вие згодни сте???

Пишување by zbunet Сре Јун 02 2010, 22:15

А вие згодни сте??? - Page 2 476961 ...toj e samo starec koj ne gleda i ne razbira
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

А вие згодни сте??? - Page 2 Empty Re: А вие згодни сте???

Пишување by zbunet Сре Јун 02 2010, 22:48

Pa i mene mi drobat deka keljavam i mi e bela kosata, da se ubijam ?
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

А вие згодни сте??? - Page 2 Empty Re: А вие згодни сте???

Пишување by Кидман Сре Јун 02 2010, 23:00

zbunet напиша:Pa i mene mi drobat deka keljavam i mi e bela kosata, da se ubijam ?

богами, јас би се А вие згодни сте??? - Page 2 104553
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

А вие згодни сте??? - Page 2 Empty Re: А вие згодни сте???

Пишување by zbunet Сре Јун 02 2010, 23:17

А вие згодни сте??? - Page 2 538444 А вие згодни сте??? - Page 2 770493 Ke me nosis na dusa
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

А вие згодни сте??? - Page 2 Empty Re: А вие згодни сте???

Пишување by the nurse Сре Јун 02 2010, 23:18

A mislis deka e dobro da im se svigjas na pomladi?Da znaes ic ne e prijatno.Postoi nekoja ,,idealna,, razlika sto sam si ja odreduvas,ama vo sekoj slucaj mazot treba da e postar.Za da mu bides sekogas mlada! А вие згодни сте??? - Page 2 104553 P.S.A mazite sekako podocna sozrevaat А вие згодни сте??? - Page 2 705781
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

А вие згодни сте??? - Page 2 Empty Re: А вие згодни сте???

Пишување by Кидман Сре Јун 02 2010, 23:19

А вие згодни сте??? - Page 2 104553
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

А вие згодни сте??? - Page 2 Empty Re: А вие згодни сте???

Пишување by zbunet Пон Јун 14 2010, 12:58

Она ми вели дека сум згоден, а другите го тргаат погледот со израз на гадење. А вие згодни сте??? - Page 2 Affraid
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

А вие згодни сте??? - Page 2 Empty Re: А вие згодни сте???

Пишување by the nurse Пон Јун 14 2010, 16:17

Ти си уствари незгодно згоден. flower
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

А вие згодни сте??? - Page 2 Empty Re: А вие згодни сте???

Пишување by zbunet Пон Јун 14 2010, 23:56

sea mi vika : - Koj da te slusa sega koga ke se prais vazen !
A ja ne sum takov
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

А вие згодни сте??? - Page 2 Empty Re: А вие згодни сте???

Пишување by the nurse Чет Јун 17 2010, 15:03

Па,морам да признаам дека сакам да си го видам одразот во некој излог.Поготово сега во лето кога носиме лепршави фустанчиња и нежни сандали(на висока штикла,нормално)Воопшто во лето сите жени се поубави,нели?
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

А вие згодни сте??? - Page 2 Empty Re: А вие згодни сте???

Пишување by zbunet Чет Јун 17 2010, 15:08

А вие згодни сте??? - Page 2 151154
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

А вие згодни сте??? - Page 2 Empty Re: А вие згодни сте???

Пишување by the nurse Чет Јун 17 2010, 15:20

Не знам зошто од сите животни најмногу ги сакам мачките.
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

А вие згодни сте??? - Page 2 Empty Re: А вие згодни сте???

Пишување by zbunet Чет Јун 17 2010, 15:31

Kako se cuvstvuvas vo sebe takvi zivotni sakas
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

А вие згодни сте??? - Page 2 Empty Re: А вие згодни сте???

Пишување by the nurse Чет Јун 17 2010, 15:37

Mnogu ti blagodaram,ce go sfatam kako kompliment. guska
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

А вие згодни сте??? - Page 2 Empty Re: А вие згодни сте???

Пишување by zbunet Чет Јун 17 2010, 16:35

Znaci sega koga ti ja znaeme slabata tocka i ako ova nekoj go procita u zivo ke pruzi raka da te pogali i ako vresnes iznenandeno ke ti odgovori :
- Ups ! Izvini mislev deka si mace.
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

А вие згодни сте??? - Page 2 Empty Re: А вие згодни сте???

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 2 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот