МЕКИЦИ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Шо праиме со диетиве...уф...

+5
Тото
Александра
zbunet
alisa
Кидман
9 posters

Страна 2 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Шо праиме со диетиве...уф... - Page 2 Empty Re: Шо праиме со диетиве...уф...

Пишување by zbunet Пон Апр 05 2010, 12:42

I ja znam eden nacin na dieta Шо праиме со диетиве...уф... - Page 2 601181
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Шо праиме со диетиве...уф... - Page 2 Empty Re: Шо праиме со диетиве...уф...

Пишување by Кидман Пон Апр 05 2010, 12:54

знам јас...знам ти каков начин може да знаеш
гарант е со некоја Шо праиме со диетиве...уф... - Page 2 586464 физичка активност поврзан
прочитано букварче си ни админе Шо праиме со диетиве...уф... - Page 2 Lol
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Шо праиме со диетиве...уф... - Page 2 Empty Re: Шо праиме со диетиве...уф...

Пишување by Кидман Вто Апр 06 2010, 22:34

не е важно колку кила имаш
туку дали знаеш да ги носиш Шо праиме со диетиве...уф... - Page 2 30291
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Шо праиме со диетиве...уф... - Page 2 Empty Re: Шо праиме со диетиве...уф...

Пишување by trpe Сре Апр 28 2010, 14:52

Кидман напиша:не е важно колку кила имаш
туку дали знаеш да ги носиш Шо праиме со диетиве...уф... - Page 2 30291


Е навистина е така. Имам колешка, горе-долу добро распоредена, но како седи или кога оди целата е згужвана, скифлена, подгрбавена како цела ноќ некој да ја ........малтретирал.
trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Шо праиме со диетиве...уф... - Page 2 Empty Re: Шо праиме со диетиве...уф...

Пишување by Александра Сре Апр 28 2010, 21:41

од утре јадам само помфрит, пица и чоколадо.
ако ме сака и така, значи навистина ме сака
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Шо праиме со диетиве...уф... - Page 2 Empty Re: Шо праиме со диетиве...уф...

Пишување by trpe Сре Апр 28 2010, 22:41

trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Шо праиме со диетиве...уф... - Page 2 Empty Re: Шо праиме со диетиве...уф...

Пишување by Александра Сре Јун 09 2010, 13:29

не сакам слаби луѓе без апетит.

прво, ти ќе им подготвиш нешто со ќеф vredna , а тие малку ќе начнат колку за атер и мрм-мрм бројат калории, стенкала едни, па ќе ги молиш и убедуваш пффф... kamsik

не знаат да уживаат во ништо освен да гледаат колку ги нема во огледалото.
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Шо праиме со диетиве...уф... - Page 2 Empty Re: Шо праиме со диетиве...уф...

Пишување by the nurse Чет Јун 10 2010, 10:53

Немој така,јас уживам да готвам и да јадам,а пак сум слаба.Но,никогаш тоа не ми било некоја предност во животот.Дури полошо,тотално без врска те сметаат за недостижна...
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Шо праиме со диетиве...уф... - Page 2 Empty Re: Шо праиме со диетиве...уф...

Пишување by Александра Чет Јун 10 2010, 14:33

guska не им се долги рацете како мене backa

те сметаат за недостижна оти сметаат дека твојата хот линија е резултат на самодисциплина и цврст карактер, дека си женска со интегритет а не како нив trepka
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Шо праиме со диетиве...уф... - Page 2 Empty Re: Шо праиме со диетиве...уф...

Пишување by Кидман Чет Јун 10 2010, 14:46

и како ние Шо праиме со диетиве...уф... - Page 2 919578
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Шо праиме со диетиве...уф... - Page 2 Empty Re: Шо праиме со диетиве...уф...

Пишување by Александра Чет Јун 10 2010, 15:52

lol! guska
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Шо праиме со диетиве...уф... - Page 2 Empty Re: Шо праиме со диетиве...уф...

Пишување by the nurse Чет Јун 10 2010, 17:40

Шо праиме со диетиве...уф... - Page 2 435953 Ne mislev nisto loso,samo ako si slab ne znaci i deka sekojpat si hot.Prasajte gi mazite!
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Шо праиме со диетиве...уф... - Page 2 Empty Re: Шо праиме со диетиве...уф...

Пишување by zbunet Чет Јун 10 2010, 20:01

Abe zensko samo neka e, po moznost zivo
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Шо праиме со диетиве...уф... - Page 2 Empty Re: Шо праиме со диетиве...уф...

Пишување by fragola Саб Aвг 07 2010, 13:22

So udiranje na glavata vo dzid se trosat 150 kalorii na cas. Шо праиме со диетиве...уф... - Page 2 104553
fragola
fragola


Вратете се на почетокот Go down

Шо праиме со диетиве...уф... - Page 2 Empty Од утре сум на диета

Пишување by trpe Нед Окт 03 2010, 14:58

Шо праиме со диетиве...уф... - Page 2 48014281
trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Шо праиме со диетиве...уф... - Page 2 Empty Re: Шо праиме со диетиве...уф...

Пишување by trpe Пет Окт 15 2010, 14:13

Колку сте постари толку потешко ќе ослабите. Тоа е затоа што вашето тело и мастите цврсто се спријателиле.
trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Шо праиме со диетиве...уф... - Page 2 Empty Re: Шо праиме со диетиве...уф...

Пишување by Кидман Пет Окт 15 2010, 14:14

Шо праиме со диетиве...уф... - Page 2 16089
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Шо праиме со диетиве...уф... - Page 2 Empty Re: Шо праиме со диетиве...уф...

Пишување by trpe Пет Окт 15 2010, 14:19

Што плачеш ма ти? Па ти не си стара Шо праиме со диетиве...уф... - Page 2 151405 Или тоа однапред за кога ќе остариш?
trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Шо праиме со диетиве...уф... - Page 2 Empty Re: Шо праиме со диетиве...уф...

Пишување by the nurse Пет Окт 15 2010, 16:02

А јас што не можам да се здебелам,мислите лесно ми е? smesko
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Шо праиме со диетиве...уф... - Page 2 Empty Re: Шо праиме со диетиве...уф...

Пишување by Кидман Пет Окт 15 2010, 16:15

hot nurse напиша:А јас што не можам да се здебелам,мислите лесно ми е? Шо праиме со диетиве...уф... - Page 2 151405

mislime lesno ti e, da Шо праиме со диетиве...уф... - Page 2 16089
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Шо праиме со диетиве...уф... - Page 2 Empty Re: Шо праиме со диетиве...уф...

Пишување by Кидман Пет Окт 15 2010, 16:15

trpe напиша:Што плачеш ма ти? Па ти не си стара Шо праиме со диетиве...уф... - Page 2 151405 Или тоа однапред за кога ќе остариш?

дете, шо пиеш? Шо праиме со диетиве...уф... - Page 2 314998
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Шо праиме со диетиве...уф... - Page 2 Empty Re: Шо праиме со диетиве...уф...

Пишување by zbunet Пет Окт 15 2010, 19:34

Ја си сакам и дебели и слаби, све си јадам Шо праиме со диетиве...уф... - Page 2 104553
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Шо праиме со диетиве...уф... - Page 2 Empty ЗУМБА

Пишување by trpe Пет Окт 22 2010, 14:54

Колешките се договараат и се запишуваат да вежбаат зумба! А ја глуп Шо праиме со диетиве...уф... - Page 2 396736 не сум знаел до сега што е тоа, па си ќутам и се смешкам, као она знам, па барав по интернет да видам што е тоа. Само се мислам сега дали да ги дружам Шо праиме со диетиве...уф... - Page 2 622427


trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Шо праиме со диетиве...уф... - Page 2 Empty Re: Шо праиме со диетиве...уф...

Пишување by Александра Пон Окт 25 2010, 14:27

ова е за моите слабодушни друшки hehe
Шо праиме со диетиве...уф... - Page 2 Paris++Le+Desert+tray

за мене trepka
Шо праиме со диетиве...уф... - Page 2 Images?q=tbn:ANd9GcQ3WqRrCFUBwWnWzRZBuWpvVktJVx4f2Y4uCuU9zTsgRI_ktbM&t=1&usg=__wQfM4ESNIVSOwwaGj3VejE53bB4=
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Шо праиме со диетиве...уф... - Page 2 Empty Re: Шо праиме со диетиве...уф...

Пишување by zbunet Пет Окт 29 2010, 13:47

Еве ви диетален предлог

Шо праиме со диетиве...уф... - Page 2 Epic_f10
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Шо праиме со диетиве...уф... - Page 2 Empty Re: Шо праиме со диетиве...уф...

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 2 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот