МЕКИЦИ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Шо праиме со диетиве...уф...

+5
Тото
Александра
zbunet
alisa
Кидман
9 posters

Страна 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Go down

Шо праиме со диетиве...уф... - Page 4 Empty Re: Шо праиме со диетиве...уф...

Пишување by Кидман Вто Окт 11 2011, 17:10

Секогаш во овој период од годината многу ми се јаде
сигурно во некоја моја мината инкарнација, сум била мечка
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Шо праиме со диетиве...уф... - Page 4 Empty Re: Шо праиме со диетиве...уф...

Пишување by zbunet Вто Окт 11 2011, 18:20

Ратка Пиратка, газот многу и’ лапка kez
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Шо праиме со диетиве...уф... - Page 4 Empty Re: Шо праиме со диетиве...уф...

Пишување by Кидман Вто Окт 11 2011, 20:48

баш ти е нешто римава... пппффф....
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Шо праиме со диетиве...уф... - Page 4 Empty Re: Шо праиме со диетиве...уф...

Пишување by the nurse Чет Окт 13 2011, 09:46

Шо праиме со диетиве...уф... - Page 4 A359_Donatella
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Шо праиме со диетиве...уф... - Page 4 Empty Re: Шо праиме со диетиве...уф...

Пишување by the nurse Нед Окт 16 2011, 09:39

-Сестро ,вагата за мерење е расипана!-ми вели една пациентка.
-Како не, чекај јас ќе се измерам...секогаш имам 58-59кг.
Застанувам,гледам ... 62 iznenad
Расипана,дефинитивно... lut
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Шо праиме со диетиве...уф... - Page 4 Empty Re: Шо праиме со диетиве...уф...

Пишување by zbunet Нед Окт 16 2011, 12:07

Во недела дозволено е жена да биде подебела за да ослабува до следната недела kez
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Шо праиме со диетиве...уф... - Page 4 Empty Re: Шо праиме со диетиве...уф...

Пишување by Кидман Вто Окт 25 2011, 12:14

Шо праиме со диетиве...уф... - Page 4 404161_700b
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Шо праиме со диетиве...уф... - Page 4 Empty Re: Шо праиме со диетиве...уф...

Пишување by zbunet Вто Окт 25 2011, 15:52

Како да се омрсиш, а да држиш диета? perverzen perverzna
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Шо праиме со диетиве...уф... - Page 4 Empty Re: Шо праиме со диетиве...уф...

Пишување by the nurse Сре Окт 26 2011, 08:34

Кидман напиша:Шо праиме со диетиве...уф... - Page 4 404161_700b

palce No,i koga bile po 21g. sigurno bila ista razlikata...genetika.
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Шо праиме со диетиве...уф... - Page 4 Empty Re: Шо праиме со диетиве...уф...

Пишување by zbunet Нед Окт 30 2011, 11:10

Како се држи диета? Треба да ти е досадно јадењето, а не да јадеш од досада kez
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Шо праиме со диетиве...уф... - Page 4 Empty Re: Шо праиме со диетиве...уф...

Пишување by trpe Сре Дек 07 2011, 13:02

trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Шо праиме со диетиве...уф... - Page 4 Empty Re: Шо праиме со диетиве...уф...

Пишување by trpe Сре Дек 14 2011, 11:53

trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Шо праиме со диетиве...уф... - Page 4 Empty Re: Шо праиме со диетиве...уф...

Пишување by trpe Пет Дек 16 2011, 13:30

trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Шо праиме со диетиве...уф... - Page 4 Empty Re: Шо праиме со диетиве...уф...

Пишување by trpe Пон Дек 26 2011, 12:24

trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Шо праиме со диетиве...уф... - Page 4 Empty Re: Шо праиме со диетиве...уф...

Пишување by the nurse Пон Мај 14 2012, 18:57

Шо праиме со диетиве...уф... - Page 4 292194_424543200897623_310827405602537_1638801_1385095393_n
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Шо праиме со диетиве...уф... - Page 4 Empty Re: Шо праиме со диетиве...уф...

Пишување by alisa Сре Jул 11 2012, 13:09


alisa
alisa


Вратете се на почетокот Go down

Шо праиме со диетиве...уф... - Page 4 Empty Re: Шо праиме со диетиве...уф...

Пишување by trpe Чет Сеп 19 2013, 09:19

Шо праиме со диетиве...уф... - Page 4 Sigure10
trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Шо праиме со диетиве...уф... - Page 4 Empty Re: Шо праиме со диетиве...уф...

Пишување by trpe Пет Сеп 20 2013, 15:09

Шо праиме со диетиве...уф... - Page 4 Dietal10
trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Шо праиме со диетиве...уф... - Page 4 Empty Re: Шо праиме со диетиве...уф...

Пишување by Тото Вто Апр 15 2014, 00:08

Шо праиме со диетиве...уф... - Page 4 Funny-animal-pictures-with-funny-sayings+1
Тото
Тото


Вратете се на почетокот Go down

Шо праиме со диетиве...уф... - Page 4 Empty Re: Шо праиме со диетиве...уф...

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот