МЕКИЦИ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Караници и тепаници

+3
the nurse
zbunet
Кидман
7 posters

Страна 4 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Караници и тепаници - Page 4 Empty Re: Караници и тепаници

Пишување by zbunet Вто Јун 28 2011, 10:55

Nema ljubov ako prejde vo reket smesko
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Караници и тепаници - Page 4 Empty Re: Караници и тепаници

Пишување by zbunet Саб Jул 30 2011, 15:31

Ako nekoja go povika kaj nea doma navodno da i' pomogne nesto dodeka e sama, toj treba itno da se javi kaj negovata sopruga i da ceka ponatamosni instrukcii, namesto samostalno da donesuva odluki kez
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Караници и тепаници - Page 4 Empty Re: Караници и тепаници

Пишување by Тото Саб Jул 30 2011, 15:52

Бравос Караници и тепаници - Page 4 966742
Тото
Тото


Вратете се на почетокот Go down

Караници и тепаници - Page 4 Empty Re: Караници и тепаници

Пишување by zbunet Пон Aвг 08 2011, 09:25

Кој има лоша жена ќе ужива во рајот, кој има добра ќе му биде досадно во рајот kez
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Караници и тепаници - Page 4 Empty Re: Караници и тепаници

Пишување by zbunet Вто Aвг 30 2011, 15:36

Љубовта не е теорија, таа е во рецесија kez
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Караници и тепаници - Page 4 Empty Re: Караници и тепаници

Пишување by the nurse Пет Сеп 02 2011, 00:16

the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Караници и тепаници - Page 4 Empty Re: Караници и тепаници

Пишување by zbunet Нед Сеп 11 2011, 14:20

Zenite ne bi trebalo da gi udiraat mazite na mesto koe e stvoreno nezno so nego da se odnesuvaat iznenad
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Караници и тепаници - Page 4 Empty Re: Караници и тепаници

Пишување by Кидман Сре Сеп 21 2011, 23:47

zbunet напиша:Zenite ne bi trebalo da gi udiraat mazite na mesto koe e stvoreno nezno so nego da se odnesuvaat Караници и тепаници - Page 4 538444

море саторот!!!
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Караници и тепаници - Page 4 Empty Re: Караници и тепаници

Пишување by zbunet Сре Сеп 21 2011, 23:56

iznenad lut
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Караници и тепаници - Page 4 Empty Re: Караници и тепаници

Пишување by zbunet Вто Сеп 27 2011, 19:10

Педер и хомосексуалец не е исто. Педер е кога ќе и’ згреши на жена zbunet
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Караници и тепаници - Page 4 Empty Re: Караници и тепаници

Пишување by the nurse Вто Сеп 27 2011, 20:56

A... zena na zena koga ke i zgresi? zbunet
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Караници и тепаници - Page 4 Empty Re: Караници и тепаници

Пишување by zbunet Нед Окт 16 2011, 09:43

Кој се плаши од неверство и е љубоморен? Тој кој е склон на такви работи и мисли дека и другите размислуваат како него kez
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Караници и тепаници - Page 4 Empty Re: Караници и тепаници

Пишување by Александра Вто Окт 18 2011, 00:05

Караници и тепаници - Page 4 301497 е да, има и такви.
поука: фати си верен партнер, па после прави што сакаш Караници и тепаници - Page 4 104553
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Караници и тепаници - Page 4 Empty Re: Караници и тепаници

Пишување by zbunet Нед Ное 13 2011, 23:01

Нема идеално, колку и да им е убаво бар ќе си ги чукнат главите у сред страст kez
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Караници и тепаници - Page 4 Empty Re: Караници и тепаници

Пишување by the nurse Пон Ное 14 2011, 15:26

Epa,ziveli! kez
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Караници и тепаници - Page 4 Empty Re: Караници и тепаници

Пишување by zbunet Нед Фед 05 2012, 00:11

На крајот ќе го паметат само дупењето во ребра kez
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Караници и тепаници - Page 4 Empty Re: Караници и тепаници

Пишување by Александра Чет Мар 08 2012, 00:53

чудо едно колку можат двајца странци да не можат еден без друг Караници и тепаници - Page 4 851919
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Караници и тепаници - Page 4 Empty Re: Караници и тепаници

Пишување by zbunet Пон Ное 19 2012, 13:50

‎...додека има љубомора, ама нормална де, има значи љубов, современи сфаќања околу таа област се “Шије ми га Џуро“ со “вие, ние и тие“
Дозволени се: “ Кај си ма? Да ти... ова, она, највише до мајка и сестра “ и “ Кој ти е оној ма?...навреди исто така се дозволени да и’ речуваш за тој шо ти е сумњив, додека она негира со наивна и плачлива фаца и уше ќе ти рече дека тој всушност е смотан и ружен, да ти дојде у себе да си речеш дека си вол шо ја малтретира за нишо, а може сварно е безвезе познајник и дека ти си тој кој е сварно безвезе.
Кога она те обвинува, не се кези ко да ти е комплимент оти тек тогаш ќе ти се качи на глаа барем една недела пропратено со главоболки и анорексија кои си и’ ги предизвикал заради таа ...вата која често ќе ти ја споменува. А патем кажано сите женски со кои контактираш се ...ви и лесни, а мушките со кои она контактира се само онака и ако некој покуша она знае да се контролира и да му бапне корпа, а ти оти си мушко си лесен со памет и трчиш по секоја сукња и свакако не си за верување.
Да се разбереме, расправии мора да има, но во граници каде нормалниот дел ќе биде поголем, а башка што тоа го одржува умот во форма, на пример кога ќе се заебеш и ќе се истрчаш да кажеш нешто што и’ стане сумњиво, а нема шанси да не испаднеш сумњив затоа што често се пуваат со таа нивна интуиција и мислат дека се полиграфи и те фаќа на “ Момент на вистината“. Така да мораш да вртиш и сучиш како да ја смириш топката, ама како пламенот се разгорува, понекогаш мораш да прибегнеш кон старата добра метода “ Умп...мајка, сестра..“ и како си се изнервирал, она ќе си рече дека мож ја говориш вистината, ама сепак за кратко...и тако то... kez
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Караници и тепаници - Page 4 Empty Re: Караници и тепаници

Пишување by the nurse Вто Јан 15 2013, 18:33

Караници и тепаници - Page 4 553210_380545945375695_47736609_n
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Караници и тепаници - Page 4 Empty Re: Караници и тепаници

Пишување by zbunet Вто Мар 19 2013, 15:30

Ииии, че ја убијам! Пуши цигари iznenad lut

[img]Караници и тепаници - Page 4 72490_10[/img]
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Караници и тепаници - Page 4 Empty Re: Караници и тепаници

Пишување by Кидман Саб Мар 30 2013, 11:25

Не можеш - многу е убава Караници и тепаници - Page 4 919578
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Караници и тепаници - Page 4 Empty Re: Караници и тепаници

Пишување by zbunet Саб Мар 30 2013, 12:56

Караници и тепаници - Page 4 A7ikVeDCMAAZzVy
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Караници и тепаници - Page 4 Empty Re: Караници и тепаници

Пишување by Кидман Саб Мар 30 2013, 14:06

Караници и тепаници - Page 4 441118
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Караници и тепаници - Page 4 Empty Re: Караници и тепаници

Пишување by zbunet Саб Мар 30 2013, 17:57

smeenje paga smea
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Караници и тепаници - Page 4 Empty Re: Караници и тепаници

Пишување by the nurse Саб Апр 20 2013, 11:25

Караници и тепаници - Page 4 526474_469699693119988_1493974058_n
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Караници и тепаници - Page 4 Empty Re: Караници и тепаници

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 4 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот