МЕКИЦИ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Шо му фали ?

+2
Александра
zbunet
6 posters

Страна 2 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Шо му фали ? - Page 2 Empty Re: Шо му фали ?

Пишување by the nurse Пон Сеп 20 2010, 21:56

paga smeaШто збориш!Имавме еден доктор на клиника(сосила доктор,директорско дете)што даваше само ,,Бедоксин,,од страв да не згреши jazik
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Шо му фали ? - Page 2 Empty Re: Шо му фали ?

Пишување by Тото Сре Сеп 22 2010, 01:52

Каква е таква е моја е jazik
Тото
Тото


Вратете се на почетокот Go down

Шо му фали ? - Page 2 Empty Re: Шо му фали ?

Пишување by zbunet Сре Ное 03 2010, 19:12

Шо му фали ? - Page 2 Lobste10
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Шо му фали ? - Page 2 Empty Re: Шо му фали ?

Пишување by Александра Чет Ное 04 2010, 00:14

вака, од око, ништо не и фали 10

... ти си нешто чуден на сликава jazik
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Шо му фали ? - Page 2 Empty Re: Шо му фали ?

Пишување by keti Чет Ное 04 2010, 23:52

Шо му фали ? - Page 2 301497
keti
keti


Вратете се на почетокот Go down

Шо му фали ? - Page 2 Empty Re: Шо му фали ?

Пишување by zbunet Пет Дек 03 2010, 12:47

Тоа што го има ја започнува врската, тоа што го нема ќе ја раскине.
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Шо му фали ? - Page 2 Empty Re: Шо му фали ?

Пишување by Александра Саб Јан 01 2011, 13:35

и јас тоа се прашувам .... misli .... се` нешто не му е погодено
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Шо му фали ? - Page 2 Empty Re: Шо му фали ?

Пишување by zbunet Нед Мар 27 2011, 17:31

Верувај му на твојот партнер за неговиот префинет вкус...затоа и те одбрал тебе kez
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Шо му фали ? - Page 2 Empty Re: Шо му фали ?

Пишување by Александра Нед Апр 03 2011, 15:58

Ништо не му фали. Тоа што не го добива на едно, секогаш може да го најде на друго место.
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Шо му фали ? - Page 2 Empty Re: Шо му фали ?

Пишување by zbunet Вто Мај 17 2011, 11:43

Страсна жена е слична на лута пиперка. Го зголемува апетитот, го подобрува вкусот, ама знаат и последиците да бидат полоши од обично kez
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Шо му фали ? - Page 2 Empty Re: Шо му фали ?

Пишување by the nurse Вто Мај 17 2011, 14:44

Затоа некои се плашат од луто kez
...од последиците.
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Шо му фали ? - Page 2 Empty Re: Шо му фали ?

Пишување by zbunet Сре Мај 25 2011, 10:07

Treba da nasmees zena ako sakas da ja namamis, ako sakas da ja osvois treba da ja izmamis kez
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Шо му фали ? - Page 2 Empty Re: Шо му фали ?

Пишување by Тото Сре Мај 25 2011, 14:03

se klanja
Прв курс:
zbunet напиша:Treba da nasmees zena ako sakas da ja namamis, ako sakas da ja osvois treba da ja izmamis kez

Втор курс: Какви мамци и измамци да користиш спрема видот на рибата
Трет курс (и диплома): Како да ја откачиш, ако по грешка си уловил ситна или безвезна риба kez
Тото
Тото


Вратете се на почетокот Go down

Шо му фали ? - Page 2 Empty Re: Шо му фали ?

Пишување by keti Сре Мај 25 2011, 21:46

Најдобар е од сите и само со него може да се достигне саканата цел... trepka
keti
keti


Вратете се на почетокот Go down

Шо му фали ? - Page 2 Empty Re: Шо му фали ?

Пишување by zbunet Пет Јун 03 2011, 16:00

Zena saka sekojdnevno da i' se udvaras, a ne da i' se ligavis. Si ima ona i takvi prijatelki za taa rabota. smesko
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Шо му фали ? - Page 2 Empty Re: Шо му фали ?

Пишување by keti Нед Јун 12 2011, 16:59

Ништо не му фали..тој си е најсупер од сите...само со него можам да постигнам се'... backa
keti
keti


Вратете се на почетокот Go down

Шо му фали ? - Page 2 Empty Re: Шо му фали ?

Пишување by zbunet Вто Јун 14 2011, 16:26

Tuga zena e kako " Kosmodisk " koj mozes da go vratis vo rok od dve nedeli ako ne si zadovolen od proizvodot kez
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Шо му фали ? - Page 2 Empty Re: Шо му фали ?

Пишување by the nurse Сре Јун 15 2011, 12:09

zbunet напиша:Tuga zena e kako " Kosmodisk " koj mozes da go vratis vo rok od dve nedeli ako ne si zadovolen od proizvodot kez
Izgleda cudno,ne e za pokazuvanje vo javnost...ja otstranuva bolkata...kaj nekoi kez
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Шо му фали ? - Page 2 Empty Re: Шо му фали ?

Пишување by the nurse Чет Јун 16 2011, 11:27

На секој по нешто му фали...но,така е поинтересно
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Шо му фали ? - Page 2 Empty Re: Шо му фали ?

Пишување by zbunet Пон Jул 18 2011, 11:43

Жената сака тој да ги прочита нејзините мисли без таа да ги изговори. Машките тоа го сфаќаат како телепатија и дека е невозможмо, а жените како внимание и дека е возможно kez
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Шо му фали ? - Page 2 Empty Re: Шо му фали ?

Пишување by the nurse Вто Jул 19 2011, 23:19

Возможно е... trepka
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Шо му фали ? - Page 2 Empty Re: Шо му фали ?

Пишување by zbunet Пет Aвг 05 2011, 10:11

Со првиот прдеж пред саканата завршува романтиката prdez histericna
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Шо му фали ? - Page 2 Empty Re: Шо му фали ?

Пишување by keti Пет Aвг 05 2011, 15:47

keti напиша:Ништо не му фали..тој си е најсупер од сите...само со него можам да постигнам се'... backa

Баш така...Супер си е тој и ништо не му фали... kez
keti
keti


Вратете се на почетокот Go down

Шо му фали ? - Page 2 Empty Re: Шо му фали ?

Пишување by zbunet Нед Aвг 07 2011, 15:04

Мораш да ги поднесеш боцките на жената ако сакаш да стигнеш до ружата kez
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Шо му фали ? - Page 2 Empty Re: Шо му фали ?

Пишување by keti Нед Aвг 07 2011, 15:47

paga smea
keti
keti


Вратете се на почетокот Go down

Шо му фали ? - Page 2 Empty Re: Шо му фали ?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 2 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот