МЕКИЦИ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ваши дела - уметност без граници

+3
the nurse
Кидман
Александра
7 posters

Страна 3 of 40 Previous  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Next

Go down

Ваши дела - уметност без граници - Page 3 Empty Re: Ваши дела - уметност без граници

Пишување by the nurse Саб Окт 16 2010, 15:19

Кидман напиша:журка? журка? некој спомна журка?
Ваши дела - уметност без граници - Page 3 Accode10првин ќе имаме поетско читање,
после ќе слушаме музика, ќе се испијаниме ко дрва дрвени
и ќе си викаме - Јас тебе многу те поштовам... хик
kez И јас сум за журка,а што е тоа со куферите? iznenad
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Ваши дела - уметност без граници - Page 3 Empty Re: Ваши дела - уметност без граници

Пишување by Кидман Саб Окт 16 2010, 15:24

ништо ма, глуми Селма

,,не нагињи се кроз прозор,, Ваши дела - уметност без граници - Page 3 104553
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Ваши дела - уметност без граници - Page 3 Empty Re: Ваши дела - уметност без граници

Пишување by zbunet Саб Окт 16 2010, 16:22

Nisto ne e slucajno. Moz Dedo Boze me vika da mu se pretstavam so moite dela Ваши дела - уметност без граници - Page 3 104553
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Ваши дела - уметност без граници - Page 3 Empty Re: Ваши дела - уметност без граници

Пишување by Кидман Саб Окт 16 2010, 16:27

vkusni ti se? Ваши дела - уметност без граници - Page 3 297631
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Ваши дела - уметност без граници - Page 3 Empty Re: Ваши дела - уметност без граници

Пишување by Тото Саб Окт 16 2010, 16:31

zbunet напиша:Nisto ne e slucajno. Moz Dedo Boze me vika da mu se pretstavam so moite dela Ваши дела - уметност без граници - Page 3 104553

А јас можеби сум бизнаЧКА на Анџелина Џоли Ваши дела - уметност без граници - Page 3 642227 .

Не куфери, Збунет. Кажи сефови Ваши дела - уметност без граници - Page 3 104553 Ваши дела - уметност без граници - Page 3 Images?q=tbn:ANd9GcQ_ATne8Wz7IZA89ovDoIAbQfDBTueBQGEDeo3-dO78padZ99A&t=1&usg=__ffvIHNvk2j-UMSS3Cs4D5TgEOg0=
Тото
Тото


Вратете се на почетокот Go down

Ваши дела - уметност без граници - Page 3 Empty Re: Ваши дела - уметност без граници

Пишување by zbunet Саб Окт 16 2010, 20:59

zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Ваши дела - уметност без граници - Page 3 Empty Re: Ваши дела - уметност без граници

Пишување by zbunet Чет Окт 21 2010, 00:03

zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Ваши дела - уметност без граници - Page 3 Empty Re: Ваши дела - уметност без граници

Пишување by zbunet Чет Окт 21 2010, 10:45

zbunet напиша:

" Papagalska pesna " navistina ja pee papagal Ваши дела - уметност без граници - Page 3 104553
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Ваши дела - уметност без граници - Page 3 Empty Re: Ваши дела - уметност без граници

Пишување by zbunet Чет Окт 21 2010, 11:28

ja ne sum takov Ваши дела - уметност без граници - Page 3 104553
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Ваши дела - уметност без граници - Page 3 Empty Re: Ваши дела - уметност без граници

Пишување by the nurse Саб Ное 13 2010, 15:49

Ваши дела - уметност без граници - Page 3 Dragon10Oној кој ќе сфати дека се' е само сон,тогаш сонот ќе стане реалност,а јавето сон каде се' e можно


Последната промена е направена од hot nurse на Нед Ное 14 2010, 18:10. Мислењето е променето 1 пати
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Ваши дела - уметност без граници - Page 3 Empty Re: Ваши дела - уметност без граници

Пишување by keti Саб Ное 13 2010, 17:16

„Ако си лош со другите лош си и за себе, ако си добар со другите , добар си за нив, а лош за себе“... Ваши дела - уметност без граници - Page 3 125943
keti
keti


Вратете се на почетокот Go down

Ваши дела - уметност без граници - Page 3 Empty Re: Ваши дела - уметност без граници

Пишување by Кидман Нед Ное 14 2010, 17:28

срцето има такт, значи има и песна

Ваши дела - уметност без граници - Page 3 125943
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Ваши дела - уметност без граници - Page 3 Empty Re: Ваши дела - уметност без граници

Пишување by keti Нед Ное 14 2010, 21:40

Се ќе биде само илузија и ништо повеќе од тоа...Прашање е само кој како ќе се носи со таа илузија... Ваши дела - уметност без граници - Page 3 762431
keti
keti


Вратете се на почетокот Go down

Ваши дела - уметност без граници - Page 3 Empty Re: Ваши дела - уметност без граници

Пишување by zbunet Чет Ное 25 2010, 14:55

Растопени мразулци

Ваши дела - уметност без граници - Page 3 20081010
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Ваши дела - уметност без граници - Page 3 Empty Re: Ваши дела - уметност без граници

Пишување by the nurse Пет Ное 26 2010, 00:31

Ваши дела - уметност без граници - Page 3 211013624
Првата ми е нај,нај,нај...
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Ваши дела - уметност без граници - Page 3 Empty Re: Ваши дела - уметност без граници

Пишување by keti Саб Ное 27 2010, 20:17

Растопени мрзулци - Поезија од Збунет ... и повторно Ваши дела - уметност без граници - Page 3 66078


Рајски порти
„..............
Слушни се'
истото пеење
со истиот глас
таму одекнува
го препознав
тоа не се заборава.

..................“

Ваши дела - уметност без граници - Page 3 61385khknbqvu5njo9
keti
keti


Вратете се на почетокот Go down

Ваши дела - уметност без граници - Page 3 Empty Маски

Пишување by keti Пет Дек 24 2010, 20:35

Ваши дела - уметност без граници - Page 3 Img024x
keti
keti


Вратете се на почетокот Go down

Ваши дела - уметност без граници - Page 3 Empty Почеток без крај...

Пишување by keti Нед Дек 26 2010, 18:17

Ваши дела - уметност без граници - Page 3 Img025bi
keti
keti


Вратете се на почетокот Go down

Ваши дела - уметност без граници - Page 3 Empty Re: Ваши дела - уметност без граници

Пишување by the nurse Нед Дек 26 2010, 18:19

palce guska
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Ваши дела - уметност без граници - Page 3 Empty КРЕАЦИЈА „ПАЈАЖИНА“

Пишување by keti Пон Дек 27 2010, 20:56

Ваши дела - уметност без граници - Page 3 Img026m
keti
keti


Вратете се на почетокот Go down

Ваши дела - уметност без граници - Page 3 Empty Филозофија во црно-бело

Пишување by keti Вто Дек 28 2010, 20:53

Ваши дела - уметност без граници - Page 3 Img028m
keti
keti


Вратете се на почетокот Go down

Ваши дела - уметност без граници - Page 3 Empty Re: Ваши дела - уметност без граници

Пишување by zbunet Вто Дек 28 2010, 22:09

vinozito palce
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Ваши дела - уметност без граници - Page 3 Empty Re: Ваши дела - уметност без граници

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 3 of 40 Previous  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот