МЕКИЦИ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Колку вежбаш и што?

+2
the nurse
zbunet
6 posters

Страна 1 of 2 1, 2  Next

Go down

Колку вежбаш и што? Empty Колку вежбаш и што?

Пишување by zbunet Сре Дек 01 2010, 19:53

Колку вежбаш и што? Epic_f14
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Колку вежбаш и што? Empty Re: Колку вежбаш и што?

Пишување by the nurse Сре Дек 01 2010, 20:20

Колку вежбаш и што? Sleep
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Колку вежбаш и што? Empty Re: Колку вежбаш и што?

Пишување by the nurse Пон Дек 06 2010, 22:16

the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Колку вежбаш и што? Empty Re: Колку вежбаш и што?

Пишување by Тото Сре Дек 08 2010, 00:44

Колку вежбаш и што? Thumbnail.php%3Ffile%3Ddrva_166126743
Тото
Тото


Вратете се на почетокот Go down

Колку вежбаш и што? Empty Re: Колку вежбаш и што?

Пишување by keti Сре Дек 08 2010, 13:54

Вреден народ, си обезбедил дрва за зимата... Колку вежбаш и што? 104553
keti
keti


Вратете се на почетокот Go down

Колку вежбаш и што? Empty Re: Колку вежбаш и што?

Пишување by keti Сре Дек 08 2010, 20:47

Колку вежбаш и што? Images?q=tbn:ANd9GcRe5yxK3Jsh-JfuBEurhxZ-nNds07l6-2MfV-eRfe7pVKPNIH3klQ Колку вежбаш и што? Images?q=tbn:ANd9GcQCyO-GAvIr_QqIMMEYZzaOrPLaby9OWKo1-KAmuXPgxuskE6ofOQ
Колку вежбаш и што? Images?q=tbn:ANd9GcST8DuwzN74TU7famokxgjbmGaJLuDvKzAbjNRs65j944zWYo6HOw Колку вежбаш и што? Images?q=tbn:ANd9GcRMQNjBjs4SZkh0cGchMf2D4RiAKct-DUepa-pEhrUiqhNqxtcF Колку вежбаш и што? Images?q=tbn:ANd9GcQJCFy6li5D0R2xVxnuWvit2eokvhJFQwIxF3sTuTjo6exzVvk8
keti
keti


Вратете се на почетокот Go down

Колку вежбаш и што? Empty Re: Колку вежбаш и што?

Пишување by the nurse Чет Фед 03 2011, 21:29

the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Колку вежбаш и што? Empty Re: Колку вежбаш и што?

Пишување by doc holliday Чет Фед 03 2011, 21:34

doc holliday
doc holliday


Вратете се на почетокот Go down

Колку вежбаш и што? Empty Со пиво у рака...

Пишување by doc holliday Нед Фед 06 2011, 18:06

doc holliday
doc holliday


Вратете се на почетокот Go down

Колку вежбаш и што? Empty Re: Колку вежбаш и што?

Пишување by zbunet Нед Фед 20 2011, 16:09

zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Колку вежбаш и што? Empty Вежбање на работа

Пишување by the nurse Вто Апр 19 2011, 13:18

1. Вежба: Шефот не е во близина.
Колку вежбаш и што? Zabavno-vezbanje-na-rabota-1
2. Вежба: Со колешката/колегатаКолку вежбаш и што? Zabavno-vezbanje-na-rabota-2
3. Вежба: Скок до повисока плата.Колку вежбаш и што? Zabavno-vezbanje-na-rabota-3
4. Вежба: Напредување.Колку вежбаш и што? Zabavno-vezbanje-na-rabota-4
5. Вежба: Зафатен тоалет.Колку вежбаш и што? Zabavno-vezbanje-na-rabota-5
6. Вежба: Шефот е болен.Колку вежбаш и што? Zabavno-vezbanje-na-rabota-6
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Колку вежбаш и што? Empty Re: Колку вежбаш и што?

Пишување by zbunet Вто Апр 19 2011, 18:45

zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Колку вежбаш и што? Empty Re: Колку вежбаш и што?

Пишување by zbunet Вто Апр 26 2011, 12:08

Слабо се движиме, клошар бил тој кој иде пешки, а се жалиме оти сме дебели kez
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Колку вежбаш и што? Empty Re: Колку вежбаш и што?

Пишување by the nurse Вто Апр 26 2011, 23:49

Кој бе слабо!?Ако сум со патики или кломпи прескокнувам по две скали.На високи штикли по една... strumfeta

the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Колку вежбаш и што? Empty Re: Колку вежбаш и што?

Пишување by zbunet Саб Мај 07 2011, 00:56

Има за изнајмување точоци за 10 ден од саат и гратис кашлање за пушачи smesko
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Колку вежбаш и што? Empty Re: Колку вежбаш и што?

Пишување by keti Саб Мај 07 2011, 19:46

На оваа тема потфлив и морам повеќе да се трудам за да не заостанувам... jazik
keti
keti


Вратете се на почетокот Go down

Колку вежбаш и што? Empty Re: Колку вежбаш и што?

Пишување by zbunet Пон Aвг 15 2011, 12:57

Teloto i umot treba da se odrzuvaat, vo sprotivno ke iicat na javno wc koe ne se odrzuva kez
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Колку вежбаш и што? Empty Re: Колку вежбаш и што?

Пишување by keti Пон Aвг 22 2011, 08:01

Со вежбање и спортување ги одржуваме и телото и духот здрави...Сега е и модерно да се вежба и во поодминати години, онака за да се правиш фраер пред младите дека се' уште си млад... kez
keti
keti


Вратете се на почетокот Go down

Колку вежбаш и што? Empty Re: Колку вежбаш и што?

Пишување by keti Саб Aвг 27 2011, 22:21

Секогаш кога треба нешто да купиш, на пример за доручек, ќе си го најдеш најдолгиот пат за до продавницата...за да се измориш убаво и да ти биде послатко јадењето... kez
keti
keti


Вратете се на почетокот Go down

Колку вежбаш и што? Empty Re: Колку вежбаш и што?

Пишување by keti Пон Aвг 29 2011, 12:44

Ме мрзи да вежбам... kez...Кој го измислил вежбањето, само сака да му прави мака на луѓето... trepka
keti
keti


Вратете се на почетокот Go down

Колку вежбаш и што? Empty Re: Колку вежбаш и што?

Пишување by the nurse Вто Aвг 30 2011, 14:33

the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Колку вежбаш и што? Empty Re: Колку вежбаш и што?

Пишување by the nurse Вто Aвг 30 2011, 14:35

the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Колку вежбаш и што? Empty Re: Колку вежбаш и што?

Пишување by zbunet Вто Aвг 30 2011, 14:41

Ama skokaas kez
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Колку вежбаш и што? Empty Re: Колку вежбаш и што?

Пишување by the nurse Вто Aвг 30 2011, 14:45

Навежбано kez
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Колку вежбаш и што? Empty Само за мажи

Пишување by trpe Пон Сеп 19 2011, 17:08

Колку вежбаш и што? Unledot
trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Колку вежбаш и што? Empty Re: Колку вежбаш и што?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 1 of 2 1, 2  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот