МЕКИЦИ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Колку вежбаш и што?

+2
the nurse
zbunet
6 posters

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Колку вежбаш и што? - Page 2 Empty Re: Колку вежбаш и што?

Пишување by the nurse Пон Окт 03 2011, 20:46P.S.Samo nemoj nekoj da kaze deka se za greota...za greota se gladnite vo Afrika.
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Колку вежбаш и што? - Page 2 Empty Re: Колку вежбаш и што?

Пишување by zbunet Пет Ное 18 2011, 13:48

Било кој орган кој имаш намера да го употребуваш за било која работа, прво добро загреј го ако сакаш добро да функционира kez
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Колку вежбаш и што? - Page 2 Empty Re: Колку вежбаш и што?

Пишување by trpe Сре Дек 14 2011, 13:49

trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Колку вежбаш и што? - Page 2 Empty Re: Колку вежбаш и што?

Пишување by trpe Сре Фед 15 2012, 15:48

trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Колку вежбаш и што? - Page 2 Empty Re: Колку вежбаш и што?

Пишување by the nurse Сре Мар 21 2012, 10:18

Колку вежбаш и што? - Page 2 Inshape
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Колку вежбаш и што? - Page 2 Empty Re: Колку вежбаш и што?

Пишување by keti Сре Мар 21 2012, 10:57

Вежбам колку што треба, а колку треба, пресметај и кажи колку треба... И гледај пак да сум во форма... smeenje
keti
keti


Вратете се на почетокот Go down

Колку вежбаш и што? - Page 2 Empty Re: Колку вежбаш и што?

Пишување by keti Сре Апр 11 2012, 16:12

Во форма сум јас и без да ми kez сметаш...
keti
keti


Вратете се на почетокот Go down

Колку вежбаш и што? - Page 2 Empty Re: Колку вежбаш и што?

Пишување by the nurse Чет Апр 12 2012, 08:41

Колку вежбаш и што? - Page 2 305209_295309200491101_269352256420129_1000533_1926684226_n
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Колку вежбаш и што? - Page 2 Empty Re: Колку вежбаш и што?

Пишување by keti Нед Апр 22 2012, 20:55

zbunet напиша:Слабо се движиме, клошар бил тој кој иде пешки, а се жалиме оти сме дебели kez

Зарем си ти дебел...Па зошто ми праќаш слика дека си во топ форма, а Збунет!... smeenje
keti
keti


Вратете се на почетокот Go down

Колку вежбаш и што? - Page 2 Empty Re: Колку вежбаш и што?

Пишување by zbunet Нед Апр 22 2012, 23:25

Колку вежбаш и што? - Page 2 Fat-ca10
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Колку вежбаш и што? - Page 2 Empty Re: Колку вежбаш и што?

Пишување by the nurse Вто Јан 15 2013, 18:39

Колку вежбаш и што? - Page 2 867_380265535403736_273952287_n
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Колку вежбаш и што? - Page 2 Empty Re: Колку вежбаш и што?

Пишување by keti Вто Фед 26 2013, 01:54

Имам справа за вежбање, но одамна не сум ја користела ... Сега вежбам спуштање и кревање на креветот и поместување од едно место на друго на стакленото масиче на кое има разни списанија и за жал почна да ме боли кичмата! ... Ќе морам да се вратам на старата справа за вежбање! ... И не ме туркајте веќе за да паѓам зошто ќе бидам приморана само да медитирам! ... trepka
keti
keti


Вратете се на почетокот Go down

Колку вежбаш и што? - Page 2 Empty Re: Колку вежбаш и што?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот