МЕКИЦИ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Незгодни прашања

+5
Кидман
fragola
trpe
Александра
zbunet
9 posters

Страна 1 of 11 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Next

Go down

Незгодни прашања Empty Незгодни прашања

Пишување by zbunet Нед Сеп 06 2009, 15:45

Што би го прашале да смеете ? Незгодни прашања 357977Последната промена е направена од zbunet на Пон Окт 05 2009, 23:34. Мислењето е променето 1 пати
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Незгодни прашања Empty Re: Незгодни прашања

Пишување by Александра Сре Сеп 23 2009, 20:17

A?
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Незгодни прашања Empty Re: Незгодни прашања

Пишување by zbunet Нед Сеп 27 2009, 15:22

I zosto vo petok obicno se jade i grav ?
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Незгодни прашања Empty Re: Незгодни прашања

Пишување by Александра Нед Окт 04 2009, 16:52

Прашање:

Дали му се допаѓам со новата фризура? :перверзна:
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Незгодни прашања Empty Re: Незгодни прашања

Пишување by zbunet Нед Окт 04 2009, 22:07

Kako so toa sto ke gi simne naocarite i ke pusti edno pramence preku celo nikoj ne prepoznava deka Supermen e Klark Kent ?
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Незгодни прашања Empty Re: Незгодни прашања

Пишување by Александра Пон Окт 05 2009, 10:49

:хаха:

после пластичната операција конкуренцијата се плаши од мене :плашлив:

а и Тој affraid
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Незгодни прашања Empty Re: Незгодни прашања

Пишување by zbunet Пон Окт 05 2009, 11:32

Би ја прашал : - Ме сакаш ?
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Незгодни прашања Empty Re: Незгодни прашања

Пишување by Александра Пон Окт 12 2009, 21:24

Што да облечам утре? :се чешла:
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Незгодни прашања Empty Re: Незгодни прашања

Пишување by ?????? Пон Окт 12 2009, 22:00

облечи си ја новата сукња, иако другарка ти ти вика дека тоа не си ти, црна маичка и тексас јакна да разбие класика
нашминкај се најубаво што знаеш,
натакни шеретски осмех
и задолжително.....
,,главата горе, со поглед на втори спрат,,
Незгодни прашања 597883

??????
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Незгодни прашања Empty Трачарење

Пишување by ?????? Пон Окт 12 2009, 22:59

Во кој град во Мк најмногу се трачари ?
јас мислам дека на штипјани им нема конкуренција

Tattoo Artist

Powered by: MySpace GamesНезгодни прашања 825276

??????
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Незгодни прашања Empty Re: Незгодни прашања

Пишување by Александра Вто Окт 13 2009, 12:20

благодарение на првиот дел од советот добив куп комплименти :гушка:
благодарение на вториот - разменив `мобилен` со една интересна личност :трепкање:
благодарение на третиот - го изчашив зглобот :тажен:
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Незгодни прашања Empty Re: Незгодни прашања

Пишување by zbunet Вто Окт 13 2009, 14:39

Kade ima najvise frizerki i berberi
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Незгодни прашања Empty Re: Незгодни прашања

Пишување by zbunet Сре Окт 14 2009, 12:59

pilevo e 10 staro i samo spie, a ja na 10 godini Незгодни прашања 713212
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Незгодни прашања Empty Re: Незгодни прашања

Пишување by ?????? Пет Окт 16 2009, 19:54

сакам да прашам
КАЈ МИ Е АВАТАРЧЕТО?

??????
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Незгодни прашања Empty Re: Незгодни прашања

Пишување by trpe Пет Окт 16 2009, 22:29

Незгодни прашања 05fdc10c8d9e351ddb836748e5db7b61

Кој кого јаде?
trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Незгодни прашања Empty Re: Незгодни прашања

Пишување by trpe Пет Окт 16 2009, 22:31

Незгодни прашања 179a3466794c69fe6ec01e7d93d5bd52

Каде е ќебето?
trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Незгодни прашања Empty Re: Незгодни прашања

Пишување by trpe Саб Окт 17 2009, 01:15

Кај мене во маало
trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Незгодни прашања Empty Re: Незгодни прашања

Пишување by Александра Саб Окт 17 2009, 10:46

тоа си велиме со Митра комшивката: затоа е Трпе секогаш мазен-бричен чешлан-стрижен
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Незгодни прашања Empty Re: Незгодни прашања

Пишување by trpe Саб Окт 17 2009, 13:25

И намирисан со колонска вода BRION, а кога ќе се намирисам со PINO SILVESTRE главен фраер сум у маало.
trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Незгодни прашања Empty Re: Незгодни прашања

Пишување by Александра Саб Окт 17 2009, 16:29

affraid

toa go koristese tatko mi
izgleda se vratilo vo moda lol!
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Незгодни прашања Empty Re: Незгодни прашања

Пишување by Александра Нед Окт 25 2009, 13:27

каде ли ја здувна Кери Бредшо? во кој град (ај за другото знаеме :лиз: )?
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Незгодни прашања Empty Re: Незгодни прашања

Пишување by ?????? Пон Окт 26 2009, 10:58

ами.... да си го прошетам пасошот Незгодни прашања 72818

??????
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Незгодни прашања Empty Re: Незгодни прашања

Пишување by ?????? Пон Окт 26 2009, 18:21

п.с. у ствари, а за кое друго знаете? Незгодни прашања 791554

??????
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Незгодни прашања Empty Re: Незгодни прашања

Пишување by Александра Пон Окт 26 2009, 22:21

Кери Бредшо,
не знаеме во кој град отиде, но знаеме дека отиде поради сексот :перверзна: :кез:
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Незгодни прашања Empty Re: Незгодни прашања

Пишување by ?????? Вто Окт 27 2009, 18:06

не заебавај...

??????
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Незгодни прашања Empty Re: Незгодни прашања

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 1 of 11 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот