МЕКИЦИ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Незгодни прашања

+5
Кидман
fragola
trpe
Александра
zbunet
9 posters

Страна 3 of 11 Previous  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Next

Go down

Незгодни прашања - Page 3 Empty Re: Незгодни прашања

Пишување by zbunet Пон Дек 21 2009, 23:36

Ti prativ coek da te spasi od takvata situacija i da te osvezi

Незгодни прашања - Page 3 Fireman
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Незгодни прашања - Page 3 Empty Re: Незгодни прашања

Пишување by Кидман Пон Дек 21 2009, 23:37

ууууууууууу.... Господ здравје да ти дае
ама секирана бе оти ја носи??????????????????
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Незгодни прашања - Page 3 Empty Re: Незгодни прашања

Пишување by zbunet Пон Дек 21 2009, 23:40

Za da ostanes vecno mlada so duhot
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Незгодни прашања - Page 3 Empty Re: Незгодни прашања

Пишување by Кидман Пон Дек 21 2009, 23:42

иииииииииии...... поквареееееееен.... Незгодни прашања - Page 3 826931
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Незгодни прашања - Page 3 Empty Re: Незгодни прашања

Пишување by zbunet Пон Дек 21 2009, 23:48

Aj ke mu zemam sekirata, ama sto ke mu ostane ?
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Незгодни прашања - Page 3 Empty Re: Незгодни прашања

Пишување by trpe Вто Дек 22 2009, 17:38

Направивте Снешко?

Незгодни прашања - Page 3 42319941
trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Незгодни прашања - Page 3 Empty Re: Незгодни прашања

Пишување by Тото Саб Јан 02 2010, 01:17

Алооо! Има ли некој дома? Незгодни прашања - Page 3 948439 да не се криете зад каучот?
Тото
Тото


Вратете се на почетокот Go down

Незгодни прашања - Page 3 Empty Re: Незгодни прашања

Пишување by zbunet Саб Јан 02 2010, 11:55

Незгодни прашања - Page 3 Party-smiley-038
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Незгодни прашања - Page 3 Empty Re: Незгодни прашања

Пишување by Кидман Саб Јан 02 2010, 14:17

што пијеш кад ти шкоди?

Незгодни прашања - Page 3 Mamurluk
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Незгодни прашања - Page 3 Empty Re: Незгодни прашања

Пишување by zbunet Чет Јан 07 2010, 13:01

Kaj mi e pogledot vo poza 69 ?
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Незгодни прашања - Page 3 Empty Re: Незгодни прашања

Пишување by Кидман Чет Јан 07 2010, 15:14

за да бидеш лукав, требало да јадеш ЛУК
а за да бидеш мудар???? Незгодни прашања - Page 3 951938
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Незгодни прашања - Page 3 Empty Re: Незгодни прашања

Пишување by trpe Пет Јан 08 2010, 16:49

Каде ми се компирчињата?

trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Незгодни прашања - Page 3 Empty Re: Незгодни прашања

Пишување by Кидман Пет Јан 08 2010, 22:26

сакам да ве прашам
зошто морам стално нешто да грицкам дури седам на компјутер?
а?
ај да ве видам де....
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Незгодни прашања - Page 3 Empty Re: Незгодни прашања

Пишување by ?????? Пет Јан 08 2010, 22:37

затоа што си во заблуда...ти реков да пиеш пиво а не да грицкаш Незгодни прашања - Page 3 186335
а да си направев еден сендвич...мал...најмал...или кафе?

??????
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Незгодни прашања - Page 3 Empty Re: Незгодни прашања

Пишување by trpe Пон Јан 11 2010, 21:41

Незгодни прашања - Page 3 Donkeyzebre
trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Незгодни прашања - Page 3 Empty Re: Незгодни прашања

Пишување by zbunet Вто Јан 12 2010, 15:00

Можете ли да замислите некој кој е глуп да е духовит ?
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Незгодни прашања - Page 3 Empty Re: Незгодни прашања

Пишување by ?????? Пет Јан 15 2010, 01:38

Se prasuvam so koj pamet se registrirav na kajgana i eve odma pocnaa da me sporeduvaat so nekojsi Vardarce za koj prv pat slusam

I se prasuvam oti ne mi se spie ovaa vecer

??????
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Незгодни прашања - Page 3 Empty Re: Незгодни прашања

Пишување by ?????? Пет Јан 15 2010, 12:36

alo ima li nekoj ?
raboti li ova?

??????
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Незгодни прашања - Page 3 Empty Re: Незгодни прашања

Пишување by zbunet Пет Јан 15 2010, 14:47

Emi raboti, oti da ne Незгодни прашања - Page 3 594801
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Незгодни прашања - Page 3 Empty Re: Незгодни прашања

Пишување by Тото Пет Јан 15 2010, 18:06

Се прашувам шо им е на луѓево шо не си седат дома туку акаат по комшии во ова време од денот. Па уште се прави интересна и ми се раскреска коа ме виде: Ааа, денес сакам кафе од тебе варено.

Пфффф Незгодни прашања - Page 3 Icon_rr
Тото
Тото


Вратете се на почетокот Go down

Незгодни прашања - Page 3 Empty Re: Незгодни прашања

Пишување by trpe Пет Јан 15 2010, 23:17

Стави малку сол место шеќер, а потоа извинувај се како да било по грешка, и можеш само да се понадеваш дека ја сфатила пораката Незгодни прашања - Page 3 771106
trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Незгодни прашања - Page 3 Empty Re: Незгодни прашања

Пишување by trpe Вто Јан 19 2010, 14:17

Зошто Супермен, Бетмен и останатите херои, носат гаќи преку панталоните?

Незгодни прашања - Page 3 Picture1hqu
trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Незгодни прашања - Page 3 Empty Re: Незгодни прашања

Пишување by zbunet Пет Јан 22 2010, 20:31

zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Незгодни прашања - Page 3 Empty Re: Незгодни прашања

Пишување by zbunet Пет Јан 22 2010, 20:35

zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Незгодни прашања - Page 3 Empty Re: Незгодни прашања

Пишување by trpe Вто Јан 26 2010, 22:40

Знаете како се прави витамин „С“ ?

Незгодни прашања - Page 3 Vyroba-vitaminu-c
trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Незгодни прашања - Page 3 Empty Re: Незгодни прашања

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 3 of 11 Previous  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот