МЕКИЦИ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Незгодни прашања

+5
Кидман
fragola
trpe
Александра
zbunet
9 posters

Страна 9 of 11 Previous  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Next

Go down

Незгодни прашања - Page 9 Empty Re: Незгодни прашања

Пишување by trpe Сре Дек 22 2010, 17:18

Што би сакале Дедо Мраз да ви донесе за Нова Година Незгодни прашања - Page 9 497844
trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Незгодни прашања - Page 9 Empty Re: Незгодни прашања

Пишување by the nurse Сре Дек 22 2010, 18:24


kez
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Незгодни прашања - Page 9 Empty Re: Незгодни прашања

Пишување by trpe Пет Дек 24 2010, 14:04

Што е тоа: Го повлекуваш, па меѓу градите, преку стомакот, па во дупка Незгодни прашања - Page 9 497844
trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Незгодни прашања - Page 9 Empty Re: Незгодни прашања

Пишување by the nurse Пет Дек 24 2010, 16:01

Патент ? zbunet
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Незгодни прашања - Page 9 Empty Re: Незгодни прашања

Пишување by trpe Пет Дек 24 2010, 16:10

Незгодни прашања - Page 9 45052224
trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Незгодни прашања - Page 9 Empty Re: Незгодни прашања

Пишување by the nurse Пет Дек 24 2010, 16:22

seti se Да,бе патентот оди обратно,од дупката па нагоре.
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Незгодни прашања - Page 9 Empty Re: Незгодни прашања

Пишување by zbunet Чет Јан 13 2011, 21:05

Дали таа ќе прифати да се земат? zbunet

Незгодни прашања - Page 9 The_fu10
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Незгодни прашања - Page 9 Empty Re: Незгодни прашања

Пишување by trpe Пет Јан 14 2011, 16:57

Незгодни прашања - Page 9 Pogoditetkojezena
trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Незгодни прашања - Page 9 Empty Чии се овие гаќи?

Пишување by trpe Вто Јан 18 2011, 10:14

Незгодни прашања - Page 9 Cijesuovogace806
trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Незгодни прашања - Page 9 Empty Re: Незгодни прашања

Пишување by the nurse Вто Јан 18 2011, 10:31

На некоја кучка,очигледно kez
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Незгодни прашања - Page 9 Empty Re: Незгодни прашања

Пишување by zbunet Чет Фед 03 2011, 17:12

Незгодни прашања - Page 9 Jestev10
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Незгодни прашања - Page 9 Empty Re: Незгодни прашања

Пишување by zbunet Пет Фед 04 2011, 13:19

Проверка на патриотизам: На средина чета војници, на левата страна се крева знаме, на десната стојат нозе со мињак, длабоко деколте и немирен поглед. На која страна почесто ќе гледаат војниците?
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Незгодни прашања - Page 9 Empty Re: Незгодни прашања

Пишување by Кидман Саб Фед 05 2011, 17:45

vo mobitelot
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Незгодни прашања - Page 9 Empty Re: Незгодни прашања

Пишување by Кидман Саб Фед 05 2011, 17:49

da peglam ili da si lezam?
da peglam ili da si lezam?......
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Незгодни прашања - Page 9 Empty Re: Незгодни прашања

Пишување by the nurse Вто Мар 08 2011, 23:25

Zašto ljudi naruče dupli čizburger, veliku porciju pomfrita i light Coca Colu?

Zašto žene ne mogu staviti maskaru zatvorenih usta?

Zašto je reč "skraćenica" tako dugačka?

Zašto, da bismo ugasili Windows, moramo prvo kliknuti na Start?

Zašto se sok od limuna pravi od veštačkih dodataka, a deterdžent za sudove s mirisom limuna od pravih limuna?

Zašto ne postoji hrana za macke s ukusom miša?

Zašto je igla koju upotrebljavaju za eutanaziju sterilna?

Sigurno ste već čuli za neuništive crne kutije u avionima... Zašto ne proizvode čitav avion od takvog materijala?

Zašto uvek jače pritiskamo tastere daljinskog kad su baterije skoro prazne?

Zašto peremo peškire koje smo koristili posle kupanja?

Zašto piloti-kamikaze nose kacige?

Kako table s natpisom "zabranjeno je gaziti travu" dospeju na sredinu travnjaka?

Zašto se "odvojeni" piše sastavljeno, a "svi zajedno" rastavljeno?

Ako želim kupiti novi bumerang, kako da se otarasim starog?

Zašto radnje otvorene 24 sata na dan imaju brave i katance
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Незгодни прашања - Page 9 Empty Re: Незгодни прашања

Пишување by Александра Нед Апр 03 2011, 15:46

Кој си ти? Незгодни прашања - Page 9 557700
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Незгодни прашања - Page 9 Empty Re: Незгодни прашања

Пишување by trpe Нед Апр 24 2011, 18:34

trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Незгодни прашања - Page 9 Empty Re: Незгодни прашања

Пишување by trpe Сре Мај 04 2011, 13:48

trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Незгодни прашања - Page 9 Empty Re: Незгодни прашања

Пишување by zbunet Чет Мај 05 2011, 20:11

Zamisli dvajca prijateli, masko i zensko na pust ostrov. Sto ke se sluci? zbunet
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Незгодни прашања - Page 9 Empty Re: Незгодни прашања

Пишување by the nurse Чет Мај 05 2011, 20:29

Сигурно ќе се скараат kez
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Незгодни прашања - Page 9 Empty Re: Незгодни прашања

Пишување by zbunet Пон Мај 16 2011, 02:03

Sto e poarno, da placat od tebe ili za tebe? zbunet
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Незгодни прашања - Page 9 Empty Re: Незгодни прашања

Пишување by Александра Пон Мај 16 2011, 16:25

поарно ти е тоа што ти прави повеќе ќеф во моментот Незгодни прашања - Page 9 104553
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Незгодни прашања - Page 9 Empty Re: Незгодни прашања

Пишување by ?????? Саб Мај 21 2011, 12:55

Незгодни прашања - Page 9 Images?q=tbn:ANd9GcQxBTMCW66bSqlaFQs_i9f7Y8WDVyTrQzV95M-Psie0B6cg_PZr Кој ден е денеска?

??????
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Незгодни прашања - Page 9 Empty Re: Незгодни прашања

Пишување by zbunet Саб Мај 21 2011, 18:49

Гледав еден филм во кој една новинарска компанија ги снима сите луѓа за кои има сознание дека имаат љубовна афера. Во одреден термин почнува емисијата наречена “ Уцена “ и почнува да го презентира доказниот материјал во кој ликот од близу го чува за крај. Како изминува времето, сумата која треба да ја уплати се зголемува и тој кој ќе се препознае треба да се јави телефонски во најбрз можен рок. Гледаноста на емисијата беше огромна и фирмите кои се рекламираат во таа емисија требаа да платат големи суми.
Ете како може некој да се збогати во духот со сегашното модерно време kez
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Незгодни прашања - Page 9 Empty Re: Незгодни прашања

Пишување by trpe Вто Мај 24 2011, 11:38

trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Незгодни прашања - Page 9 Empty Re: Незгодни прашања

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 9 of 11 Previous  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот