МЕКИЦИ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Незгодни прашања

+5
Кидман
fragola
trpe
Александра
zbunet
9 posters

Страна 10 of 11 Previous  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Next

Go down

Незгодни прашања - Page 10 Empty Re: Незгодни прашања

Пишување by zbunet Пет Мај 27 2011, 08:41

Se najavuva nov propast na svetot! Stvoren e vestacki virus koj izbegal od kontrola i zaboleniot ne e poveke sposoben da laze. Naucnicite zabrzano baraat lek, a svetot e vo panika! iznenad
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Незгодни прашања - Page 10 Empty Re: Незгодни прашања

Пишување by the nurse Пет Мај 27 2011, 08:54

paga smea palce
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Незгодни прашања - Page 10 Empty Re: Незгодни прашања

Пишување by the nurse Пет Мај 27 2011, 09:43

Dajte brzo od toa virusot...da ima vreme da deluva pred izborite...
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Незгодни прашања - Page 10 Empty Re: Незгодни прашања

Пишување by trpe Нед Мај 29 2011, 16:50

Си биле Македонец и Грк и требало да кажат некоја песна и Гркот кажува
некоја, а Македонецот цело време зборува за ‘Маршот на Дрина‘. На Грков
му здосадило со тоа Марш на Дрина и му вика на Македонецот
- Абе кај вас има некој друг Марш освен на Дрина?
- Да да има.
- Е кој?
- Марш у пичку матер.
trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Незгодни прашања - Page 10 Empty Re: Незгодни прашања

Пишување by zbunet Вто Јун 07 2011, 16:19

Zosto li ubavicite se cesto drustvo na zverovi? Izgleda veruvaat vo bajki misli
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Незгодни прашања - Page 10 Empty Re: Незгодни прашања

Пишување by Александра Вто Јун 07 2011, 17:18

zbunet напиша:Zosto li ubavicite se cesto drustvo na zverovi? Izgleda veruvaat vo bajki Незгодни прашања - Page 10 897446

живот је маскенбал ... Незгодни прашања - Page 10 104553
ни ѕверот е вистински ѕверНезгодни прашања - Page 10 151154, ни убавиците се вистински убавици Незгодни прашања - Page 10 577799
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Незгодни прашања - Page 10 Empty Re: Незгодни прашања

Пишување by the nurse Сре Јун 08 2011, 09:08

Не им солете ум на луѓето,некој ќе посака да ви го забибери животот
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Незгодни прашања - Page 10 Empty Re: Незгодни прашања

Пишување by zbunet Чет Јун 09 2011, 23:04

Kucinjava se pirsaat so krlezi po muckite i usite. Ete od kade dosla idejata za pirsot kez
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Незгодни прашања - Page 10 Empty Re: Незгодни прашања

Пишување by trpe Пет Јун 17 2011, 11:34

Сакаш една смокичка Незгодни прашања - Page 10 410

trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Незгодни прашања - Page 10 Empty Re: Незгодни прашања

Пишување by zbunet Саб Jул 02 2011, 10:52

Кој кука и се жали. ќе му се смали kez
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Незгодни прашања - Page 10 Empty Re: Незгодни прашања

Пишување by the nurse Саб Jул 02 2011, 16:22

Platata!?Neee! iznenad
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Незгодни прашања - Page 10 Empty Re: Незгодни прашања

Пишување by zbunet Саб Jул 02 2011, 22:55

kez
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Незгодни прашања - Page 10 Empty Re: Незгодни прашања

Пишување by Тото Нед Jул 24 2011, 18:00

Кој (не) сака да оди на море? Незгодни прашања - Page 10 104553


Незгодни прашања - Page 10 Download?mid=1%5f42142%5fAFDjimIAAA0ZTisbMAdoaCnPz9k&pid=2
Тото
Тото


Вратете се на почетокот Go down

Незгодни прашања - Page 10 Empty Re: Незгодни прашања

Пишување by zbunet Пет Jул 29 2011, 15:10

На што жена највеќе се радува кога го држи во рака? zbunet
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Незгодни прашања - Page 10 Empty Re: Незгодни прашања

Пишување by Тото Саб Jул 30 2011, 01:27

zbunet напиша:На што жена највеќе се радува кога го држи во рака? Незгодни прашања - Page 10 497844

Незгодни прашања - Page 10 Images?q=tbn:ANd9GcQze_5dsRDfvHblAQWS-wqOrmJINcJHeIeAJTzMHlwkFaRdnsosAQ
Тото
Тото


Вратете се на почетокот Go down

Незгодни прашања - Page 10 Empty Re: Незгодни прашања

Пишување by trpe Сре Aвг 03 2011, 10:45

Како Фреди Кругер си го брише газот Незгодни прашања - Page 10 497844
trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Незгодни прашања - Page 10 Empty Re: Незгодни прашања

Пишување by the nurse Сре Aвг 03 2011, 11:50

Исто како овојНезгодни прашања - Page 10 Johnny-depp-edward-scissorhands-c10103916
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Незгодни прашања - Page 10 Empty Re: Незгодни прашања

Пишување by zbunet Пет Ное 18 2011, 13:43

Zasto zena kd ostane trudna svi njojni prijateljke gu galiv po stomak i vu vikav:Aj ss srecu neka e-A na ni ednu ne vu tekne da ga pogali alat na muza vu i da kaze Bravo majstore???
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Незгодни прашања - Page 10 Empty Re: Незгодни прашања

Пишување by trpe Чет Дек 01 2011, 14:46

Која е разликата меѓу жената и ракијата?
- Ракијата е подобра кога е домашна и стара, а жената кога е туѓа и млада!
trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Незгодни прашања - Page 10 Empty Re: Незгодни прашања

Пишување by Александра Вто Дек 06 2011, 02:01

незгодно прашање:

„И сеа, шо прајме?“ Незгодни прашања - Page 10 781215


тоа беше онака - реторичко
Незгодни прашања - Page 10 301497
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Незгодни прашања - Page 10 Empty Re: Незгодни прашања

Пишување by trpe Сре Дек 07 2011, 13:50

trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Незгодни прашања - Page 10 Empty Re: Незгодни прашања

Пишување by trpe Сре Дек 14 2011, 11:55

trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Незгодни прашања - Page 10 Empty Re: Незгодни прашања

Пишување by zbunet Нед Дек 18 2011, 12:09

Што е тероризам? Бесплатна достава до вашиот дом kez
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Незгодни прашања - Page 10 Empty Re: Незгодни прашања

Пишување by the nurse Нед Дек 18 2011, 20:07

Незгодни прашања - Page 10 399110_309488545740410_100000378007964_976919_1255812072_n
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Незгодни прашања - Page 10 Empty Re: Незгодни прашања

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 10 of 11 Previous  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот