МЕКИЦИ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Каде се ?

+3
Кидман
trpe
Александра
7 posters

Страна 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Go down

Каде се ? - Page 4 Empty Re: Каде се ?

Пишување by the nurse Саб Ное 19 2011, 22:24

Za da bide nekoj GORE,mora da ima nekoi DOLE tazen

the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Каде се ? - Page 4 Empty Re: Каде се ?

Пишување by trpe Чет Дек 01 2011, 14:32

Медведев му се јавува на Путин:
- Владимире, овие временските зони многу се заебени, дај да ги смениме.
- Зошто бе Медведев?
- Вчера се јавувам во Јапонија да му честитам роденден на Јапонскиот претседател,а тој ми вели дека му бил вчера.
- Добро, ама тоа не е добра причина – вели Путин.
- Ама не е само тоа, истото ми де случи и денеска, се јавувам во Полска
да им дадам сочуство за авионот што се сруши со 500 патници, а тие ми
велат дека уште не бил полетан.
trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Каде се ? - Page 4 Empty Re: Каде се ?

Пишување by zbunet Сре Јан 11 2012, 14:22

Za vodacite na politickite partii treba kopac vo glava za da ima spas za site nas kez
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Каде се ? - Page 4 Empty Re: Каде се ?

Пишување by the nurse Пон Јан 23 2012, 22:10

Играчот кој победува,остава жртви зад себе...но,колективната свест уредно ги брише tazen


the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Каде се ? - Page 4 Empty Re: Каде се ?

Пишување by zbunet Сре Фед 22 2012, 13:42

Како медумите командаат така маса се таласа smesko
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Каде се ? - Page 4 Empty Re: Каде се ?

Пишување by keti Чет Фед 23 2012, 04:11

Не прашувај сега каде се... Не им се веќе лаптопите во главите, туку сега почнаа да работат... smeenje
keti
keti


Вратете се на почетокот Go down

Каде се ? - Page 4 Empty Re: Каде се ?

Пишување by zbunet Нед Апр 01 2012, 18:00

Na TV najcesto moze da se vidi vladinata mediumska kampanja:
" Te gledam vo oci i budala te pravam" kez
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Каде се ? - Page 4 Empty Re: Каде се ?

Пишување by zbunet Нед Апр 01 2012, 19:09

Ke vikaat deka e seljak i dzabe mu se tolku pariu kez
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Каде се ? - Page 4 Empty Re: Каде се ?

Пишување by the nurse Вто Мај 22 2012, 18:45

Каде се ? - Page 4 318044_311783312235300_116132578467042_716044_63379384_n
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Каде се ? - Page 4 Empty Re: Каде се ?

Пишување by keti Пет Мај 25 2012, 22:25

zbunet напиша:Na TV najcesto moze da se vidi vladinata mediumska kampanja:
" Te gledam vo oci i budala te pravam" kez

Каде е сега оној збунетиот кој велеше дека се' си е во ред, кога јас му велев дека не е...Ај, сега нека ги исправи работите кои ги оплеска ... ceka
keti
keti


Вратете се на почетокот Go down

Каде се ? - Page 4 Empty Re: Каде се ?

Пишување by keti Пет Мај 25 2012, 22:43

Александра напиша:ич не се разбирам од оваа наука бизнис и економија 😕

ѓаволска работа, дури и пред банкомат кога поминувам - се крстам :geek:

kez
keti
keti


Вратете се на почетокот Go down

Каде се ? - Page 4 Empty Re: Каде се ?

Пишување by keti Пет Мај 25 2012, 22:47

the nurse напиша:Za da bide nekoj GORE,mora da ima nekoi DOLE tazen


Тоа било Продавница на тајни ... Така пее Бајага... trepka

Е сега прашање е кој е навистина горе... kez
keti
keti


Вратете се на почетокот Go down

Каде се ? - Page 4 Empty Re: Каде се ?

Пишување by zbunet Пет Мај 25 2012, 23:34

Gore se oblacite, a dole zemjata koja ja pogani covestvoto smesko
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Каде се ? - Page 4 Empty Re: Каде се ?

Пишување by keti Сре Ное 07 2012, 00:23

До сега без контрола се трошеше, а од сега со контрола ќе се штеди! ... Ете каде се! ... trepka
keti
keti


Вратете се на почетокот Go down

Каде се ? - Page 4 Empty Re: Каде се ?

Пишување by zbunet Пет Мај 24 2013, 16:10

zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Каде се ? - Page 4 Empty Re: Каде се ?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот