МЕКИЦИ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Еурека

+5
fragola
Кидман
Тото
zbunet
Александра
9 posters

Страна 1 of 6 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

Еурека Empty Еурека

Пишување by Александра Чет Сеп 10 2009, 16:13

Еурека Icon_idea Случајно дознав дека ништо не е случајноMySpace Graphics
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Еурека Empty Re: Еурека

Пишување by zbunet Чет Сеп 10 2009, 22:47

Се си има своја цел, само ние немаме Еурека 825276
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Еурека Empty Re: Еурека

Пишување by ?????? Пет Сеп 11 2009, 22:32

Случајноста е логично објаснување за се! Еурека Icon_cheers

??????
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Еурека Empty Re: Еурека

Пишување by zbunet Саб Сеп 12 2009, 08:59

Се што се случува смислено е против мене Еурека 825276
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Еурека Empty Re: Еурека

Пишување by ?????? Пон Сеп 14 2009, 11:33

dalas2no напиша:Еурека Icon_idea Случајно дознав дека ништо не е случајно

Но,не се согласуваш со тоа?! Еурека 14668

??????
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Еурека Empty Re: Еурека

Пишување by zbunet Пон Сеп 14 2009, 11:45

Ni jas ne se soglasuvam ako ne e vo moj interes
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Еурека Empty Re: Еурека

Пишување by ?????? Пон Сеп 14 2009, 11:49

Случајно коментираше ?!

ти одговара или не?? Еурека 357977

??????
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Еурека Empty Re: Еурека

Пишување by zbunet Пон Сеп 14 2009, 12:32

Ake se dobivka na pari vo prasanje, mi odgovara :кез:
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Еурека Empty Re: Еурека

Пишување by ?????? Пон Сеп 14 2009, 12:43

Случајно не гребев неделава инаку ке добив огромна сума на пари + стан + кола ехее Еурека 357977

??????
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Еурека Empty Re: Еурека

Пишување by zbunet Пон Сеп 14 2009, 12:56

Ne e toa moja sudbina, za mene gorniot ima drugi celi :хаха:
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Еурека Empty Re: Еурека

Пишување by ?????? Пон Сеп 14 2009, 12:58

изгледа решил да те остави на случајноста Еурека 825276

??????
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Еурека Empty Re: Еурека

Пишување by zbunet Пон Сеп 14 2009, 13:01

I tie me izbegnuvaat, se' e ramna crta :хаха:
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Еурека Empty Re: Еурека

Пишување by ?????? Пон Сеп 14 2009, 13:05

Еурека Horizont

??????
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Еурека Empty Re: Еурека

Пишување by zbunet Вто Сеп 15 2009, 12:30

Ona sto se slucuva e samo posledica na ona sto go posakuvame izrazeno vo troski
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Еурека Empty Re: Еурека

Пишување by Александра Нед Окт 04 2009, 17:12

Еурека! Убавиците во приказните имале безмалку хамлетовски дилеми. Замисли, ова му го рекла Пепелашка на принцот: Ме сакаш бидејќи сум убава или сум убава бидејќи ме сакаш?
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Еурека Empty Re: Еурека

Пишување by ?????? Пон Окт 05 2009, 10:58

EUREKA --- rekata na EU koja gi vlece so sebe onie koi ne znaat da plivat Еурека 387926

??????
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Еурека Empty Re: Еурека

Пишување by zbunet Пон Окт 05 2009, 11:03

ja mislam deka fekalnite vodi odat kon tie i im nudat plivanje
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Еурека Empty Re: Еурека

Пишување by Тото Пон Окт 26 2009, 10:36

Еурека е реката Дунав, минува низ ЕУ, само Србија расипува просек bounce
Тото
Тото


Вратете се на почетокот Go down

Еурека Empty Re: Еурека

Пишување by ?????? Сре Окт 28 2009, 01:05

Све се случува поради некоја причина.
Јас го напишав постов бидејќи немав попаметна работа, а вие го прочитавте поради истата причина

??????
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Еурека Empty Re: Еурека

Пишување by zbunet Чет Окт 29 2009, 21:25

Taa bese golaa i ladna kako koka kola
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Еурека Empty Re: Еурека

Пишување by Александра Нед Ное 01 2009, 20:56

ЕУРЕКА! сум била во право :тажен:
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Еурека Empty Re: Еурека

Пишување by zbunet Саб Ное 07 2009, 12:41

Koga ke napravam retrospektiva na slucuvanjata vo mojot zivot i ako na sila se obidam da zaklucam deka seto toa bilo za da bidam ovoj sto sum ne mozam nisto drugo da pomislam sem deka nemalo potreba da se slucuva se ona sto se slucuvalo za da bidam onoj sto sum, oti sekoj moze da bide takov.
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Еурека Empty Re: Еурека

Пишување by Александра Чет Ное 19 2009, 17:25

чистата совест е знак на слаба меморија


Последната промена е направена од dalas2no на Чет Ное 19 2009, 18:32. Мислењето е променето 1 пати (Reason for editing : ххх)
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Еурека Empty Re: Еурека

Пишување by zbunet Чет Ное 19 2009, 23:02

Na morskite rakovi i skampite srceto im e vo glavata
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Еурека Empty Re: Еурека

Пишување by Кидман Нед Дек 27 2009, 19:29

Обрати пажњу!!!!!

,,можеби ќе ве изненади фактот дека фетусот почнува да се развива како женско. Y - хромозомот кој го претвора бебето во машко е ,,додаден,, хромозом кој почнува да делува во матката за да му подари на машкото екстра лекови кои му требаат за да биде машко и за да се спречи растот на другите делови. Машкото е женско со додадени опции. Затоа секој има брадавици, иако секому не му требаат.,,

хихихи.... значи прикаската за РЕБРОТО не е баш дека држи вода, а?а?а? Еурека 186335
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Еурека Empty Re: Еурека

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 1 of 6 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот