МЕКИЦИ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Предрасуди

+5
fragola
the nurse
Тото
zbunet
Александра
9 posters

Страна 1 of 5 1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Предрасуди Empty Предрасуди

Пишување by Александра Нед Сеп 13 2009, 13:47

Запознавате лице за кое сте слушнале секакви работи.

или

Непријатно сте изненадени од некоја информација за лице кое сте мислеле дека добро го познавате.

Дали ќе им дадете шанса или сметате дека имате доволно коцкички од мозаикот?MySpace Graphics
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Предрасуди Empty Re: Предрасуди

Пишување by Александра Нед Сеп 13 2009, 13:48

Колку повеќе дознаваш сè помалку ме познаваш.
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Предрасуди Empty Re: Предрасуди

Пишување by zbunet Пон Сеп 14 2009, 00:00

Kade ima dim tamu ima i ogan
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Предрасуди Empty Re: Предрасуди

Пишување by ?????? Пон Сеп 14 2009, 00:19

што сакаш да си видиш, ќе си видиш
што сакаш да си најдеш, ќе си најдеш
и после тоа го викаме предрасуди

??????
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Предрасуди Empty Re: Предрасуди

Пишување by zbunet Пон Сеп 14 2009, 00:25

Колку жртви требаа да заклучат дека Хитлер е лош ?
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Предрасуди Empty Re: Предрасуди

Пишување by ?????? Пон Сеп 14 2009, 00:27

не знам, прашај ја Ева Браун

??????
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Предрасуди Empty Re: Предрасуди

Пишување by zbunet Пон Сеп 14 2009, 00:37

Е да, да ја прашаа неа она ќе речеше : - Ама з’ш така зборите, он е така фин и внимателен човек, па то нежен и бла, бла...а тоа се гнаси кои му љубоморат и така лажат за него :хаха:
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Предрасуди Empty Re: Предрасуди

Пишување by ?????? Пон Сеп 14 2009, 00:40

е па тоа ти викам де,
што ти одговара, тоа си гледаш и си слушаш

??????
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Предрасуди Empty Re: Предрасуди

Пишување by zbunet Пон Сеп 14 2009, 01:07

Da se bide umen finta e, u segasno vreme :хаха:
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Предрасуди Empty Re: Предрасуди

Пишување by Тото Пон Окт 26 2009, 11:14

ахам, значи коа мислев дека тија шо учат па и класика свират се смотани, сум имал предрасуди
Тото
Тото


Вратете се на почетокот Go down

Предрасуди Empty Re: Предрасуди

Пишување by Тото Пон Окт 26 2009, 11:15

е па, сеа веќе неам :ѓаол:
Тото
Тото


Вратете се на почетокот Go down

Предрасуди Empty Re: Предрасуди

Пишување by ?????? Пон Окт 26 2009, 18:59

јас имам една ваква предрасуда
- луѓето кои имаат тенки усни, ама ептен тенки, скоро како да немаат усни туку две линии кои се допираат - се ем погани ем копуци
Предрасуди 204453
хммм... у ствари не е ова предрасуда
кога подобро ќе размислам - жива вистина е

??????
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Предрасуди Empty Re: Предрасуди

Пишување by zbunet Чет Окт 29 2009, 21:27

Pa na sto ke lici masko so polni usni kako Severina ? Предрасуди 791554
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Предрасуди Empty Re: Предрасуди

Пишување by Александра Пет Ное 27 2009, 23:09

Имаш предрасуди ако мислиш дека на подфорум „Готвење и перење“ ќе се јавуваат редум умни домаќинки
:лиз: :гушка:
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Предрасуди Empty Re: Предрасуди

Пишување by zbunet Нед Ное 29 2009, 22:17

Разликата помеѓу домаќинката и уличарката е во местото на дејствијата.
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Предрасуди Empty Re: Предрасуди

Пишување by Александра Пон Дек 21 2009, 02:02

полна сум со предрасуди.

оваа ми е бр.1: кога е со мене, не го интересира ниедна друга
Предрасуди 388339 Предрасуди 869992 Предрасуди 530590
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Предрасуди Empty Re: Предрасуди

Пишување by zbunet Саб Мај 22 2010, 13:56

Ako treba da bides otsaten i imas kozi, ostaj mu gi na komsijata da ti gi cuva, toj ti e najblizok i drugi ne se za poverenje.
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Предрасуди Empty Re: Предрасуди

Пишување by zbunet Вто Мај 25 2010, 22:27

Предрасуда е дека сите што се сексиљави знаат добро и да се сексаат.
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Предрасуди Empty Re: Предрасуди

Пишување by the nurse Сре Мај 26 2010, 00:48

Ti toa od iskustvo?
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Предрасуди Empty Re: Предрасуди

Пишување by zbunet Сре Јун 02 2010, 13:15

Да имав таков искуство ќе се забележеше, вака само ми признаваат дека сум добар теоретичар за да не се расправаат со мене.
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Предрасуди Empty Re: Предрасуди

Пишување by the nurse Сре Јун 02 2010, 18:06

E pa dodeka nekoi se raspravaat,drugi sobiraat iskustva.Imas dva izbora...
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Предрасуди Empty Re: Предрасуди

Пишување by zbunet Сре Јун 02 2010, 20:05

Imam, izbor da vidam, a da ne bidam viden
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Предрасуди Empty Re: Предрасуди

Пишување by the nurse Сре Јун 02 2010, 22:44

Pa sto e tuka interesno?
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Предрасуди Empty Re: Предрасуди

Пишување by zbunet Сре Јун 02 2010, 23:20

Koga sum kazal deka imam interesen zivot ?
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Предрасуди Empty Re: Предрасуди

Пишување by zbunet Вто Јун 08 2010, 16:02

Предрасуда е кога не го признаваш судот иако си поминал на црвено.
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Предрасуди Empty Re: Предрасуди

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 1 of 5 1, 2, 3, 4, 5  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот