МЕКИЦИ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Предрасуди

+5
fragola
the nurse
Тото
zbunet
Александра
9 posters

Страна 5 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Go down

Предрасуди - Page 5 Empty Re: Предрасуди

Пишување by trpe Сре Дек 07 2011, 13:49

trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Предрасуди - Page 5 Empty Re: Предрасуди

Пишување by zbunet Саб Фед 04 2012, 23:35

Сум разговарал со шизофреничар и тој тврди дека неговиот свет е вистинит - таму има правда и љубов. Можеби е во право, не можам да спорам smesko
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Предрасуди - Page 5 Empty Re: Предрасуди

Пишување by the nurse Нед Фед 05 2012, 14:23

Секој сака да биде онаму каде е најсреќен,но ретко кој може да си го дозволи тоа...
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Предрасуди - Page 5 Empty Re: Предрасуди

Пишување by zbunet Нед Фед 05 2012, 14:45

Oti se retki mestata kade covek se cuvstvuva sreken smesko
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Предрасуди - Page 5 Empty Re: Предрасуди

Пишување by Кидман Нед Фед 05 2012, 15:09

ne se retki
samo e tesko da gi definiras
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Предрасуди - Page 5 Empty Re: Предрасуди

Пишување by zbunet Нед Фед 05 2012, 18:10

Pa ako ne se prepoznatlivi ne mozat ni da bidat definirani smesko
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Предрасуди - Page 5 Empty Re: Предрасуди

Пишување by Кидман Нед Фед 05 2012, 20:02

nemoj niv da gi vikas neprepoznatlivi ako ti nemas oci da gi vidis Предрасуди - Page 5 151405
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Предрасуди - Page 5 Empty Re: Предрасуди

Пишување by zbunet Нед Фед 05 2012, 20:55

Oci ko oci, prenesuvaat informacija, a mozokot ja obrabotuva kez
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Предрасуди - Page 5 Empty Re: Предрасуди

Пишување by Кидман Нед Фед 05 2012, 21:59

kakva informacija prenesuvaat koga kje stavis rozovi ocila pred niv?
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Предрасуди - Page 5 Empty Re: Предрасуди

Пишување by zbunet Нед Апр 01 2012, 17:48

Postojat luge i neluge, ednite me sakaat, a drugite ne kez
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Предрасуди - Page 5 Empty Re: Предрасуди

Пишување by the nurse Нед Апр 01 2012, 18:10

Единствената работа која на жените им е забранета е духовитоста,ако маж каже нешто забавно тој е смешен,жената е за подсмев...секоја чест на исклучоците.
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Предрасуди - Page 5 Empty Re: Предрасуди

Пишување by zbunet Саб Мај 19 2012, 15:29

Polesno e da se obvini od kolku da se razbere kez
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Предрасуди - Page 5 Empty Re: Предрасуди

Пишување by the nurse Нед Мај 20 2012, 16:27

Некој ми рече...сум била разбрана,го сфатив како комлимент trepka
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Предрасуди - Page 5 Empty Re: Предрасуди

Пишување by trpe Вто Јун 05 2012, 09:28

trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Предрасуди - Page 5 Empty Re: Предрасуди

Пишување by keti Вто Ное 27 2012, 23:51

Без предрасуди!... После Јас пак Јас! ... zbunet
keti
keti


Вратете се на почетокот Go down

Предрасуди - Page 5 Empty Re: Предрасуди

Пишување by zbunet Нед Јан 06 2013, 13:11

Predrasuda - znaci pred na sud da odis, znaci vo istrazen kez
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Предрасуди - Page 5 Empty Re: Предрасуди

Пишување by the nurse Сре Јан 09 2013, 19:12

Кога ќе се изненадиш дека можеш kez
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Предрасуди - Page 5 Empty Re: Предрасуди

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 5 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот