МЕКИЦИ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ajde da se pozdravime

+7
the nurse
Кидман
Тото
fragola
trpe
Александра
zbunet
11 posters

Страна 4 of 15 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 9 ... 15  Next

Go down

ajde da se pozdravime - Page 4 Empty Re: ajde da se pozdravime

Пишување by zbunet Вто Мај 25 2010, 16:20

Нешто поладневно ме вика, да ме гали до бесвест, а нема никој во кревет
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

ajde da se pozdravime - Page 4 Empty Re: ajde da se pozdravime

Пишување by trpe Вто Јун 01 2010, 00:46

Лека ноќ на сите ajde da se pozdravime - Page 4 3628210 ajde da se pozdravime - Page 4 322557 . Може ќе сонувам ajde da se pozdravime - Page 4 44162
trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

ajde da se pozdravime - Page 4 Empty Re: ajde da se pozdravime

Пишување by the nurse Вто Јун 01 2010, 00:55

Лесна ноќ!Ти пожелувaм да сонуваш нешто што има t-36,5!
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

ajde da se pozdravime - Page 4 Empty Re: ajde da se pozdravime

Пишување by trpe Вто Јун 01 2010, 01:09

Еве ја трча кон мене ajde da se pozdravime - Page 4 655995 ajde da se pozdravime - Page 4 601181
trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

ajde da se pozdravime - Page 4 Empty Re: ajde da se pozdravime

Пишување by the nurse Вто Јун 01 2010, 01:13

ajde da se pozdravime - Page 4 959274 , ajde da se pozdravime - Page 4 322557
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

ajde da se pozdravime - Page 4 Empty Re: ajde da se pozdravime

Пишување by the nurse Сре Јун 02 2010, 01:17

Другарчиња , лесна ноќ!Морам да легнам.
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

ajde da se pozdravime - Page 4 Empty Re: ajde da se pozdravime

Пишување by zbunet Сре Јун 02 2010, 01:21

ajde da se pozdravime - Page 4 829437 убаво да си поминеш
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

ajde da se pozdravime - Page 4 Empty Re: ajde da se pozdravime

Пишување by the nurse Сре Јун 02 2010, 01:24

ajde da se pozdravime - Page 4 358284 Фала,да ти се врати
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

ajde da se pozdravime - Page 4 Empty Re: ajde da se pozdravime

Пишување by zbunet Нед Јун 13 2010, 01:50

И оваа лека ноќ ми паѓа главата, но бар ме теши тоа што најверојатно е од времен карактер. ajde da se pozdravime - Page 4 322557
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

ajde da se pozdravime - Page 4 Empty Re: ajde da se pozdravime

Пишување by the nurse Нед Јун 13 2010, 01:51

Лесна ноќ.
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

ajde da se pozdravime - Page 4 Empty Re: ajde da se pozdravime

Пишување by Кидман Пон Јун 14 2010, 20:17

ja користам оваа прилика да го поздравам другарот Трпе, со една музичка
нумера


Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

ajde da se pozdravime - Page 4 Empty Re: ajde da se pozdravime

Пишување by Кидман Пон Јун 14 2010, 20:19

една и за другарот Збунет да не се лути и по тој повод да не си ги изгризе ноктите

Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

ajde da se pozdravime - Page 4 Empty Re: ajde da se pozdravime

Пишување by the nurse Пон Јун 14 2010, 22:15

Kidman super si ,imas poseben pozdrav od mus mi!(stalno te fali deka imas dobar vkus za muzika)
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

ajde da se pozdravime - Page 4 Empty Re: ajde da se pozdravime

Пишување by the nurse Вто Јун 15 2010, 00:52

Ajde da si legneme,kako da zaladi malku!!!??? zbunet
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

ajde da se pozdravime - Page 4 Empty Re: ajde da se pozdravime

Пишување by zbunet Вто Јун 15 2010, 01:00

ajde da se pozdravime - Page 4 58884
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

ajde da se pozdravime - Page 4 Empty Re: ajde da se pozdravime

Пишување by Кидман Вто Јун 15 2010, 14:05

ајде за на Хоти мажот една специјална, коју сам ја посветила мојој мајци ajde da se pozdravime - Page 4 104553


Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

ajde da se pozdravime - Page 4 Empty Re: ajde da se pozdravime

Пишување by the nurse Вто Јун 15 2010, 15:35

paga smea Thankyou,Kidman!(inace mus mi mislese na tvojot izbor na muzika vo ,,Sto slusate...,,)
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

ajde da se pozdravime - Page 4 Empty Re: ajde da se pozdravime

Пишување by Кидман Вто Јун 15 2010, 17:09

а? да? упс... ај и таму ќе му пратам ajde da se pozdravime - Page 4 Lol
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

ajde da se pozdravime - Page 4 Empty Re: ajde da se pozdravime

Пишување by Emily Вто Јун 15 2010, 17:39

ajde da se pozdravime - Page 4 58884
Emily
Emily


Вратете се на почетокот Go down

ajde da se pozdravime - Page 4 Empty Re: ajde da se pozdravime

Пишување by Александра Вто Јун 15 2010, 23:28

ajde da se pozdravime - Page 4 Peace
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

ajde da se pozdravime - Page 4 Empty Re: ajde da se pozdravime

Пишување by the nurse Нед Јун 20 2010, 00:08

Asta mannana.
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

ajde da se pozdravime - Page 4 Empty Re: ajde da se pozdravime

Пишување by zbunet Нед Јун 20 2010, 00:15

ajde da se pozdravime - Page 4 622427 ...a ? ups ! ... ajde da se pozdravime - Page 4 104553 ... ajde da se pozdravime - Page 4 125943
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

ajde da se pozdravime - Page 4 Empty Re: ajde da se pozdravime

Пишување by trpe Нед Јун 20 2010, 16:00

ajde da se pozdravime - Page 4 Emot6210 Уф, останав жив и Ве спасив сите. Дали знаете во каква мисија бев. Морав да го спасам светот!


trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

ajde da se pozdravime - Page 4 Empty Re: ajde da se pozdravime

Пишување by the nurse Пон Јун 21 2010, 01:08

До утре ... backa
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

ajde da se pozdravime - Page 4 Empty Re: ajde da se pozdravime

Пишување by zbunet Пон Јун 21 2010, 01:10

ajde da se pozdravime - Page 4 125943 ajde da se pozdravime - Page 4 396122
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

ajde da se pozdravime - Page 4 Empty Re: ajde da se pozdravime

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 4 of 15 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 9 ... 15  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот