МЕКИЦИ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Досадно ........

+5
alisa
Кидман
trpe
Александра
zbunet
9 posters

Страна 4 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

Досадно ........ - Page 4 Empty Re: Досадно ........

Пишување by zbunet Пон Фед 15 2010, 23:29

zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Досадно ........ - Page 4 Empty Re: Досадно ........

Пишување by zbunet Пон Фед 15 2010, 23:33

zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Досадно ........ - Page 4 Empty Re: Досадно ........

Пишување by zbunet Пон Фед 15 2010, 23:35

zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Досадно ........ - Page 4 Empty Re: Досадно ........

Пишување by alisa Нед Апр 25 2010, 10:24

Баш би сакала еден ден навистина да ми биде досадно, да немам што да правам, па да си го направам денот интересен, да правам што сакам Досадно ........ - Page 4 84441
alisa
alisa


Вратете се на почетокот Go down

Досадно ........ - Page 4 Empty Re: Досадно ........

Пишување by Тото Нед Апр 25 2010, 10:39

го преспивам денот за да нема кога да ми биде досадно Досадно ........ - Page 4 322557
Тото
Тото


Вратете се на почетокот Go down

Досадно ........ - Page 4 Empty Re: Досадно ........

Пишување by zbunet Нед Апр 25 2010, 23:50

E da, forumov e dosaden kako i jas. Nema veze, sekoj so svoite. Kako prvo, ova bas i ne e forum, ova e moja rabotilnica i cesanje i tracanja nema. Ova e mesto za meditacija, a site oni koi sakaat da im igra mecka neka si go fatat patot koj gi vlece Досадно ........ - Page 4 693179
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Досадно ........ - Page 4 Empty Re: Досадно ........

Пишување by Кидман Пон Апр 26 2010, 00:08

ти не си досаден, збунет,
а тие што доаѓаат тука, се пријатни и пристојни Досадно ........ - Page 4 151405
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Досадно ........ - Page 4 Empty Re: Досадно ........

Пишување by zbunet Пон Апр 26 2010, 00:09

Nikogas nema da zaboravam niti da se otkazam od toj koj ne me ostavi, a ne morase, niti pobara nesto od mene, ma kolku dosadno zvucelo. Досадно ........ - Page 4 151405
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Досадно ........ - Page 4 Empty Re: Досадно ........

Пишување by Кидман Пон Апр 26 2010, 00:12

додуша.... ова е малку чуден форум.... Досадно ........ - Page 4 497844
зашто е форум без психопати
тоа е...
ако сакаш, да распишеме конкурс Досадно ........ - Page 4 Lol
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Досадно ........ - Page 4 Empty Re: Досадно ........

Пишување by zbunet Пон Апр 26 2010, 00:18

Imase eden primer koga se zalese od psihopati i ogovaranja, dojde tuka, no ocigledno poveke i odgovaraa takvite i povtorno im se vrati. Досадно ........ - Page 4 Affraid ...zamisli...
Mojot zaklucok bese deka ne treba da gi slusam sto zboruvaat, lugeto se kontradiktorni i poveketo ne treba da se svakaat seriozno
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Досадно ........ - Page 4 Empty Re: Досадно ........

Пишување by Александра Чет Апр 29 2010, 09:41

најпознатите класици за просечниот човек се - досадни

Досадно ........ - Page 4 71837
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Досадно ........ - Page 4 Empty Re: Досадно ........

Пишување by zbunet Саб Мај 01 2010, 21:54

Кому е досадно нека се фати за уши и нека игра оро. Досадата е во сооднос со интелигенцијата т.е. само на глуп може да му биде досадно. Интелигенција е заштита од досада.
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Досадно ........ - Page 4 Empty Re: Досадно ........

Пишување by trpe Вто Мај 04 2010, 19:04

Во случај на досада може да се проба Досадно ........ - Page 4 Toilet11
trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Досадно ........ - Page 4 Empty Re: Досадно ........

Пишување by trpe Сре Мај 05 2010, 20:16

Досадно ........ - Page 4 Pic21076

За разбивање досада може малку куглање, ама со новите коцкасти лубеници ќе оди малку потешко Досадно ........ - Page 4 151405
trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Досадно ........ - Page 4 Empty Re: Досадно ........

Пишување by Кидман Пет Мај 21 2010, 11:52

тих бре времевоооо..... ме уби во поим Досадно ........ - Page 4 770493
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Досадно ........ - Page 4 Empty Re: Досадно ........

Пишување by trpe Пон Мај 24 2010, 19:45

На кој му е досадно... утре на работа, па нек се забавља Досадно ........ - Page 4 770493
trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Досадно ........ - Page 4 Empty Re: Досадно ........

Пишување by zbunet Пет Jул 02 2010, 12:59

Ako ti e dosadno nesto si zaboravil da napravis i cekas da ti tekne sto bese toa
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Досадно ........ - Page 4 Empty Re: Досадно ........

Пишување by trpe Пет Jул 02 2010, 15:15

И мене ми е досадно, а на работа сум.Значи сум заборавил нешто да направам, всушност сум заборавил дека на работа треба да работам Досадно ........ - Page 4 770493
trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Досадно ........ - Page 4 Empty Re: Досадно ........

Пишување by zbunet Пет Jул 02 2010, 15:16

Па опни нешо
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Досадно ........ - Page 4 Empty Re: Досадно ........

Пишување by trpe Пет Jул 02 2010, 15:40

Досадно ........ - Page 4 Affraid Иииииииии,не ти е срам, колку си безобразен,бе Досадно ........ - Page 4 79941
trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Досадно ........ - Page 4 Empty Re: Досадно ........

Пишување by zbunet Пет Jул 02 2010, 16:07

Па мислев на сокче, чајче, кафенце...тебе кај ти иде паметот ? Досадно ........ - Page 4 Affraid
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Досадно ........ - Page 4 Empty Re: Досадно ........

Пишување by trpe Пет Jул 02 2010, 16:24

Да го тепам шефот!
trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Досадно ........ - Page 4 Empty Re: Досадно ........

Пишување by trpe Вто Jул 06 2010, 14:26

Ако ви е досадно...може вака да „утепате“ некој саат Досадно ........ - Page 4 Icon_pale


Досадно ........ - Page 4 92600864
trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Досадно ........ - Page 4 Empty Re: Досадно ........

Пишување by Кидман Вто Jул 06 2010, 15:02

лелеее човече.....
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Досадно ........ - Page 4 Empty Re: Досадно ........

Пишување by Тото Сре Jул 07 2010, 03:03

досадно е да имаш стомачен вирус и да седиш на ... дома

ajde be
Тото
Тото


Вратете се на почетокот Go down

Досадно ........ - Page 4 Empty Re: Досадно ........

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 4 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот