МЕКИЦИ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Досадно ........

+5
alisa
Кидман
trpe
Александра
zbunet
9 posters

Страна 2 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

Досадно ........ - Page 2 Empty Досадно ........

Пишување by ?????? Вто Окт 06 2009, 23:29

Е што правете кога ви е досадно ?

и дали ви е досадно во моментот ?MySpace Graphics

??????
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Досадно ........ - Page 2 Empty Re: Досадно ........

Пишување by zbunet Сре Окт 07 2009, 13:45

Koga mi e dosadno toa znaci deka sum na rabota
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Досадно ........ - Page 2 Empty Re: Досадно ........

Пишување by ?????? Сре Окт 07 2009, 19:33

кога ми е досадно ја барам другарка ми
шо пак само мене да ми е досадно.............

??????
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Досадно ........ - Page 2 Empty Re: Досадно ........

Пишување by zbunet Сре Окт 07 2009, 21:02

Ja nemam drugarka Досадно ........ - Page 2 269350
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Досадно ........ - Page 2 Empty Re: Досадно ........

Пишување by ?????? Сре Окт 07 2009, 21:41

zbunet Досадно ........ - Page 2 194153


мене моментално не ми е досадно, пошто имам некои обврски што треба да ги завршам, ама ај се ставив на пауза за да седнам малку на форумот

во случај да ми е досадно , легнам и спијам

??????
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Досадно ........ - Page 2 Empty Re: Досадно ........

Пишување by zbunet Сре Окт 07 2009, 23:38

Ке ја направам љубоморна и ќе си имаме занимација подолго време
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Досадно ........ - Page 2 Empty Re: Досадно ........

Пишување by ?????? Чет Окт 08 2009, 00:24

zbunet напиша:Ке ја направам љубоморна и ќе си имаме занимација подолго време

interesen nacin da ja ubijas tvojata dosada, a bogami i nejzinata Досадно ........ - Page 2 764768

??????
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Досадно ........ - Page 2 Empty Re: Досадно ........

Пишување by ?????? Чет Окт 08 2009, 19:40

blackeye, ко ке се уклучеш на форумот, стај едно кафе па ке ми гледаш Досадно ........ - Page 2 357977

??????
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Досадно ........ - Page 2 Empty Re: Досадно ........

Пишување by ?????? Чет Окт 08 2009, 21:18

КОГА МИ Е ДОСАДНО, ЈА ПУШТАМ ДО КРАЈ??????
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Досадно ........ - Page 2 Empty Re: Досадно ........

Пишување by zbunet Саб Окт 10 2009, 15:48

Se banjam...i toa gol
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Досадно ........ - Page 2 Empty Re: Досадно ........

Пишување by Александра Саб Окт 10 2009, 15:52

кога сум каде сакам и со кого сакам, никогаш не ми е досадно.
... особено ако сум и јас таму :намигнува:
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Досадно ........ - Page 2 Empty Re: Досадно ........

Пишување by zbunet Саб Окт 10 2009, 15:55

Mene mi e dosadno oti najcesto ne sum tamu Досадно ........ - Page 2 825276
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Досадно ........ - Page 2 Empty Re: Досадно ........

Пишување by Александра Саб Окт 10 2009, 15:58

важно е дека сега си тука.

или не ? :збунет:
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Досадно ........ - Page 2 Empty Re: Досадно ........

Пишување by zbunet Саб Окт 10 2009, 16:01

Koj znae, ne sum sekogas istiot Досадно ........ - Page 2 4591
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Досадно ........ - Page 2 Empty Re: Досадно ........

Пишување by zbunet Саб Окт 10 2009, 16:06

Sega ke idam da se banjam i nema da bidam istiot Досадно ........ - Page 2 Icon_flower
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Досадно ........ - Page 2 Empty Re: Досадно ........

Пишување by Александра Саб Окт 10 2009, 16:11

барем таму нема да ти биде досадно :умното тоа:
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Досадно ........ - Page 2 Empty Re: Досадно ........

Пишување by Александра Саб Окт 10 2009, 22:43

по којзнае кој пат го прекршив ветувањето што си го давам секое сабајле :руски рулет:
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Досадно ........ - Page 2 Empty Re: Досадно ........

Пишување by ?????? Саб Окт 10 2009, 22:49

бев на интересен ручек и долги муабети

??????
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Досадно ........ - Page 2 Empty Re: Досадно ........

Пишување by Александра Саб Окт 10 2009, 23:36

се` на се` не е лошо.

таму кај што бев беше тапа, ама на крајот пристигна некој што многу си го сакам . беше кратко, ама слатко :гушка: :бацка: :заљуб:
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Досадно ........ - Page 2 Empty Re: Досадно ........

Пишување by ?????? Нед Окт 11 2009, 19:38

шетачки планинарски
и...
се избоцкав на трње

??????
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Досадно ........ - Page 2 Empty Re: Досадно ........

Пишување by ?????? Пон Окт 12 2009, 00:12

ја гледав некои едукативни видеа за масажа на градите , па бев низ град излезена со друштво и се беше супер, само на крајот ме изненади еден телефонски позив од некој што поима немам кој е , ама преку некој трет го дознал мојот број Досадно ........ - Page 2 99271

??????
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Досадно ........ - Page 2 Empty Re: Досадно ........

Пишување by ?????? Пон Окт 12 2009, 00:18

едукативни видеа????
мона ма, просветли ме! Досадно ........ - Page 2 688801

??????
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Досадно ........ - Page 2 Empty Re: Досадно ........

Пишување by zbunet Пон Окт 12 2009, 13:19

Se mackaat so fluorescentna mast za masaza i vo mrak se gledaat
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Досадно ........ - Page 2 Empty Re: Досадно ........

Пишување by ?????? Пет Окт 16 2009, 15:54

Досадно ........ - Page 2 9bbcfea8f76d902fdf52dbab28bd3043

??????
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Досадно ........ - Page 2 Empty Re: Досадно ........

Пишување by Александра Пет Окт 16 2009, 19:06

таман си го фатив најудобното седиште во дневната, ми текна дека имам покана за „културен настан“ в чаршија
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Досадно ........ - Page 2 Empty Re: Досадно ........

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 2 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот