МЕКИЦИ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Досадно ........

+5
alisa
Кидман
trpe
Александра
zbunet
9 posters

Страна 6 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

Досадно ........ - Page 6 Empty Re: Досадно ........

Пишување by zbunet Пет Окт 15 2010, 11:44

Утрово пиев кафе на работа. Кој ќе ми гледа ? Досадно ........ - Page 6 151405

Досадно ........ - Page 6 Ddddd010
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Досадно ........ - Page 6 Empty Re: Досадно ........

Пишување by the nurse Пет Окт 15 2010, 15:53

Не си ја завртел убаво шољата. kez
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Досадно ........ - Page 6 Empty Re: Досадно ........

Пишување by zbunet Пет Окт 15 2010, 19:37

Па појам неам дека требало да се врти Досадно ........ - Page 6 497844
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Досадно ........ - Page 6 Empty Ако ви е досадно...

Пишување by trpe Нед Окт 24 2010, 02:34

trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Досадно ........ - Page 6 Empty Re: Досадно ........

Пишување by trpe Нед Окт 24 2010, 02:41

trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Досадно ........ - Page 6 Empty Re: Досадно ........

Пишување by zbunet Пет Окт 29 2010, 11:24

Еве како се предизвикуваат трауми кај деца

zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Досадно ........ - Page 6 Empty Re: Досадно ........

Пишување by trpe Сре Ное 03 2010, 13:58

trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Досадно ........ - Page 6 Empty Re: Досадно ........

Пишување by trpe Сре Ное 03 2010, 15:07

trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Досадно ........ - Page 6 Empty Re: Досадно ........

Пишување by zbunet Чет Ное 11 2010, 14:43

Еве школица да игра кој му е досадно

Досадно ........ - Page 6 Epic_f10
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Досадно ........ - Page 6 Empty Re: Досадно ........

Пишување by the nurse Пон Ное 22 2010, 10:44

the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Досадно ........ - Page 6 Empty Re: Досадно ........

Пишување by zbunet Пон Ное 22 2010, 16:36

zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Досадно ........ - Page 6 Empty Re: Досадно ........

Пишување by trpe Пет Ное 26 2010, 15:24

trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Досадно ........ - Page 6 Empty Re: Досадно ........

Пишување by zbunet Саб Јан 01 2011, 13:18

Досадно ........ - Page 6 Christ11
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Досадно ........ - Page 6 Empty Re: Досадно ........

Пишување by Александра Саб Јан 01 2011, 13:41

досадата може да поттикне креативност

Досадно ........ - Page 6 Images?q=tbn:ANd9GcTDEfSA-WjEyhQ0f_Smi7-spcWOzFjehXN7-CxEIqwClgjxdwM-boF-n1ui
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Досадно ........ - Page 6 Empty Re: Досадно ........

Пишување by the nurse Саб Јан 01 2011, 20:07

Некои велат како ќе го поминеш првиот ден,таква ќе ти биде годината...

Досадно ........ - Page 6 Drunk-santa-sick-shit
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Досадно ........ - Page 6 Empty Re: Досадно ........

Пишување by zbunet Саб Јан 29 2011, 20:34

Досадно ........ - Page 6 Funny_14
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Досадно ........ - Page 6 Empty Re: Досадно ........

Пишување by the nurse Саб Мар 12 2011, 14:20

Досадно ........ - Page 6 Vencanja30
Досадно ........ - Page 6 Vencanja02
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Досадно ........ - Page 6 Empty Re: Досадно ........

Пишување by zbunet Вто Мај 03 2011, 08:32

Zlatka vleze i si legna. Izlegov i taa po mene. Pak vlegov, ama ja zatvoriv vratata. Zlatka baci vrata. Da bese covek ke recese " Peder eden " smesko
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Досадно ........ - Page 6 Empty Re: Досадно ........

Пишување by trpe Сре Мај 04 2011, 14:08

trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Досадно ........ - Page 6 Empty Re: Досадно ........

Пишување by zbunet Сре Мај 04 2011, 15:52

Број ... misli ...број...3! kez
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Досадно ........ - Page 6 Empty Re: Досадно ........

Пишување by zbunet Саб Мај 07 2011, 23:02

Dosadno e koga mislis deka si tamu kade ne pripagas, a tamu kade mislis deka pripagas, tie ne mislat deka tamu pripagas smesko
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Досадно ........ - Page 6 Empty Re: Досадно ........

Пишување by Александра Нед Мај 29 2011, 10:41

Досадно!?!?
Како може да ми е досадно? Шо убаво си праам муабет сама со себе! Фала ти боже за форумите Досадно ........ - Page 6 296950 Си дрндам како ќе ми дојде колку да се извентилирам, а после некој будала ќе се најде што ќе ми ја толкува филозофијата Досадно ........ - Page 6 301497
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Досадно ........ - Page 6 Empty Re: Досадно ........

Пишување by zbunet Нед Jул 03 2011, 15:02

Не е културно сам да јадеш сладолед, треба бар да и’ дадеш да лиже од твојот kez
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Досадно ........ - Page 6 Empty Закачко

Пишување by trpe Вто Jул 05 2011, 09:02

trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Досадно ........ - Page 6 Empty Re: Досадно ........

Пишување by keti Вто Jул 05 2011, 23:27

paga smea Да се немало разбирање, ту ту...Каков закачко, не го остави мачорот да се наспие, а што убаво се спружил на масата... smeenje
keti
keti


Вратете се на почетокот Go down

Досадно ........ - Page 6 Empty Re: Досадно ........

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 6 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот