МЕКИЦИ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Досадно ........

+5
alisa
Кидман
trpe
Александра
zbunet
9 posters

Страна 3 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

Досадно ........ - Page 3 Empty Re: Досадно ........

Пишување by zbunet Пон Окт 19 2009, 14:46

zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Досадно ........ - Page 3 Empty Re: Досадно ........

Пишување by zbunet Пон Окт 19 2009, 15:02

zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Досадно ........ - Page 3 Empty Re: Досадно ........

Пишување by ?????? Чет Окт 22 2009, 12:32

во пакување и певуцкање

??????
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Досадно ........ - Page 3 Empty Re: Досадно ........

Пишување by ?????? Саб Окт 24 2009, 23:53

Денес супер ден беше ....Завршив некои обврски, бев на циркус , ме фати дожд малку и се прибрав дома под туш и на интернет да видам што се случува Досадно ........ - Page 3 939256

??????
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Досадно ........ - Page 3 Empty Re: Досадно ........

Пишување by Александра Пон Ное 09 2009, 23:08

во хармонија со ноемврискиот дожд .... уффф, уф, а требаше да кажам нешто духовито , ај другпат
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Досадно ........ - Page 3 Empty Re: Досадно ........

Пишување by zbunet Пон Ное 09 2009, 23:30

сине сто пати ти кажав немој со сила , земи поголем чекан
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Досадно ........ - Page 3 Empty Re: Досадно ........

Пишување by trpe Чет Ное 12 2009, 16:36

Досадно ........ - Page 3 Debouchelatoilette Досадно ........ - Page 3 Verseau Досадно ........ - Page 3 Laveplancher1 Досадно ........ - Page 3 Lavage Досадно ........ - Page 3 Lingepropre Досадно ........ - Page 3 Repassage Досадно ........ - Page 3 Chienmaitre
trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Досадно ........ - Page 3 Empty Re: Досадно ........

Пишување by ?????? Пет Ное 13 2009, 20:58


??????
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Досадно ........ - Page 3 Empty Re: Досадно ........

Пишување by Александра Пет Ное 13 2009, 22:56

досадно ми е само додека го чувам млекото да не искипи
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Досадно ........ - Page 3 Empty Re: Досадно ........

Пишување by trpe Пет Ное 20 2009, 13:57

Досадно ........ - Page 3 00036647
trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Досадно ........ - Page 3 Empty Re: Досадно ........

Пишување by zbunet Пет Ное 20 2009, 21:33

Досадно ........ - Page 3 00037306
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Досадно ........ - Page 3 Empty Re: Досадно ........

Пишување by ?????? Пет Ное 20 2009, 21:44

па... првата половина од денот вака, Досадно ........ - Page 3 Laurelethardy

втората, вака Досадно ........ - Page 3 Dilemne

??????
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Досадно ........ - Page 3 Empty Re: Досадно ........

Пишување by ?????? Пет Ное 20 2009, 23:02

cel den bev vo Skopje denes

Prvo bev do Ministerstvo za obrazovanie , zavrsiv nekoi obvrski, piev kafe so nekoi od vrabotenite tamu koi po celi denovi sedat na facebook i ja ostaaat rabotata od denes za utre


A posle toa setav , bev u Terra Nova , pa u Ramstor , i odkako me zabolea nozete se vrativ i sega sum mrtva umorna

??????
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Досадно ........ - Page 3 Empty Re: Досадно ........

Пишување by Александра Нед Ное 22 2009, 23:22

Досадно ........ - Page 3 Satisfied
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Досадно ........ - Page 3 Empty Re: Досадно ........

Пишување by trpe Пон Ное 23 2009, 19:11

Досадно ........ - Page 3 Ordihomcaverne
trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Досадно ........ - Page 3 Empty Re: Досадно ........

Пишување by trpe Саб Ное 28 2009, 18:19

Цел ден дремам на фотељата !

Досадно ........ - Page 3 00037359
trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Досадно ........ - Page 3 Empty Re: Досадно ........

Пишување by Александра Саб Ное 28 2009, 20:07

Досадно ........ - Page 3 Housewife_happy
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Досадно ........ - Page 3 Empty Re: Досадно ........

Пишување by trpe Пон Дек 07 2009, 13:41

Да ја пробам финтава кога ми е досадно?

trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Досадно ........ - Page 3 Empty Re: Досадно ........

Пишување by Кидман Чет Дек 24 2009, 22:50

штотуку се вратив од Тајвански ресторан,
јадев морски плодови во слатко кисел сос и индиски оревчиња
и ми беше бљак...бљак...бљак...,
ама морав да глумам дека ми е вкусно оти јас сум модерна женска, која знае што е добра источна кујна
Досадно ........ - Page 3 Meditelevite

фала богу на крајот имаше пристоен десерт - тортуле за мерак
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Досадно ........ - Page 3 Empty Re: Досадно ........

Пишување by Кидман Чет Дек 24 2009, 22:59

Денес бев да ја посетам баба ми
јас си легнувам на кревет, таа седнува до мене и ми ги кажува он енд он енд он... истите прикаски од нејзината младост.
Таа е среќна што има со кого да позборува
а мене ми делуваaт разгалено релаксирачки и крцкавиот кауч, и застоениот воздух што мириса на неа, и обавезните наполитанки. Досадно ........ - Page 3 139635
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Досадно ........ - Page 3 Empty Re: Досадно ........

Пишување by Александра Пет Дек 25 2009, 01:18

fast forward

и ништо не разбрав. само црррррр и се изврте лентата. што беше, како беше, немам поим, како да не бев дел од овој ден
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Досадно ........ - Page 3 Empty Re: Досадно ........

Пишување by zbunet Нед Јан 31 2010, 21:23

zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Досадно ........ - Page 3 Empty Re: Досадно ........

Пишување by trpe Пет Фед 05 2010, 17:10

Досадно ........ - Page 3 Cheapmobile

Кога ми е досадно, зимам мобилниот и вртам Досадно ........ - Page 3 Animaux67
trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Досадно ........ - Page 3 Empty Re: Досадно ........

Пишување by trpe Пон Фед 08 2010, 14:46

Каква досада, ова беше бурна ноќ Досадно ........ - Page 3 806431

Досадно ........ - Page 3 Alot_Going_On_Here
trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Досадно ........ - Page 3 Empty Re: Досадно ........

Пишување by zbunet Пон Фед 08 2010, 21:20

zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Досадно ........ - Page 3 Empty Re: Досадно ........

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 3 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот