МЕКИЦИ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ЦЕЛТА ИЛИ НАЧИНОТ

+5
Кидман
trpe
fragola
Александра
zbunet
9 posters

Страна 4 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

ЦЕЛТА ИЛИ НАЧИНОТ - Page 4 Empty Re: ЦЕЛТА ИЛИ НАЧИНОТ

Пишување by trpe Пет Јан 07 2011, 21:58

На почетокот секогаш размислуваме за крајот, а на крајот, за почетокот ЦЕЛТА ИЛИ НАЧИНОТ - Page 4 Thank_10
trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

ЦЕЛТА ИЛИ НАЧИНОТ - Page 4 Empty Re: ЦЕЛТА ИЛИ НАЧИНОТ

Пишување by Александра Саб Јан 08 2011, 00:36

Целта може да биде горе vrv
или долу obesen
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

ЦЕЛТА ИЛИ НАЧИНОТ - Page 4 Empty Re: ЦЕЛТА ИЛИ НАЧИНОТ

Пишување by fragola Нед Јан 09 2011, 11:27

Vo celta e zadovolstvoto, vo nacinot e zabavata ЦЕЛТА ИЛИ НАЧИНОТ - Page 4 104553
fragola
fragola


Вратете се на почетокот Go down

ЦЕЛТА ИЛИ НАЧИНОТ - Page 4 Empty Re: ЦЕЛТА ИЛИ НАЧИНОТ

Пишување by zbunet Нед Јан 16 2011, 13:41

Целта е тоа што последно се случува, а не да ја легнеш.
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

ЦЕЛТА ИЛИ НАЧИНОТ - Page 4 Empty Re: ЦЕЛТА ИЛИ НАЧИНОТ

Пишување by Александра Нед Јан 16 2011, 14:59

fragola напиша:Vo celta e zadovolstvoto, vo nacinot e zabavata ЦЕЛТА ИЛИ НАЧИНОТ - Page 4 104553


backa нема, нема, не ќе се роди поумно девојче од фраголчево guska
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

ЦЕЛТА ИЛИ НАЧИНОТ - Page 4 Empty Re: ЦЕЛТА ИЛИ НАЧИНОТ

Пишување by trpe Пон Јан 17 2011, 13:05

За да ја погодиш целта, треба добро да нишаниш ЦЕЛТА ИЛИ НАЧИНОТ - Page 4 151405

ЦЕЛТА ИЛИ НАЧИНОТ - Page 4 Naciljanopaliiii
trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

ЦЕЛТА ИЛИ НАЧИНОТ - Page 4 Empty Re: ЦЕЛТА ИЛИ НАЧИНОТ

Пишување by Александра Пон Јан 17 2011, 13:23

ако си добар нишанџија, и да си втор на целта е исто како да си прв kez
ЦЕЛТА ИЛИ НАЧИНОТ - Page 4 Images?q=tbn:ANd9GcS4MsDBIt-57407nrUq6XrAbbtpjeW-tl0q5JkExiaA_2z_zhsZfA
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

ЦЕЛТА ИЛИ НАЧИНОТ - Page 4 Empty Re: ЦЕЛТА ИЛИ НАЧИНОТ

Пишување by zbunet Вто Мај 03 2011, 08:34

Poznavam luge koi izgledaat prijatno i nesebicno, no samo otkako ke bide zadovolena nivnata sebicnost, ne kolebajki se toa da bide i na tvoja steta. Se nadevam deka ne sum i jas takov iako se poznavam so mnogu takvi trepka
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

ЦЕЛТА ИЛИ НАЧИНОТ - Page 4 Empty Re: ЦЕЛТА ИЛИ НАЧИНОТ

Пишување by trpe Сре Мај 04 2011, 09:19

Тајната на животот е искреноста и чесноста. Ако успееш да го одглумиш тоа, си успеал
trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

ЦЕЛТА ИЛИ НАЧИНОТ - Page 4 Empty Re: ЦЕЛТА ИЛИ НАЧИНОТ

Пишување by zbunet Сре Мај 04 2011, 10:02

Da, obicno ideme na teorija i demagogija kez
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

ЦЕЛТА ИЛИ НАЧИНОТ - Page 4 Empty Re: ЦЕЛТА ИЛИ НАЧИНОТ

Пишување by the nurse Сре Мај 04 2011, 14:54

Nekogas e pointeresen lovot od samiot plen...a najinteresno e koga ti si lovecot,no uspevas da go ubedis plenot deka toj te lovi kez
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

ЦЕЛТА ИЛИ НАЧИНОТ - Page 4 Empty Re: ЦЕЛТА ИЛИ НАЧИНОТ

Пишување by zbunet Сре Мај 04 2011, 15:55

Е да, така женските праат zbunet
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

ЦЕЛТА ИЛИ НАЧИНОТ - Page 4 Empty Re: ЦЕЛТА ИЛИ НАЧИНОТ

Пишување by trpe Пон Мај 16 2011, 12:45

trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

ЦЕЛТА ИЛИ НАЧИНОТ - Page 4 Empty Re: ЦЕЛТА ИЛИ НАЧИНОТ

Пишување by zbunet Пон Јун 06 2011, 19:53

Go gledam svetot, gledam perverzija i licemerie. Ima i dobri raboti, no so somnitelen motiv kez
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

ЦЕЛТА ИЛИ НАЧИНОТ - Page 4 Empty Снаодливо куче

Пишување by trpe Вто Јун 07 2011, 08:58

trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

ЦЕЛТА ИЛИ НАЧИНОТ - Page 4 Empty Re: ЦЕЛТА ИЛИ НАЧИНОТ

Пишување by keti Вто Јун 07 2011, 17:44

smeenje Зарем постои нешто да го спречи за да си ја оствари целта... Браво за снаодливоста... guska
keti
keti


Вратете се на почетокот Go down

ЦЕЛТА ИЛИ НАЧИНОТ - Page 4 Empty Re: ЦЕЛТА ИЛИ НАЧИНОТ

Пишување by zbunet Сре Jул 06 2011, 16:49

Кога ќе станеш успешен чувствуваш дека ти личи Г - дине. Во спротивно имаш чувство дека ако некој така ти се обрати те заебава и ти иде да го опцуеш kez
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

ЦЕЛТА ИЛИ НАЧИНОТ - Page 4 Empty Re: ЦЕЛТА ИЛИ НАЧИНОТ

Пишување by the nurse Сре Jул 06 2011, 21:00

Se'... gospodin do gospodin kez
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

ЦЕЛТА ИЛИ НАЧИНОТ - Page 4 Empty Re: ЦЕЛТА ИЛИ НАЧИНОТ

Пишување by zbunet Вто Aвг 09 2011, 18:34

Бељата секогаш доаѓа во пар. Втората направија ја сам, за да не си одбере сама момент кој сигурно нема да ти одговара. kez
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

ЦЕЛТА ИЛИ НАЧИНОТ - Page 4 Empty Re: ЦЕЛТА ИЛИ НАЧИНОТ

Пишување by the nurse Вто Aвг 09 2011, 19:54

Не го барај ѓаволот,тој сам ќе те најде...кога најмалку го очекуваш kez
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

ЦЕЛТА ИЛИ НАЧИНОТ - Page 4 Empty Re: ЦЕЛТА ИЛИ НАЧИНОТ

Пишување by zbunet Саб Aвг 20 2011, 11:00

Najcesto stravot, lekomislenosta ili nekoj tret odlucuval namesto nas. Ubavo bi bilo ako mozes da se setis koga si odlucuval kez
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

ЦЕЛТА ИЛИ НАЧИНОТ - Page 4 Empty Re: ЦЕЛТА ИЛИ НАЧИНОТ

Пишување by the nurse Нед Aвг 21 2011, 11:09

Ne postoi slobodna volja,postoi samo privid na istata...
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

ЦЕЛТА ИЛИ НАЧИНОТ - Page 4 Empty Re: ЦЕЛТА ИЛИ НАЧИНОТ

Пишување by keti Нед Aвг 21 2011, 17:36

А кој го рекол ова?... kez
keti
keti


Вратете се на почетокот Go down

ЦЕЛТА ИЛИ НАЧИНОТ - Page 4 Empty Re: ЦЕЛТА ИЛИ НАЧИНОТ

Пишување by keti Пон Aвг 22 2011, 07:48

Целта ни е да го направиме нашиот живот поубав за живеење, а постојат многу начини за тоа да го постигнеме... trepka
keti
keti


Вратете се на почетокот Go down

ЦЕЛТА ИЛИ НАЧИНОТ - Page 4 Empty Re: ЦЕЛТА ИЛИ НАЧИНОТ

Пишување by keti Сре Aвг 24 2011, 15:12

Денес се повеќе гледаме разголена вистина на штиците кои живот значат...Дали е тоа вистинскиот пат да се стане славен?...
keti
keti


Вратете се на почетокот Go down

ЦЕЛТА ИЛИ НАЧИНОТ - Page 4 Empty Re: ЦЕЛТА ИЛИ НАЧИНОТ

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 4 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот