МЕКИЦИ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ваши фотографии

+5
Тото
Кидман
trpe
fragola
zbunet
9 posters

Страна 7 of 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Go down

Ваши фотографии - Page 7 Empty Re: Ваши фотографии

Пишување by trpe Пон Окт 04 2010, 20:28

Ваши фотографии - Page 7 Zzlookatwhaticando
trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Ваши фотографии - Page 7 Empty Re: Ваши фотографии

Пишување by keti Нед Ное 14 2010, 22:16

Ваши фотографии - Page 7 Face-in-trees-illusion
keti
keti


Вратете се на почетокот Go down

Ваши фотографии - Page 7 Empty Re: Ваши фотографии

Пишување by keti Саб Јан 08 2011, 20:54

Ваши фотографии - Page 7 Img070c

Пред неколку години во Скопје, во Трговски центар еден Спајдермен случајно се нашол во излог и се разбира не дозволивме да ни избега пред да го фотографираме... Ваши фотографии - Page 7 104553
keti
keti


Вратете се на почетокот Go down

Ваши фотографии - Page 7 Empty Re: Ваши фотографии

Пишување by Кидман Вто Мар 15 2011, 10:05

Ваши фотографии - Page 7 10731010
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Ваши фотографии - Page 7 Empty Re: Ваши фотографии

Пишување by trpe Сре Мар 16 2011, 23:23

trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Ваши фотографии - Page 7 Empty Re: Ваши фотографии

Пишување by trpe Сре Мар 16 2011, 23:34

trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Ваши фотографии - Page 7 Empty Re: Ваши фотографии

Пишување by trpe Сре Мар 16 2011, 23:39

trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Ваши фотографии - Page 7 Empty Re: Ваши фотографии

Пишување by keti Чет Мар 17 2011, 10:32

palce vinozito guska
keti
keti


Вратете се на почетокот Go down

Ваши фотографии - Page 7 Empty Дворецот Хофбург - Виена

Пишување by keti Саб Мар 19 2011, 22:48

Ваши фотографии - Page 7 Photo0584
keti
keti


Вратете се на почетокот Go down

Ваши фотографии - Page 7 Empty Re: Ваши фотографии

Пишување by zbunet Пон Мар 21 2011, 12:27

palce
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Ваши фотографии - Page 7 Empty Re: Ваши фотографии

Пишување by trpe Нед Апр 17 2011, 21:56

trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Ваши фотографии - Page 7 Empty Re: Ваши фотографии

Пишување by trpe Нед Апр 17 2011, 22:17

trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Ваши фотографии - Page 7 Empty Re: Ваши фотографии

Пишување by keti Вто Мај 24 2011, 22:06

Трпе многу убави се фотографиите што си ги објавил... професионално изработени...Фотографирањето ти е професија или хоби?
keti
keti


Вратете се на почетокот Go down

Ваши фотографии - Page 7 Empty Re: Ваши фотографии

Пишување by trpe Пет Мај 27 2011, 16:11

Благодарам за убавите зборови,Кети Ваши фотографии - Page 7 396122

Ова е само забава, ништо професионално Ваши фотографии - Page 7 Sourir10
trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Ваши фотографии - Page 7 Empty Re: Ваши фотографии

Пишување by keti Пет Мај 27 2011, 23:33

Можеш слободно да влезеш во групата на професионалци...со еден збор фотографиите ти се palce посебно ми се допаѓаат деталите кои ги потенцираш односно ги ставаш во преден план на фотографијата... bravo
А што е со сонцето позади крстот...има ли некакво значење фотографијата?...Крстот ли е причината што не можеме да ја видеме светлината??? kez
keti
keti


Вратете се на почетокот Go down

Ваши фотографии - Page 7 Empty Re: Ваши фотографии

Пишување by zbunet Саб Мај 28 2011, 00:39

vinozito palce
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Ваши фотографии - Page 7 Empty Re: Ваши фотографии

Пишување by keti Саб Мај 28 2011, 15:51

Ваши фотографии - Page 7 Cross-against-sky

Еве Трпе...СВЕТЛИНАТА СЕГА ЗРАЧИ ОД КРСТОТ trepka guska backa
keti
keti


Вратете се на почетокот Go down

Ваши фотографии - Page 7 Empty Re: Ваши фотографии

Пишување by trpe Вто Јун 14 2011, 00:46trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Ваши фотографии - Page 7 Empty Re: Ваши фотографии

Пишување by keti Вто Јун 14 2011, 10:39

Трпе, многу убави ти се фотографиите со цвеќе...го сакам цвеќето, ме асоцира на љубов... trepka guska backa
keti
keti


Вратете се на почетокот Go down

Ваши фотографии - Page 7 Empty Re: Ваши фотографии

Пишување by trpe Сре Јун 22 2011, 01:54

trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Ваши фотографии - Page 7 Empty Re: Ваши фотографии

Пишување by keti Сре Јун 22 2011, 12:21

Трпе, овој коњот скроти го малку да не те турне на земја... smeenje
keti
keti


Вратете се на почетокот Go down

Ваши фотографии - Page 7 Empty Re: Ваши фотографии

Пишување by trpe Саб Јун 25 2011, 17:21

trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Ваши фотографии - Page 7 Empty Re: Ваши фотографии

Пишување by trpe Нед Јун 26 2011, 13:11

trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Ваши фотографии - Page 7 Empty Re: Ваши фотографии

Пишување by trpe Нед Јун 26 2011, 13:14trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Ваши фотографии - Page 7 Empty Re: Ваши фотографии

Пишување by trpe Нед Јун 26 2011, 13:17trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Ваши фотографии - Page 7 Empty Re: Ваши фотографии

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 7 of 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот