МЕКИЦИ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ФОБИИ

+5
alisa
Кидман
fragola
Александра
zbunet
9 posters

Страна 1 of 7 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

ФОБИИ Empty Кој е вашиот најголем страв и .........?

Пишување by ?????? Пон Окт 05 2009, 12:50

Некои се плашат од пајаци-инсекти(човекот-пајак не знам дали е во нивна категорија ФОБИИ 357977 ),некои од височини,некои од болести,некои од смртта....
А,кој е вашиот најголем страв и што мислите зошто е присутен кај вас?

Park My Boat

Powered by: MySpace Games

??????
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

ФОБИИ Empty Re: ФОБИИ

Пишување by zbunet Пон Окт 05 2009, 14:44

Da ne mi se digne.
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

ФОБИИ Empty Re: ФОБИИ

Пишување by zbunet Вто Окт 06 2009, 12:29

Pa ubavo e dodeka jades luto, ama posle posledicite se strasni.
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

ФОБИИ Empty Re: ФОБИИ

Пишување by ?????? Чет Окт 08 2009, 00:53

се плашам од неуспех ---дефинитивно мој најголем страФ

??????
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

ФОБИИ Empty Re: ФОБИИ

Пишување by zbunet Пет Окт 09 2009, 19:10

Од страв многу се посрале
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

ФОБИИ Empty Re: ФОБИИ

Пишување by ?????? Саб Окт 10 2009, 02:16

Се плашам од глувци ФОБИИ 992358

??????
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

ФОБИИ Empty Re: ФОБИИ

Пишување by zbunet Саб Окт 10 2009, 15:24

Од Викинзи
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

ФОБИИ Empty Re: ФОБИИ

Пишување by Александра Саб Окт 10 2009, 23:07

од привиденија :дух:
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

ФОБИИ Empty Re: ФОБИИ

Пишување by zbunet Нед Окт 11 2009, 01:43

od utre
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

ФОБИИ Empty Re: ФОБИИ

Пишување by fragola Пон Окт 12 2009, 13:24

od ajkuli
fragola
fragola


Вратете се на почетокот Go down

ФОБИИ Empty Re: ФОБИИ

Пишување by zbunet Вто Окт 13 2009, 14:30

Da zabelezi sto i mislam
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

ФОБИИ Empty Re: ФОБИИ

Пишување by ?????? Пет Окт 16 2009, 17:35

ФОБИИ Cf76ae78958b47cab852bb83332abdbc

??????
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

ФОБИИ Empty Re: ФОБИИ

Пишување by ?????? Пон Окт 26 2009, 19:07

сакаш искрено, ама стварно, без заебанција
- дека ќе умрам во сообраќајна несреќа

??????
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

ФОБИИ Empty Re: ФОБИИ

Пишување by Александра Пон Окт 26 2009, 22:11

дека ќе си ја заборавам лозинката :тажен:
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

ФОБИИ Empty Re: ФОБИИ

Пишување by ?????? Сре Окт 28 2009, 01:03

АЈДЕ СИТЕ ДЕЦА В КРЕВЕТ!!!!!

??????
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

ФОБИИ Empty Re: ФОБИИ

Пишување by zbunet Сре Окт 28 2009, 01:11

ФОБИИ 476577 ...otidov jas
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

ФОБИИ Empty Re: ФОБИИ

Пишување by fragola Сре Окт 28 2009, 19:19

Najgolemite stravovi mozebi se potisnati vo podsvesta i se prikazuvaat vo nasite sonista,povtorno vo nekoj isprevrten oblik...Epa jas postojano sonuvam kucinja ФОБИИ 771106 a sto saka "pisatelot" ili podsvesta da mi kaze so toa,nemam poim... ФОБИИ 791554 Makar sto kucinjata vikaat bile simbol na prijatelstvo ФОБИИ 791554 ama ova e vekje za vo tema Sonovnik...
fragola
fragola


Вратете се на почетокот Go down

ФОБИИ Empty Re: ФОБИИ

Пишување by zbunet Чет Окт 29 2009, 21:23

Sonuvam kako me brka nekoj, ama ne mozam, da se svrtam od strav ФОБИИ 853438 ...mi se cini deka... ФОБИИ 2352
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

ФОБИИ Empty Re: ФОБИИ

Пишување by fragola Сре Дек 16 2009, 18:47

Da ne umram nedoiskazana.
fragola
fragola


Вратете се на почетокот Go down

ФОБИИ Empty Re: ФОБИИ

Пишување by zbunet Сре Дек 16 2009, 20:40

Da pustam gulab na sloboda ФОБИИ Colombolivierkoga imam stomacni problemi
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

ФОБИИ Empty Re: ФОБИИ

Пишување by ?????? Сре Дек 16 2009, 22:28

zbunet напиша:Da pustam gulab na sloboda ФОБИИ Colombolivierkoga imam stomacni problemi

Заебана работа, оти гулабот може да стигне до погрешен нос...

Јас се плашам од луѓе.

??????
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

ФОБИИ Empty Re: ФОБИИ

Пишување by zbunet Сре Дек 16 2009, 22:33

I mene togas ne mi mirisa na dobro ФОБИИ Violence05
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

ФОБИИ Empty Re: ФОБИИ

Пишување by ?????? Чет Јан 14 2010, 23:19

Ова ќе биде ноќ на грижи
Господе...се' повеќе ги има...

??????
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

ФОБИИ Empty Re: ФОБИИ

Пишување by Кидман Нед Јан 17 2010, 18:45

уф, ми е страв да влезам да се бањам - многу ми студи ФОБИИ 579282
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

ФОБИИ Empty Re: ФОБИИ

Пишување by zbunet Нед Јан 17 2010, 20:52

Sigurno bi se isplasil od vakvo nesto i nema sansi da i otvoram

ФОБИИ 2738125709_5c824ea42a
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

ФОБИИ Empty Re: ФОБИИ

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 1 of 7 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот