МЕКИЦИ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ПРАШАЊА И ОДГОВОРИ

+7
alisa
the nurse
zbunet
Тото
Кидман
Александра
trpe
11 posters

Страна 9 of 11 Previous  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Next

Go down

ПРАШАЊА И ОДГОВОРИ - Page 9 Empty Re: ПРАШАЊА И ОДГОВОРИ

Пишување by the nurse Пон Ное 08 2010, 16:28

Мајка kez
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

ПРАШАЊА И ОДГОВОРИ - Page 9 Empty Re: ПРАШАЊА И ОДГОВОРИ

Пишување by trpe Пон Ное 08 2010, 16:30

ПРАШАЊА И ОДГОВОРИ - Page 9 944621
trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

ПРАШАЊА И ОДГОВОРИ - Page 9 Empty Re: ПРАШАЊА И ОДГОВОРИ

Пишување by trpe Пет Ное 12 2010, 21:11

Што е тоа зелено, и со притискање на копче станува црвено?
trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

ПРАШАЊА И ОДГОВОРИ - Page 9 Empty Re: ПРАШАЊА И ОДГОВОРИ

Пишување by the nurse Пет Ное 12 2010, 23:20

Сијаличка kez
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

ПРАШАЊА И ОДГОВОРИ - Page 9 Empty Re: ПРАШАЊА И ОДГОВОРИ

Пишување by trpe Саб Ное 13 2010, 15:14

А што фали да биде жаба во миксер ПРАШАЊА И ОДГОВОРИ - Page 9 301497
trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

ПРАШАЊА И ОДГОВОРИ - Page 9 Empty Re: ПРАШАЊА И ОДГОВОРИ

Пишување by the nurse Саб Ное 13 2010, 15:37

Бљак! iznenadУбиец на жаби! ПРАШАЊА И ОДГОВОРИ - Page 9 Grenou11
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

ПРАШАЊА И ОДГОВОРИ - Page 9 Empty Re: ПРАШАЊА И ОДГОВОРИ

Пишување by trpe Саб Ное 13 2010, 15:58

ПРАШАЊА И ОДГОВОРИ - Page 9 Emot177
trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

ПРАШАЊА И ОДГОВОРИ - Page 9 Empty Re: ПРАШАЊА И ОДГОВОРИ

Пишување by trpe Вто Ное 16 2010, 15:47

Што е тоа: Многу, многу е лесно, ама не можеш да го подигнеш?
trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

ПРАШАЊА И ОДГОВОРИ - Page 9 Empty Re: ПРАШАЊА И ОДГОВОРИ

Пишување by the nurse Сре Ное 17 2010, 00:37

Магла kez
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

ПРАШАЊА И ОДГОВОРИ - Page 9 Empty Re: ПРАШАЊА И ОДГОВОРИ

Пишување by Александра Чет Дек 02 2010, 11:26

пет жаби клечеле на еден трупец.
четири решиле да скокнат од трупецот.
колку жаби останале на трупецот?
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

ПРАШАЊА И ОДГОВОРИ - Page 9 Empty Re: ПРАШАЊА И ОДГОВОРИ

Пишување by the nurse Чет Дек 02 2010, 11:41

Пет kez
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

ПРАШАЊА И ОДГОВОРИ - Page 9 Empty Re: ПРАШАЊА И ОДГОВОРИ

Пишување by Александра Чет Дек 02 2010, 11:50

bravo
да решиш и да сториш се две различни работи kez
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

ПРАШАЊА И ОДГОВОРИ - Page 9 Empty Re: ПРАШАЊА И ОДГОВОРИ

Пишување by zbunet Пет Дек 03 2010, 16:06

zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

ПРАШАЊА И ОДГОВОРИ - Page 9 Empty Re: ПРАШАЊА И ОДГОВОРИ

Пишување by Кидман Саб Дек 04 2010, 21:51

Кај му е сликчето на Трпе??? ПРАШАЊА И ОДГОВОРИ - Page 9 497844
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

ПРАШАЊА И ОДГОВОРИ - Page 9 Empty Re: ПРАШАЊА И ОДГОВОРИ

Пишување by keti Нед Дек 05 2010, 12:45

Трпе сега кој знае со какво сликиче ќе не изненади... trepka
keti
keti


Вратете се на почетокот Go down

ПРАШАЊА И ОДГОВОРИ - Page 9 Empty Re: ПРАШАЊА И ОДГОВОРИ

Пишување by zbunet Нед Дек 05 2010, 20:47

Зошто жена над 50 год. не игра жмурки? smesko
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

ПРАШАЊА И ОДГОВОРИ - Page 9 Empty Re: ПРАШАЊА И ОДГОВОРИ

Пишување by the nurse Нед Дек 05 2010, 20:52

Не знам...кажи зошто?Епа, се јас ги одговарам прашањата kez
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

ПРАШАЊА И ОДГОВОРИ - Page 9 Empty Re: ПРАШАЊА И ОДГОВОРИ

Пишување by zbunet Нед Дек 05 2010, 20:53

Оти никој нема да ја бара kez
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

ПРАШАЊА И ОДГОВОРИ - Page 9 Empty Re: ПРАШАЊА И ОДГОВОРИ

Пишување by the nurse Нед Дек 05 2010, 20:57

Си можел и 40 да пишеш kez
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

ПРАШАЊА И ОДГОВОРИ - Page 9 Empty Re: ПРАШАЊА И ОДГОВОРИ

Пишување by zbunet Нед Дек 05 2010, 20:58

Сеуште играм жмурки со таква kez
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

ПРАШАЊА И ОДГОВОРИ - Page 9 Empty Re: ПРАШАЊА И ОДГОВОРИ

Пишување by the nurse Нед Дек 05 2010, 21:03

Да,бе! Јас дека не играм, па не ми текнува kez
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

ПРАШАЊА И ОДГОВОРИ - Page 9 Empty Re: ПРАШАЊА И ОДГОВОРИ

Пишување by zbunet Нед Дек 05 2010, 21:04

Ааа, сеуште играте со ластикот kez
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

ПРАШАЊА И ОДГОВОРИ - Page 9 Empty Re: ПРАШАЊА И ОДГОВОРИ

Пишување by Кидман Нед Дек 05 2010, 21:06

zbunet напиша:Ааа, сеуште играте со ластикот ПРАШАЊА И ОДГОВОРИ - Page 9 104553

да де, кога ќе ви стане лабав, па треба да го смениме ПРАШАЊА И ОДГОВОРИ - Page 9 476961
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

ПРАШАЊА И ОДГОВОРИ - Page 9 Empty Re: ПРАШАЊА И ОДГОВОРИ

Пишување by the nurse Нед Дек 05 2010, 21:07

Не мењам ластик kez
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

ПРАШАЊА И ОДГОВОРИ - Page 9 Empty Re: ПРАШАЊА И ОДГОВОРИ

Пишување by Кидман Нед Дек 05 2010, 21:10

фрлаш тренерки? ПРАШАЊА И ОДГОВОРИ - Page 9 104553
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

ПРАШАЊА И ОДГОВОРИ - Page 9 Empty Re: ПРАШАЊА И ОДГОВОРИ

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 9 of 11 Previous  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот