МЕКИЦИ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Што ќе јадете ?

+6
doc holliday
na oko
Александра
Кидман
fragola
zbunet
10 posters

Страна 5 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

Што ќе јадете ? - Page 5 Empty Re: Што ќе јадете ?

Пишување by Тото Пет Апр 15 2011, 01:03

Што ќе јадете ? - Page 5 770493 Ми оставиле грав! Дали се нормални?! Што ќе јадете ? - Page 5 15785
Тото
Тото


Вратете се на почетокот Go down

Што ќе јадете ? - Page 5 Empty Re: Што ќе јадете ?

Пишување by keti Пет Мај 27 2011, 23:49

kez guska
keti
keti


Вратете се на почетокот Go down

Што ќе јадете ? - Page 5 Empty Re: Што ќе јадете ?

Пишување by Александра Нед Мај 29 2011, 11:14

гости! Што ќе јадете ? - Page 5 Images?q=tbn:ANd9GcRlMOk2COiL0B_Q5Ggjt2QyT_YzONC5pjqEqx6blteMlMlayJ-e
е па, више! усул да се немало!
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Што ќе јадете ? - Page 5 Empty Re: Што ќе јадете ?

Пишување by Александра Вто Мај 31 2011, 09:54

Што ќе јадете ? - Page 5 301497

Господине trpe, ќе ми биде голема чест и задоволство за вечера да имам еден џентлмен со префинет вкус, како вас

Што ќе јадете ? - Page 5 61461
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Што ќе јадете ? - Page 5 Empty Re: Што ќе јадете ?

Пишување by the nurse Саб Јун 04 2011, 13:30

Бурек smesko
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Што ќе јадете ? - Page 5 Empty Re: Што ќе јадете ?

Пишување by keti Пон Aвг 22 2011, 07:53

Најдобро е да се јаде здрава храна...E, сега прашање е што се' влегува во здрава храна... kez
keti
keti


Вратете се на почетокот Go down

Што ќе јадете ? - Page 5 Empty Re: Што ќе јадете ?

Пишување by trpe Сре Сеп 14 2011, 15:52

trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Што ќе јадете ? - Page 5 Empty Re: Што ќе јадете ?

Пишување by the nurse Чет Сеп 15 2011, 11:35

the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Што ќе јадете ? - Page 5 Empty Re: Што ќе јадете ?

Пишување by Кидман Саб Окт 01 2011, 08:00

- Мајче, за сабајле не спремајте ништо, ќе ви донесам мекици за појадок

Што ќе јадете ? - Page 5 539282
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Што ќе јадете ? - Page 5 Empty Re: Што ќе јадете ?

Пишување by the nurse Пет Окт 21 2011, 17:39

Jadam,pukanki smesko
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Што ќе јадете ? - Page 5 Empty Re: Што ќе јадете ?

Пишување by zbunet Пет Ное 18 2011, 14:02

Hranata treba da prestavuva posebno zadovolstvo ako po nea sleduva nesto posebno slatko lulanje
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Што ќе јадете ? - Page 5 Empty Re: Што ќе јадете ?

Пишување by trpe Саб Ное 26 2011, 16:25

trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Што ќе јадете ? - Page 5 Empty Re: Што ќе јадете ?

Пишување by Тото Саб Ное 26 2011, 23:32

zbunet напиша:Hranata treba da prestavuva posebno zadovolstvo ako po nea sleduva nesto posebno slatko Што ќе јадете ? - Page 5 212480

Jas bi desertot namesto predjadenje, ako moze Што ќе јадете ? - Page 5 695411
Тото
Тото


Вратете се на почетокот Go down

Што ќе јадете ? - Page 5 Empty Re: Што ќе јадете ?

Пишување by trpe Вто Ное 29 2011, 13:08

trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Што ќе јадете ? - Page 5 Empty Re: Што ќе јадете ?

Пишување by trpe Сре Дек 07 2011, 13:15

trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Што ќе јадете ? - Page 5 Empty Re: Што ќе јадете ?

Пишување by the nurse Пон Дек 12 2011, 22:25

Што ќе јадете ? - Page 5 387688_256804407714834_100001558292332_694918_1114075018_n
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Што ќе јадете ? - Page 5 Empty Re: Што ќе јадете ?

Пишување by trpe Сре Дек 14 2011, 11:56

trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Што ќе јадете ? - Page 5 Empty Re: Што ќе јадете ?

Пишување by trpe Пет Дек 16 2011, 13:52

trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Што ќе јадете ? - Page 5 Empty Re: Што ќе јадете ?

Пишување by trpe Пон Дек 26 2011, 12:25

trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Што ќе јадете ? - Page 5 Empty Re: Што ќе јадете ?

Пишување by Кидман Вто Дек 27 2011, 16:51

пази сеа...
Увијач, лута пиперка во макало, црвено вино...
мх...мх...
ако во овој момент умрам, ќе умрам задоволна Што ќе јадете ? - Page 5 26635
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Што ќе јадете ? - Page 5 Empty Re: Што ќе јадете ?

Пишување by the nurse Нед Мар 04 2012, 17:55

the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Што ќе јадете ? - Page 5 Empty Re: Што ќе јадете ?

Пишување by the nurse Чет Апр 12 2012, 08:34

Што ќе јадете ? - Page 5 543356_271318482956074_162594613828462_592999_1336738875_n
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Што ќе јадете ? - Page 5 Empty Re: Што ќе јадете ?

Пишување by the nurse Сре Јун 20 2012, 09:18

Отишја Кумановац куде доктора и жали се:
- Докторе немам апетит.
- Како бе немаш апетит – чуди се доктор. Па изеја си шест сарме, цело пиле, и неколко кременадле, и викаш немаш апетит.
- Не да не сам изеја, ..ама све некако без апетит
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Што ќе јадете ? - Page 5 Empty Re: Што ќе јадете ?

Пишување by keti Чет Јун 28 2012, 00:29

Што ќе јадете ? - Page 5 Scaled.php?server=40&filename=dsc07009o
keti
keti


Вратете се на почетокот Go down

Што ќе јадете ? - Page 5 Empty Re: Што ќе јадете ?

Пишување by the nurse Нед Дек 09 2012, 20:04

Што ќе јадете ? - Page 5 0406007.55
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Што ќе јадете ? - Page 5 Empty Re: Што ќе јадете ?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 5 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот